קצת מתלבט בנוגע ל-Zune HD, אשמח לעזרה - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מתלבט בנוגע ל-Zune HD, אשמח לעזרה

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק עכשיו אני עובר וקורא על הנגנים השונים שלהם. יש לי נגן ישן יותר שלהם ואני מאוד לא מרוצה כי הוא נורא חלש ונשמע לא משהו. אך להבנתי הדגמים החדשים טובים יותר.

מבחינת הם בהחלט נשמעים טובים, עכשיו נשאלת השאלה מה עוד אפשר לעשות איתם. התשובה היא כנראה שלא הרבה. לכן אני כרגע מנסה לענות על 2 שאלות עיקריות:

1- מה ההבדלים בין ה-Fuze ל-Clip+, ול-Clip.

2- עד כמה הממשק שלהם נוח ויאפשר לי לארגן כמו שאני אוהב את האלבומים שלי וכל השירים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למחיר, בדקתי באמאזון, וזה לא יוצא יותר זול מאיביי. באיביי המחירים הם סביבות 170$ גם כן. הבעיה היא אכן המשלוחים לארץ. יש לי אפשרות עוד חודשיים להביא את הנגן לארץ עם מישהו שמגיע, אבל אני מעדיף שלא לדחות את זה עד אז. מצאתי מישהו שמוכר אותו בלוחות באחד הפורומים שאני פעיל בו. הנגן במצב חדש לחלוטין עם האריזה וכו', והמחיר סביר (150$ אחרי משלוח לארץ). זה יוצא בערך 50$ פחות מאשר להזמין חדש, אני אשקול את האפשרות לרכוש אותו.

בדקתי ב- והמחיר עומד על 180$ אצל המוכר הזול ביותר שמוכן לשלוח לארץ. כולל משלוח יוצא 209$ לפני מיסים. משלוח באמצעות מסטופ יעלה 222$ מחיר סופי כולל הכל. 300 ש"ח הפרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה, יש באיביי גם מוכרים שמוכרים בפחות מזה אם מוכנים לחכות יומיים-שלושה. וגם יש לי אפשרות לשלוח לארה"ב ומשם יש לי מי שישלח לארץ ב-15$.

עכשיו ההתלבטות עברה להאם זהו הנגן הכי מתאים לי. אם בחצי מחיר אפשר לקבל נגן שיישמע טוב באותו מידה אני מוכן לוותר על האינטרנט המוגבל ועל הממשק היפה והנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגעתם עד לסנסה בלי לגעת בCOWON אתם כולכם כופרים :nono:

יש לך את הCOWON D2+ שמספק לך 50 שעות של מוסיקה באיכות הכי טוב שקיימת כיום.יש בו מגבר פנימי שמשאיר את האיכות גם עם עם התנגדות גבוהה. הנגן קורא FLAC ככה שזה יחסוך לך המרה, יש לנגן מסך מגע ולמרות גודלו הפיצפון לראות עליו זאת חוויה מעולה.(10 שעות ווידיאו)

יש אפשרות להרחיב את הזכרות עם כרטיס SD ויש תמיכה בFLASH LITE, אני למשל מוריד כל מיני משחקים ישר מאתרי משחקים, יש כאלה שלא עובדים כראוי אבל אלא שעובדים מהנים מעוד.

חיסרון- אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-D2 אני מכיר טוב. קניתי אחד כזה לפני חודש כמתנה לחברה (להחליף את ה-Clip).

בעוד אני מאוד אוהב אותו, עם כל הכבוד, במחיר שלו אני לא מתכוון לרכוש נגן שאין לו כלום מעבר לאפשרות ניגון מוזיקה. כשזה היה לחברה בתור מתנה, לא חסכתי במיוחד שהיא רצתה משהו שאפשר לראות בו סרטים ותמונות אבל iPod היה גדול מדי., אבל בשביל עצמי אני לא רוצה להוציא פי 2 מאשר על Sansa כאשר אני משתמש בו למוזיקה נטו ולא איכפת לי מכל אפשרויות ה-EQ שיש לו.

