הOC שלי - עצות וטיפים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הOC שלי - עצות וטיפים?

Bebush

Recommended Posts

היי לכולם :xyxthumbs:

אני לא ממש מבין הרבה בOC אבל דיברתי עם Nike (מנהל פורום ,לוחות אם וזכרונות) והוא הציע לי לעשות OC.

כשהתחלתי את הOC (בעזרתו של Nike) היה לי סטוק.

(המערכת נמצאת בצד)

ושמתי בבאס 300, הכל היה מצויין, טמפרטורה במאמץ הגיעה ל77 (בדקתי עם OCCT) ולא היו קריסות.

אתמול קניתי חדש (Mugen 2 Rev. B), העלתי את הבאס ל329, המולטיפלייר נשאר על X11, המתח של ה FSB +0.3, המתח של המעבד +1.4, מתח של הזיכרון +0.1.

הרצתי OCCT, במאמץ הגיע ל49 מעלות.

השלב הבא שאני וNike רוצים לעשות זה להוריד את המכפלה לX6, ולעלות את הבאס בצורה דרסטית וככה להמשיך.

Nike חיפש בגוגל והוא מצא דיון של OC עם בחור שיש לו מעבד כמו שלי והוא הגיע ל4.0GHz.

בנתיים העיניים נראים טוב? יש לאן להתקדם?

יש עוד עצות או משהו שאני יכול לעשות?

-בעיה קטנה שהייתה בתחילת הOC (כרגע אין לי בעיה) אבל רק שאני אדע מה אפשר לעשות לסדר את זה,

כל פעם ששמרתי את ההגדרות בביוס ועשיתי Save and EXIT ואז המחשב היה עושה ריסט, ההגדרות (יותר נכון ההגדרה של אפשרות שמאפשרת לי לעשות את הגדרות הOC) הייתה עוברת מEnabled לDisabled. וככה לא הייתי נמצא בOC.

ניסיתי לאפס את הביוס, הוצאתי ובגלל שאין לי ג'מפר אז שמתי מברג בין שני הפינים לאיזה 20 שניות, גם לא בדיוק עבד.

Nike פתח בשבילי דיון בפורומים של גיג'הבייט על הנושא ושם הציעו להחליף את הסוללה..

לי אישית יש מלוח קודם של גיג'הבייט אבל הוא מתאים לAMD האם זה גם יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן להתקדם יש..אבל לוח האם יגביל אותך בשלב מסוים...קירור כבר רכשת..

ואם הוא לא נותן לך לשמור.זאת בעיה ידועה בלוחות האם של GB..אם שתחליף (בכלל לוחות האם הסוללה אותו הדבר)..או שתנסה עדכון ביוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...