קצת מתלבט בנוגע ל-Zune HD, אשמח לעזרה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מתלבט בנוגע ל-Zune HD, אשמח לעזרה

anatoli

Recommended Posts

אז החלטתי שנמאס לי מהנגן הישן שלי, ואני רוצה משהו חדש. החלטתי גם ש-16GB מספיק לי לעתיד הנראה באופק. אני רוצה את הנגן בעיקר למוזיקה, אבל בהחלט רוצה את האפשרות לשחק מדיי פעם במשחקים, ולגלוש באינטרנט.

המועמד הראשון היה כמובן ה-iPod Touch. לצערי יש לי איתו כמה בעיות. ראשית, אני לא סובל את , מבחינת הם השטן בגלל הגישה המאוד אנטי שלהם. שנית, העובדה שהם לא תומכים ב-Flash גם בעייתית. ולבסוף, המכשיר פשוט יקר מדיי לטעמי.

אחרי זמן מה ראיתי שיש גם את ה-Zune HD. יש לו כמה יתרונות. ראשית, הוא לא של , שנית הוא זול יותר משמעותית. ולבסוף, הוא נראה לדעתי טוב הרבה יותר, וכמובן לא מכריח אותי לעבוד עם iTunes שהיא תוכנה מאוד לא נוחה ומאוד מגבילה. וגם יש לו תמיכה טובה בסרטי 720P (רוב הסרטים שלי).

עכשיו מגיעים החסרונות, גם הוא לא תומך ב-Flash, יש לו הרבה פחות משחקים. גם לו יש תוכנה משלו להעברת קבצים. להבנתי היא נוחה יותר מאשר ה-iTunes, אבל עדיין מגבילה.

ועכשיו לשאלות:

1- האם בדומה ל- יש ל-Zune HD אפשרות לצפות בסרטונים מ-YouTube למרות שאין לו תמיכה ב-Flash?

2- מה דעתכם על הנגן בכלליות?

3- עד כמה יש משחקים ואפליקציות למכשיר, והאם הם כולם בתשלום או שיש גם חינמיים?

4- האם בדומה ל- יש למכשיר פריצה והאם בכלל יש צורך בכך?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי מחקר מקיף על Zune HD. לדעתי זה הנגן האיכותי ביותר בשוק.

על סמך ביקורות:

* איכות שמע מצויינת

* איכות הרכבה מעולה

* מסך OLED מצויין בעל זמן תגובה מעולה

Zune Marketplace, החנות המקוונת של מיקרוסופט, מאפשרת להוריד שירים בלי הגבלה בעלות 15$ לחודש בלבד. החנות סגורה לתושבי ארצות הברית בלבד, אבל יש דרך לעקוף את המגבלה. מיקרוסופט מוכרים כרטיס Zune Marketplace. הכרטיס פועל על אותו עיקרון כמו כרטיס משחק ל-World of Warcraft. רוכשים את הכרטיס, מקבלים מספר סידורי, מזינים את המספר הסידורי ואפשר להוריד שירים גם מחוץ לארצות הברית. כרטיס ניתן לרכוש ב- ולא צריך לשלם דמי משלוח. מבקשים מהמוכר שישלח את המספר הסידורי במייל.

אם אתה מחפש נגן כל יכול Touch אופציה מעולה, אבל אני הייתי מחכה לדור הרביעי. אם אתה מחפש נגן איכותי בלבד Zune זו הבחירה הכי טובה בזכות איכות שמע מצויינת ו-Marketplace.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי Zune HD נמכר רק בארצות הברית. (אפילו לא בקנדה) קיימת אפשרות לרכוש דרך ebay, אבל המוכרים חיים בסרט ודורשים מחיר משלוח מגוחך. בנוסף, לאחרונה הייתה ירידת מחירים על Zune שלא באה לידי ביטוי ב-ebay. חנויות פיזיות מוכרות במחיר יותר זול. הדרך הכי משתלמת היא לקנות מ- ולשלוח לארץ באמצעות Mustop. עשיתי חישוב וגרסת 32GB תעלה 1,100 ש"ח כולל הכל. (משלוח ומיסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YouTube אפשר להפעיל גם באיפון ומעריך שגם בZune HD

לדברים כאלו גדולים תמיד עושים מיוחדות במכשירים בלי תמיכה בפלאש

בעניין הZune HD -בגלל שהוא לא נמכר טוב לא הייתי ממליץ אליו

פשוט כי מפתחים הולכים אחרי הכסף ובZune HD אין להם הרבה

אני לא מת על האיפון אבל לפחות יש לו תמיכה גדולה של מפתחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל למכירות המכשיר לתמיכת מפתחים? מדובר בנגן , לא קונסולה. נראה לי טעית בפורום. :kopfpatsch:

זה לא רק נגן ולרק נגן למה צריך מכשיר יחסית גדול ?

היכולות שלו כוללות ניגון \גלישה\ניגון שירים\משחקים ועוד

במובן מסוים הוא מחשב כף יד ולזה כן צריך תמיכה

למכשירים כאלו אפשר לפתח מרחב גדול מאוד של תוכנות שימושיות וצריך שהמכשיר יצליח מספיק למשוך חברות (לא רק משחקים אלה תוכנה באופן כללי )

בלי זה אתה מאבד המון מהפוטנציל של המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית נציין שלא איכפת לי מהחנות , יש לי אוסף כל כך גדול שתאמינו לי שלא חסר לי כלום. במיוחד שיש לי אוסף דיי גדול של דיסקים שהמרתי, ושל קבצים ב-FLAC שאני יכול בקלות להמיר שיתאימו לנגן (כמו עם הנגן הנוכחי).