בכל מקרה, יש לי חבר עם ה-Fuze, ולחברה שלי יש את ה-Clip וה-D2+. אני במהלך הסופ"ש אשווה את הנגנים מבחינת סאונד ואחליט מה מהם אני מעדיף. אם מבחינת סאונד כולם יהיו דיי דומים, אז דיי ברור שאני אלך על אחד מה-Sansa.

אגב, מצאתי ב-פורום כלשהו דיון בדיוק על ההשואה של ה-Clip מול ה-D2, ורוב הדעות שם הם שה-D2 נשמע טוב יותר כל עוד לא משתמש ב-EQ. כמו כן, ממדידות RMAA עם עומס של אוזניות, רואים שבעוד המגבר של ה-D2 חזק יותר, הוא נחנק הרבה הרבה יותר מהר בעומסים גבוהים. למי שרוצה לעיין:

http://rmaa.elektrokrishna.com/Comparisons/Comparison%20-%2016%20Ohm%20-%20Clip,%20D2,%20YP-U1,%20Vibez.htm

זה קצת מצחיק, מצד אחד הם שמו ב-D2 עם הגברת מתח גבוהה, מצד שני יש לו מגבלה הרבה יותר חדה על דרישות הזרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- מה ההבדלים בין ה-Fuze ל-Clip+, ול-Clip.

2- עד כמה הממשק שלהם נוח ויאפשר לי לארגן כמו שאני אוהב את האלבומים שלי וכל השירים שלי.

את הCLIP אתה יכול למחוק מהרשימה.

הוא מאוד מוגבל יחסית לCLIP+.

את כל מה שהיה חסר בו הוסיפו ב+.

מבחינת אירגון אלבומים אין שום דבר שחסר לי בו.

הוא סורק את הזיכרונות ויוצר תפריט על פי ARTIST, ALBUM, RECENTLY ADDED, GENRES, MY TOP RATED, PLAYLISTS.

ואפשר גם סתם לנווט בFOLDERS כמו שעושים במחשב.

והוא גם תומך בFLAC.

הכפתורים שלו ננעלים אם הם נחלצים שוב ושוב בכיס.

הוא נכבה לבד אחרי כמה דקות שהוא לא מנגן.

המסך שלו הוא רק 4 שורות פיצפון אבל זה מספיק.

להיפף, היתרון החזק שלו הוא הגודל המשקל והתפסן המובנה שעושים אותו סופר נוח לנשיאה.

אתה לא מרגיש שהוא קיים, אפשר לתפוס אותו על כל דבר בכל מקום ואתה יכול לשכוח שהוא בכלל שם.

מה עוד צריך מנגן נטו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

להצמיד לו מגבר E5 כמו רבים מ-HF ואתה מסודר.

יש לי קצת נסיון עם נגנים ומהמעט שאני יודע זה כך,

הZUNE לא נראה לי תומך בפלאש (על פי הזכור לי) בדיוק כמו הטאץ', יש שם כל מיני חלופות וטריקים שככה העולם נראה יותר ורוד. אישית אני מחזיק בטאץ' והרבה אתרים עיצבו עצמם לטובת האייפון, אך לפעמים קורה שאתר מסוים מצרף סירטון, והופה! אין ונדפקנו.

אני חושב שטוב שהורדת אותו מהרשימה, הוא אומנם מאוד קרץ לי בהתחלה כשחשבתי בינו לבין הטאץ', אך הקהילת מפתחים הדלה וסיבות רבות נוספות שבין היתר דוברו כאן גרמו לי בסוף לקנות את הטאץ' שנשמע ממוצע פלוס עם LOD ו-E5.

על הקליפ הרגיל אין מה לדבר, אלא על הפלוס שמכיל חריץ הרחבה שאיתו אפשר להרחיב עד ל- 40 ג'יגה(8+ 32 הרחבה)מוזיקה ניידת בגודל של קופסאת גפרורים.

