שינוי קיצוני בחיפוש שם של אתר בגוגל . נמצאה התקלה חסמו את גוגל ושככחו להוריד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי קיצוני בחיפוש שם של אתר בגוגל . נמצאה התקלה חסמו את גוגל ושככחו להוריד

Niseg

Recommended Posts

היום אני ועוד כמה אנשים שחברים באתר בינלאומי לא הכי ידוע אבל שמקבל מדי פעם press pass מדי פעם (אני כבר שם לפחות 6 שנים). שחיפוש בגוגל של שם האתר לא מביא אותו בתוצאות בעמוד הראשון - שלישי או שני במקרה הטוב ולא לאתר הראשי אלא לכתבה מהאתר. יש גם לאתר קיצור 3 אותיות שלרוב קישר אותם לאתר וזה גם לא עובד. בBing וYahoo כל החיפושים של שם האתר והקיצור מובילים לעמוד הראשי של האתר רק שבגוגל צריך לרשום את שם האתר נקודה com (במקרה זה השם שלו) ואז הוא שם אותו בתוצאה הראשונה :screwy: .

מישהו פעם ראה תופעה כזאת קוראת?

בדקתי גם page rank וראיתי שאתרים עם ציון יותר נמוך ממנו (3 כרגע) עובדים בלי בעיה.

אני בכוונה לא ציינתי את שמו כי זה לא הכי חוקי ;) עוד יאשימו אותו בפרסום עקיף. גם ככה הסטנדרטים שם קצת גבוהים לישראלים שאני בקושי מסתדר שם. :lol:

עריכה: גיליתי שהgoogle cache האחרון מתחילת פברואר . יכול להיות שהם מתחילים להתעלם מהאתר לגמרי בגלל שהם לא סורקים אותו יותר?

עריכה 2: כנראה שיש איזה בעיה באתר שגרמה לכך שהבוטים של הפילו אותו ובגלל זה הם חסמו אותם. לפחות כל בעלי העניין עדיין יודעים איך להגיע אליו ;) עדיין המנועי חיפש האחרים רואים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...