בנוגע למחיר, בדקתי באמאזון, וזה לא יוצא יותר זול מאיביי. באיביי המחירים הם סביבות 170$ גם כן. הבעיה היא אכן המשלוחים לארץ. יש לי אפשרות עוד חודשיים להביא את הנגן לארץ עם מישהו שמגיע, אבל אני מעדיף שלא לדחות את זה עד אז. מצאתי מישהו שמוכר אותו בלוחות באחד הפורומים שאני פעיל בו. הנגן במצב חדש לחלוטין עם האריזה וכו', והמחיר סביר (150$ אחרי משלוח לארץ). זה יוצא בערך 50$ פחות מאשר להזמין חדש, אני אשקול את האפשרות לרכוש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות נגן מוזיקה אז קח SANSA CLIP PLUS 8GB + 16GB MICROSD סך הכך 24GB ב510 שקל.

אם אתה רוצה מכשיר שגם ינגן מוזיקה וגם בשביל גלישה באינטרנט ואפליקציות למטרות שעשוע אז עדיף כבר לקנות סמרטפון טוב עם כרטיס זיכרון.

אני קניתי את הפיתרון הראשון כמשהו זמני שיחזיק אותי עד הSAMSUNG GALAXY S שיתן לי את כל מה שרק אפשר לבקש כולל 16GB זיכרון פנימי וכרטיס הרחבה MICROSD עד 32GB.

בשני המכשירים אפשר להחליף MICROSD כמו מחסנית.

http://www.amazon.com/gp/product/images/B000Y3W51K/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=301185&s=wireless

http://www.google.com/products/catalog?hl=en&q=microsd+holder&cid=13467996867092299274&ei=BikETPD0C42_-QaV2aCVCQ&sa=title&ved=0CBEQ8wIwAjgA#p

http://www.eforcity.com/cothmc71cas1.html?efprcggbadtf100530=sc+gb+cothmc71cas1

http://www.2dayblog.com/images/2007/january/business_memory_cardholder.jpg

;D

לדעתי נגן זה משהו שצריך להיות מספיק נוח לסחוב אותו תמיד עליך.

אם זה פלאפון אז בכל מקרה תמיד זה עליך.

ואם זה נגן יעודי אז עדיף משהו קטן וחמוד עם תפסן מובנה שלא יהיה שום סיבה להחליט לא לקחת אותו איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הסנסה זה ממש שונה מה ZUNE, פה זה מסך מגע גדול....וממשק אחר, למרות שאיכות הסאונד של סנסה טובה, אבל עדיין אתה נותן פה אופציה להתפשרות גדולה מדי... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זו החלטה של פותח התראד :P

גם אצלי זה ככה, אני משתמש בנגן מייזו M6 ויש לי HD2, אני לא אוהב להשתמש בטלפון כנגן עצם היותו טלפון ולפעמים שמתקשרים אלייך וזה זה מעצבן...

גם זה טוחן תסוללה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי זה ככה, אני משתמש בנגן מייזו M6 ויש לי HD2, אני לא אוהב להשתמש בטלפון כנגן עצם היותו טלפון ולפעמים שמתקשרים אלייך וזה זה מעצבן...

גם זה טוחן תסוללה :)

בשביל זה יש בטריה נוספת !?!

אתה אפילו יכול להחזיק בטריה כפולה נוספת.

http://www.gsmarena.com/first_life_shots_of_the_htc_hd2_extended_life_battery_pop_up-news-1430.php

והמנגינה לעולם נמשכת. ;D

ודווקא הייתי חושב שעדיף לשמוע בטלפון כשמישהו מתקשר אליך, ככה אין מצב שתפספס, ואתה יכול לשים צילצול לא פולשני.

הכיסים שלי גם ככה מלאים בדברים נחוצים ובאמת שאני לא מבין למה מישהו ירצה לסחוב איתו שני פלאפונים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שהאוזניות שיחוברו אל הנגן הן ה-UE TF10 שהן אוזניות טובות מאוד, ולכן חשוב לי נגן שיישמע טוב.

אגב, אני לא מתכוון להחליף פלאפונים, אז נא לא להציע לי את זה. לא נתקלתי עד היום בשום פלאפון כמעט שיודע לנגן מוזיקה באיכות סבירה (שלא נדבר על טובה). ופלאפון כזה עולה כמו בית. זה מעבר לעובדה שמבחינתי פלאפון זה בשביל לדבר בלבד, והם לא מחזיקים אצלי יותר מדיי זמן לכן אני בכלל לא רוצה להוציא גרוש על פלאפון (המכשיר האחרון שלי בכלל קיבלתי חינם, וזה שלפניו קניתי ב-300 שקלים).

אני החלטתי שלא לרכוש מהלוחות באותו פורום, עכשיו נשאר לחפש מקום זול ואמין לרכוש נגן, ולברר עד כמה איכות הסאונד שלו טובה.

אגב, למישהו יש מושג אם אכן יש אפשרות להפעיל Flash במכשיר הזה? כי אם לא זה אומר שאין , וזה אומר תאכלס שחצי מהאתרים לא יעבדו ואז האינטרנט שלו לא שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...