הקליפ (יש לי את הרגיל שבקטע של הסאונד שווה לפלוס) ובהשוואה ל-I7 שלי שמכיל כמו כמעט כל הנגנים של קואון DAC דומה, ניכר כי הצליל בקליפ יותר נקי וטהור ופחות כהה (זה תחת הגדרות על ה-0 בלי EQ ותוספות). אומנם ה7 מצטיין בטייטל שיש לו מגבר פנימי, בפועל לא יצא לי מעולם לבדוק אותו עד המקס'. לקליפ יש בהגדרות אופציה של הגברה נוספת מלבד ההגברה הרגילה. זה כאילו "בוסט" שמוסיף עוד אופציה להגביר את הנגן. אישית לא יצא לי גם כאן לנסות איך זה נשמע עד הסוף, אבל עם ה-KSC 75 שלי הוא היסתדר לא רע כשאני העדפתי אותם מחוברות לקליפ (איתם באופן ניכר הרגשתי ב7 הרגשה שהבמה אולי גדולה ויפה, אך העמדת האזנה שלי היא בקצה האולם בנקודה ששם הסאונד מאבד את החדות שלו ואת הרזולוציה, לעומת זאת בקליפ אתה "יושב" קרוב יותר לבמה והצליל חי ונושם).

בקיצור, הקליפ הוא נגן מצוין שיבוא בשילוב מצוין עם ה-UE שלך ומוזיקה בFLAC תשמע עליו נהדר. החסרונות היחידים הרציניים שאני רואה בו זה הסוללה שיחסית חלשה והרמת גימור שמעט פלסטיקית (בקליפ הראשון הפלסטיק הרגיש לדעתי יותר אמין) בשבילי.

חוץ מזה מדובר על על נגן קטן וזול שמביא איתו אייכות שמע מצוינת וקיבל ביקורות מאוד טובות! את תקבל ממנו את המקסימום בתוך המינימום. מלבד זה הוא גם נראה לי בין הבודדים שעוד קיבלו פריצה לרוקבוקס אם זה מעניין אותך ובכלל משחררת אחת לכמה זמן עידכונים בשבילו וזה מאוד פשוט לעדכן לו קושחה עם תוכנה קטנה שמעדכנת לו גרסאות בקלות.

בהצלחה ותתחדש! :xyxthumbs:

נ.ב-

אם אתה עוד סקרן תקרא סיקורים ב- ANYTHINGBUTIPOD, זה אחד ה-אתרים בתחום ה-DAPים וקצת מסקר לעיתים גם , מגברים ניידים והתחיל גם להוסיף מדור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידה.

אכן ה-Clip קורץ. עם ה-Fuze יצא לי לשחק היום והוא מאוד נוח לעבודה. מחר החבר יביא לי אותו יחד עם כבל USB להעביר כמה שירים מהמחשב ולבדוק אותו עם קבצים באיכות גבוהה יותר שאני גם מכיר. המכשיר הזה קורץ קצת יותר בזכות המסך הגדול יותר והסוללה שמחזיקה יותר, אבל אני עוד אבדוק את זה.

אגב, בניגוד לדעה הרווחת שבגלל שאני חובב מוזיקה ויש לי אוזניות טובות, ממש לא מעניין אותי FLAC בנגן. אני לא מתכוון להעביר FLAC לנגן כי זה מבזבז סוללה, תופס הרבה מקום, ואין סיכוי שאני אשמע הבדל בינו לבין פורמט אחר אפילו אם הוא לדוגמא באיכות נורמאלית, על ציוד כמו Sansa clip וה-TF10.

תודה רבה. אם יש לכם דבר מה נוסף להגיד אשמח לשמוע, אני כאמור בימים הקרובים אשחק קצת עם הנגנים ואראה מה מהם אני מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הקליפ הרגיל אני אוהב את האיכות שלו וזה עוד עם האוזניות המקוריות שלו

הבעיה שאתה כזכור לי אדיופיל ואני לא יודע עם הוא מתאים לך

היתמחות שלו זה בנידות ופשטות

ואת זה הוא נותן בגדול -מאוד ניד ומגיב מאוד מהר ומספיק זמן בטריה

אין לי מושג איך הדגמים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...