שאלה בקשר למגבר מובנה ברמקולים למחשב - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למגבר מובנה ברמקולים למחשב

pAnAhI

Recommended Posts

אני לא חושב שאיחרת את המועד ;) אני עדיין מחפש פתרון כל שהוא שיעזור לי.

אבל אם נאמר את האמת, לא כ"כ הבנתי למה התכוונת בנוגע לצורת ההגברה...

ואם התכוונת שיש לך טייפ לא בשימוש שאתה מוכן לתת אז דבר איתי בקשר לזה. אני אשמח לפתרון כל שהוא שיהיה יעיל :xyxthumbs:

והשאלה שנשאלה מקודם עדיין בתוקף : האם הנגן יכול להפגע עקב שימוש ברמקולים הנ"ל בלי מגבר בווליום? הוא עלול להתחמם ולהישרף?

תודה רבה לכולם על העזרה!! אין עליכם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נגנים בנויים יותר להחזיק מעמד במקרה של קצר באוזניות וכדומה - כי זה תקלה נפוצה באוזניות זולות ולא נראה לי שייבנו נגנים שיישרפו כל פעם שדבר כזה קורה (אבל יכול להיות שהם לא בנויים להחזיק את זה זמן ממושך - אין לי שמץ). כל האות נופל אל הקבל יציאה במקרה הזה (קבל אלקטרוליטי שמחובר בטור אם היציאה)

הבעיה היא שלרמקול יש השראות. כשמחברים בטור לקבל ההתנגדות של כל זה יכולה להיות נמוכה יותר מההתנגדות של הקבל לבד = זרם גדול יותר מזרם של קצר (כשמחברים סליל אם קבל בטור ההתנגדות היא אחד מינוס השני ולא כמו בנגדים אחד פלוס השני - ויוצאת 0 בתדר מסויים). את זה אני ממש לא בטוח שהנגן בנוי להחזיק גם אם הוא כן בנוי להחזיק קצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במילים אחרות מומלץ לא לעשות את זה? לחכות שיהיה לי מגבר כל שהוא שיקח את הנטל עליו וכך להיות עם ראש שקט? הנגן עלה לי 500 שקל וחבל לי עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתחבר נגדי הספק של איזה 10 אום בטור לכל ערוץ (בטח גם פחות מזה יספיק להגנה אל הנגן אבל לא יודע כמה פחות מותר לרדת). כך אתה מגביל את הזרם למה שהנגד מעביר (סלילים וקבלים לא יכולים לבטל התנגדות של נגד אמיתי). הנגד אמור להיות להספק מתאים של כמה W או משהוא כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VIPER זה מה שהתכוונת מההתחלה? כי אם כן אז אירת את המועד באמת אבל אולי יש עוד סיכוי.

יש לי טייפ כזה שהיה מחובר למערכת דיי גדולה משהו מאוד ישן... אולי זה יהיה אפשרי.

ה"קלטת" הזאת בעצם ממירה אות ממה שיוצא מהנגן לכניסה של הקלטת ואז הטייפה כאילו מנגן קלטת אך בעצם המקור הוא הנגן?

ואם כן, כמה עולה דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת התכוונתי שאפשר לשים אוזניה על ראש של הטייפ ולהפעיל אותו, והוא יעביר את המוזיקה אבל בסוף נזכרתי שיש את האפשרות הפשוטה הזאת, אני לא יודע כמה זה עולה אבל זה גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...