Nokia N8 Long live the King! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N8 Long live the King!

Guarding angel

Recommended Posts

נוקיה לוקחת אותנו צעד נוסף קדימה אל העתיד עם מכשיר הדגל שלה NOKIA N8 אומנם התכונות דומות משו לSATIO או לPIXON12

אך נוקיה מבטיחה לנו מכשיר שעולה על שניהם,כול זאת ועוד בכתבה הבאה :

http://www.gadgety.co.il/11759/%D7%94%D7%95%D7%9B%D7%A8%D7%96-nokia-n8-%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%94%D7%93%D7%92%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E/

http://www.phonearena.com/htmls/First-samples-from-Nokia-N8s-12MP-shooter-article-a_11042.html

תודה לגאדג'טי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה קינג ואיזה צעד אל העתיד...

חוץ ממצלמה מרשימה מדובר על מכשיר בינוני ולא יותר (יחסית לשוק הסמארטפונים הנוכחי).

עריכה - טוב, כנראה אני לא ממש מבין מה מתכננים מבחינת מערכות הפעלה.

Symbian^3

Maemo 6

מישהו יכול להרחיב על הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מכשיר מאוד חביב... אז מה שאין לו SNAPDRAGON

מחיר טוב, מצלמה פשוט ...אין מלים(אם זאת אכן איכות הצילום והם לא שינו את התמונות בפוטושופ) , בהחלט אלטרנטיבה ראויה לPIXON12 וכו'

מסך וסוף סוף עשו מסך קפסיטיב

מעניין רק איזה חידושים עשו בסימביאן 3 ... העיצוב שלו נראה אותו דבר,משעמם וישן , אבל נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיצונית המכשיר די דומה ל-SATIO מגושמים ולא נראים טוב.

מבחינת , חסרים לו הרבה פיצ'רים שיש לפיקסון12 אבל נחכה לביקורת ולנתונים הרשמיים לפני שעושים השוואות.

נוקיה מפגרת הרחק אחורה, במכשירים אחרים הטכנולוגיה קיימת כבר שנה(טוב שהם נזכרים...)

ספינת הדגל של , גם אם היא תצליח לצאת מהמפעל היא תטבע במים רדודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא לו המלך החדש זה בהחלט לא לעניין, אם כי בהחלט מדובר בפלאפון מעניין, אולי לא מלא פיצ'רים אבל דיברים על חיישן גדול במיוחד ביחס למצלמפון שזה בהחלט תמיד טוב.

לא תחרות אמיתית לאייפון\אנדרואידים מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על בסיס מה אתם יוצאים פה עם כל ההשמצות האלה?!

המפרט שלו לא נופל משום דבר אחר שקיים כיום כולל אפילו multi touch וכל שאר הצעצועים,

אין חובב גאדג'טים רציני בעולם שיגיד שהIphone הוא תו מעבר לצעצוע מגושם ומיושן, נכון שעם החדש הם הכניסו הרבה דברים טובים אבל יהיה צריך לחכות לביקורות לראות איך הוא

אנשים קיבלו טוויסט על נוקיה והם מתחילים להשמיץ ללא סיבה כל מכשיר שלה, תתעוררו ותבינו שזה אחלה מכשיר ונכון שמאז הn95 נוקיה לא באמת עשו שום דבר משמעותי אבל פה הם הוציאו מכשיר שעל פניו ניראה מצויין הם המון שינויים וחידושים לחברה. נכון שהיא מוציאה את כל הפיצרים האלה מאוחר יותר מכולם אבל שמישהו קונה מכשיר חדש ניראה לכם שאכפת לו אם יש או אין פיגור של החברה?! מה זה השטויות הלא רלווטניות האלה!?

למה בידיוק הוא לא תחרות אמיתית לאייפון!? הוא עושה רושם הרבה יותר מוצלח מהצעצוע המגושם הזה של שעולה הרבה יותר מידי ושווה בערך חצי מזה, אפילו בדברים הקטנים הוא נכשל כי כמו כל מוצר אחר של הוא מיועד לעבוד בעיקר עם מוצרים שלהם בזמן שמוצרים של עובדים עם כל פלטפורמה אחרת בערך.

הוא לא ניראה טוב? ככה זה! ספינות הדגל של הם פחות על עיצוב ויותר על מפרט, זה מיועד לאנשים שלא כזה אכפת להם איך ניראה הטלפון אלא מה הוא יכול לעשות, אחריו יבואו גרסאות אחרות שיציאו קצת פחות אבל יראו יותר טוב, די לבכות

קיצר אם אתם באמת רוצים לדבר שטויות אז לפחות תסבירו אותם ואל תזרקו סתם הערות מיותרות כמו "הוא מכוער!!" זה לא באמת מחזיק מים השטויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

born to be dead +1

נכון שהמכשיר לא הכי יפה שיש, ולדעתי גם לא נכון מצד נוקיה לקרוא לו ספינת דגל, אבל אל תשוו אותו לכל מיני אנדרואידים/ שהייתם מתים שיעלו כמוהו.

500$ למכשיר כזה זו לדעתי מציאה, מה גם שסימביאן היא מערכת טובה, יצא לי להשתמש באייפון, באנדרואיד לא, אבל כל עוד יש הרבה ולא יהיו באגים ברמת ההתאמה שלה למכשיר הוא יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אז לפחות תסבירו אותם ואל תזרקו סתם הערות מיותרות

...

בבקשה:

נתחיל במעבד: 680MHz לעומת סטנדרט 1GHz במכשירים מתחרים.

