כבל ציפוי לספק - איפה קונים? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל ציפוי לספק - איפה קונים?

sticKMaN

Recommended Posts

נדיר למצוא ערכת סליבינג שאינה "ערכה מלאה".

מה שחשוב זה שתדע לבצע את הסליבינג ובזהירות.

בזמנו עשיתי סליבינג לספק הישן שלי ובטעות כשהחזרתי את המחבר 24פין של (הלוח-אם) חיברתי 2 חוטים הפוך.

למזלי זה רק לא נתן למחשב להדלק וחישמל אותי כשהוצאתי אותו (כן, לא כדאי לעשות את זה כשהמחשב מחובר לחשמל... :lol: ).

מומלץ בחום שתקרא לפחות שני מדריכים שונים על איך לבצע את זה לפני שאתה בכלל מתחיל להתעסק עם זה!

בהצלחה ונא להעלות תמונות!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת הפוך?

ואיך מוציאים את הכבל 24PIN?

נ.ב גם אני היתחשמלתי, זה מצחיק וכואב באותו הזמן :P חבר שלי ואני רצינו לחבר את הבוקס עם כבלים מאחורי הטלוויזיה, הטלוויזיה הייתה דלוקה, נגעתי בחיבור, התחשלמתי וגם חבר שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הסיפור על כך שבפרוייקט אפולו 11, האמריקאים פיתחו עט עם בוכנה מיוחדת שניתן לכתוב איתו בחלל, זה עלה להם 10 מליון דולר בזמנו, הרוסים פתרו את הנושא ע"י כך ששלחו את הקוסמונאוטים עם עפרון.

נדמה לי שלמעט העניין של היופי, את אגידת החוטים לצורך איוורור נכון של המארז ניתן לפתור ע"י איזולירבנד, גם יעיל גם זול, ומסיימים את הכל בחצי דקה מבלי להתחשמל ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלחתם להתחשמל מהיציאה של הספק משהוא דפוק אם החיבור אדמה של המחשב והמחשב יכול להידפק מזה. תבדקו שיש אדמה תקינה בתקע בקיר / כל המפצלים והמגיני ברקים / הכבל שהולך לספק

החיבור ATX של הלוח לא מתפרק בקלות והפלסטיקים שלו נשחקים בדרך. אני ממליץ שתנסו להלביש את הסליב כמו שהוא (אם מוחצים אותו הוא הופך לשמן כזה וייתכן שהחיבור יעבור אם הצד) או להלחים את הצמה מתוך הספק ולהלביש את הסליב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון

ממליץ להשתמש בחולץ ייעודי לקונקטור הATX, שמתאים גם לחיבור ה4\8 פין ללוח, וגם לצמות כרטיסי המסך

ואם כבר - לדעתי ללכת על סגנון יוני-סליב (כל אחד בנפרד)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סטלן :P

לא התחשלמנו מהספק, אלא מהטלוויזיה :P

------

בכל מיקרה, אפשר מדריך לניתוק ה24PIN? לא מצאתי, אתמול ניסיתי לנתק (החזקתי על הקליפס) והוא לא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ניסיתי אתמול בפעם הראשונה, הסיכה לא נכנסה מ2 הצדדים אז דחפתי צד אחד ואז את השני-פשוט תראה מבחוץ איפה יש בליטה ותדחוף אותה מבחוץ לבפנים עם סיכת ביטחון אומשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד בכח, הבנת אבל איך זה אמור לצאת? ששני הפינים בצדדים יהיו לא בולטים.

זה יכול להיגמר בהרס של הפין אז חבל שסתם תתעסק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד בכח, הבנת אבל איך זה אמור לצאת? ששני הפינים בצדדים יהיו לא בולטים.

זה יכול להיגמר בהרס של הפין אז חבל שסתם תתעסק איתו.

ואין דבר שמבעס גבר יותר מזה שהוא מתעסק עם הפין והורס אותו... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...