סלולרי של SE עם ספיקר נורמלי, קיים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי של SE עם ספיקר נורמלי, קיים?

Milford Cubicle

Recommended Posts

ניסיון העבר שלי עם סוני אריקסון (K800, W880 ועוד כל מיני דגמים נוספים אצל חברים) הביא אותי למסקנה שהמכשירים שלהם מעולים, חוץ מדבר אחד - בכל הנוגע לרמקולים שלהם (אפילו במכשירים שמיועדים לסאונד, מסידרת "Walkman" לכל הרוחות!) הם פשוט תקועים אי שם בשנת 1992, פשוט רמקולים מזעזעים באיכותם ועוד יותר מזעזעים בעוצמתם.

הרבה פעמים מצאתי את עצמי למשל במקומות קצת (!) רועשים מפעיל את הספיקר ומצמיד אותו לאוזן כמו שיחה רגילה בשביל להצליח לשמוע משהו.. ספיקר במהלך נסיעה ברכב למשל - פשוט בלתי אפשרי. חלש מידי.

ברוב הזמן זה לא מפריע לי כי אני במילא עם אוזניה, ובכל הנוגע לצלצול - אני מעדיף שהטלפון במילא יהיה על רטט בלבד (אולי בתת מודע בגלל שהצלצול כלכך צורם ומגעיל).

אני מחפש מחליף ל-W880 שלי. אני רוצה להישאר ב-SE, כאשר הדרישה העיקרית היא שיהיה קטן לפחות בערך באותה מידה (כי הבנתי שמכשיר בעובי שלו [9 מ"מ] כנראה שכבר אף אחד לא מתכוון לייצר לצערי), ושיהיה לשם שינוי עם ספיקר נורמלי. פחות קריטית, אבל אני מניח שבשנת 2010 זה בלתי נמנע וגם אם זה בכלל לא מעניין אותי אני עדיין אקבל מכשיר עם מתוחכמת. נו מילא..

אני תוהה.. האם בשנתיים האחרונות הם השתפרו בתחום הזה, או שהם עדיין מתחת לכל ביקורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...