נעבור לזכרון (ראם): 256MB לעומת סטנדרט 512MB (לפחות) במכשירים מתחרים.

מסך: אומנם עברו בצעד חכם ל- אבל הרזולוציה בינונית, 640X360 לעומת סטנדרט של 800X400 במכשירים מתחרים.

נקודות שעלולות להוות בעיה:

* מערכת ההפעלה סימביאן 3 - לא ברור מה טיבה של המערכת הזו. בסרטון הדגמה נראה כי היא לא חלקה ואפילו מקרטעת קצת בחלקים מסויימים. אני לא אוהד של סימביאן בכלליות למרות שמדובר בגירסא חדשה.

* סוללה - 1200mAh בלבד, לעומת מכשירים מתחרים שמגיעים עם 1300-1500mAh. לא ציינתי את זה כחיסרון עדיין כי לא ברור מה צריכת החשמל של המכשיר, אם היא חסכונית אז יכול להיות שהמכשיר יחזיק מעמד כמות זמן מספקת...

כאשר מכשירים אחרים חזקים יותר נמצאים בשוק מספר חודשים (בעוד שה-N8 אמור לצאת ברבעון השלישי של השנה), אני חושב שהסיכוי היחיד של ה-N8 להצליח הוא בתור פלאפון חזק, לא מעבר.

נ.ב - אין מה להשוות לאייפון כרגע, האייפון הוא מכשיר מיושן שלמעט חיישן מגע מדהים וה-APPS שלו, אין לו מה להציע בשוק של היום (עד לדגם הבא..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוכנן מכשיר נוסף עם זום אופטי X4 אני מחפש את הכתבה הזאת (SAMSUNG G8x0\NOKIA N93 some1?)

עריכה

בלאט מדובר על הSGH-G810 :\

חבל שהפסיקו עם המכשירים מבוססי זום אופטי,הסמסונג נראה ממש מצוין ומקבל ביקורות מצויניות

חבל שאין לו עברית :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

נתחיל במעבד: 680MHz לעומת סטנדרט 1GHz במכשירים מתחרים.

נעבור לזכרון (ראם): 256MB לעומת סטנדרט 512MB (לפחות) במכשירים מתחרים.

מסך: אומנם עברו בצעד חכם ל- אבל הרזולוציה בינונית, 640X360 לעומת סטנדרט של 800X400 במכשירים מתחרים.

נקודות שעלולות להוות בעיה:

* מערכת ההפעלה סימביאן 3 - לא ברור מה טיבה של המערכת הזו. בסרטון הדגמה נראה כי היא לא חלקה ואפילו מקרטעת קצת בחלקים מסויימים. אני לא אוהד של סימביאן בכלליות למרות שמדובר בגירסא חדשה.

* סוללה - 1200mAh בלבד, לעומת מכשירים מתחרים שמגיעים עם 1300-1500mAh. לא ציינתי את זה כחיסרון עדיין כי לא ברור מה צריכת החשמל של המכשיר, אם היא חסכונית אז יכול להיות שהמכשיר יחזיק מעמד כמות זמן מספקת...

בקשר למעבד והזיכרון ואיטיות מע' ההפעלה בסופו של דבר זה קשור אך ורק למע' הפעלה, אם הניהול שלה הוא נכון אז אני לא רואה סיבה שיפריע למישהו אם יש לו מעבד של 1GHZ או של 680MHZ ממה שאני מכיר את סימביאן אני אכן צופה שתיהיה איטיות כזו או אחרת אבל ברוב הפעמים זה לא מפריע מה גם שתחשוב הסימביאן מיועד להריץ מספר ישומים במקביל אז בכלל אין פלא שהוא לפעמים איטי, הIPHONE ממש מהיר?! יופי חוכמה גדולה הוא לא מריץ יותר מיישום אחד לזמן נתון!!!

בקשר לסוללה, כמו שאמרת עקב מפרט פיזי מעט נכון אתה יכול להרשות לעצמך סוללה מעט חלשה יותר, מצד שני אני היום כבר 3 שנים עם הN95 ואני רק מקלל את הסוללה שלו. המספרים שרישמיים ניראים סבירים ביותר לגבי זמן סוללה ופה באמת נאלץ להמתין ולראות מה יהיה.

בקשר לרזולוציה אתה באמת צודק אבל אני לא יודע כמה הבדל יש בגודל הזה בכל זאת ההבדל הוא של 40*60 פיקסלים, לא מעט אבל ממש לא סוף העולם

בקשר לSAMSUNG הוא אכן ניראה אדיר אבל אני מעדיף טלפון- ולא -טלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל פעם סוטה לנושאים לא רלוונטיים שאני לא מעלה.

הנושא הזה הוא לא על ה- אלא על ה-N8 ואני לא חושב שצריך להשוות את 2 המכשירים האלו בכלל (האחד ותיק מאד בשוק והשני עוד לא יצא בכלל).

הנקודה היא שאם אני רוכש מכשיר שהולך להיות מכשיר הדגל של יצרנית המכשירים הסלולריים הגדולה בעולם, אני מצפה לקבל מכשיר שמציג את קדמת הטכנולוגיה, והמכשיר הזה כפי שציינתי הוא ממש לא זה, ואפילו די רחוק.

אגב טעיתי קצת ברזולוציה של המסכים, הסטנדרט כיום הוא 800X480 מה שמציב את ההפרש על 160X120 פיקסלים (ולא רק 60X40 כמו שציינת), מה שישפיע על בוודאות על חדות המסך לדעתי.

@Guardian Angel

אתה לא מחפש מכשיר סלולרי, אתה מחפש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...