בעיות חיבור לרשת אלחוטית ספציפית בפלאפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חיבור לרשת אלחוטית ספציפית בפלאפון

etz

Recommended Posts

אהלן, לפני כמה ימים קניתי פלאפון 5800 ומכיוון שאין לי חבילת גלישה אצל חברת הסלולר ניסיתי להתחבר דרך ה-WIFI ברשת שלי בבית. הפלאפון מצליח להתחבר לרשת כמו שצריך, הבעיה היא אבל שכל גישה שהיא למידע באינטרנט לא ממש עובדת... לפעמים אני מצליח להעלות עמוד פתיחה של אתר אבל לא ממש מעבר לזה, פשוט לא זז כלום. מה שמעצבן שזה קורה אך ורק עם הרשת שלי! אם אני מתחבר דרך אחרת שיש בסביבה - הכל בסדר. את הדוגמה הבולטת ביותר קיבלתי כאשר ניסיתי להתקין אופרה מיני בטלפון: לאחר ההתקנה הראשונית, כשמפעילים את זה בפעם הראשונה, עדיין צריך חיבור כדי להשלים את ההתקנה. כאשר הייתי מחובר דרך הרשת שלי פשוט לא קרה כלום במשך דקות שלמות, אחרי שהתחברתי לרשת אחרת ההתקנה הסתיימה בשניות.

זאת פעם ראשונה שאני נתקל בבעיה כלשהי בחיבור האלחוטי אצלי, אמנם כל המחשבים הנייחים בבית מחוברים באופן חוטי אך היה מחובר בעבר לפטופ בצורה די קבועה לנתב וגם כמה מחשבי יד ומעולם לא קרו מקרים כאלה. התלבטתי מאוד אם לכתוב את ההודעה בפורום הזה או בפורום גאדג'טים אך מכיוון שנראה לי שזאת בעיה ספציפית ברשת שלי כתבתי את זה כאן בתקווה לקבל עזרה מהמומחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, הבעיה נפתרה. מסתבר שזה כן היה בפלאפון. לכל המעוניין: צריך לבטל הגדרת WLAN לחיסכון בחשמל או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...