מהירות... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות...

Sikamikanico

Recommended Posts

טמבל.

זה אף פעם לא קבוע וזה תמיד תלוי בשרת ממנו אתה מוריד (המיקום הגיאוגרפי, רוחב הפס שלו והעומס שקיים עליו בכל רגע נתון).

כמו כן, זה תלוי באיזו שעה אתה מוריד (בשעות הערב המהירות נוטה לרדת), מהי הגבלת ההורדה שלך, אם אתה משתמש בתוכנות האצה.

זה כמובן תלוי גם בספק, במרכזיה של ובעוד אלף ואחד גורמים.

אני למשל בחבילת 0.5mbit ואני מוריד במהירות שנעה בין 4קב"ש ל90קב"ש.

אז מה יצא לך מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לדבריו של קודמי ......

אני מחובר לאינטרנט בכבלים של ערוצי זהב המהירויות הן-כמובן בהתאם לאתר ושעות הגלישה-הן החל מ-2K עד ל-250K

וכרגע פס הרוחב שלהם מוגבל מסיבה של עלויות כספיות.

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בין-לאומי טובים, מה אתה רוצה...

חבר של אח שלי הוא מזה פראייר, עשה חבילה בינונית בנטוויז'ן(שעולה 9$ יותר מבזק בינלאומי) והמהירות שהוא מקבל *בארץ*(אני בכלל לא רוצה לדעת כמה בחו"ל) היא 130-140k, אח שלי שעה התווכח איתו שיעבור לספקית טובה(012, בינאלומי...) אבל הוא ממשיך להתעקש שנטוויז'ן יותר טובה.

חוץ מזה אמרו פה גם שהקישור של נטוויז'ן לחו"ל עלוב לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר של אח שלי הוא מזה פראייר, עשה חבילה בינונית בנטוויז'ן(שעולה 9$ יותר מבזק בינלאומי) והמהירות שהוא מקבל *בארץ*(אני בכלל לא רוצה לדעת כמה בחו"ל) היא 130-140k, אח שלי שעה התווכח איתו שיעבור לספקית טובה(012, בינאלומי...) אבל הוא ממשיך להתעקש שנטוויז'ן יותר טובה.

הקישור של Netvision לחו"ל הוא הטוב ביותר - By Far.

425M/B

עמוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור של Netvision לחו"ל הוא הטוב ביותר - By Far.

425M/B

עמוס

הקישור של נזק בינלאומי לחו"ל הוא 700 מגה עכשיו ובחודשים הקרובים יגדל ל-1.05 גי'גה ! אז מה ? זה עושה אותם ספקית האינטרנט הטובה בישראל ? i dont think so... :nono:

אנשים גם שוכחים שמה שמשנה פה הוא איך רוחב פס של ספקית מסוימת מתחלק בין כל המשתמשים שלה, למי יש את הגולשים הכי "כבדים" , אלה שלא מנתקים אף פעם את האינטרנט, מורידים מאות קבצים ומשחקים משחקים כל היום. זה מה שמשפיע על האפקטיביות של רוחב הפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם: תודה על התגובות.

MiniMizer: קודם כל, ברור לי שהמהירות לא קבועה, בגלל זה כתבתי בערך וברור שהתכוונתי למהירויות הכי גבוהות שאפשר להגיע.

דבר שני, אני לא חושב שה"טמבל" היה הכרחי, רוב הזמן אנחנו מנסים לגרום לאנשים לא לכתוב בצורה הזאת, ואני חושב שלפחות המנהלים של הפורום צריכים לכבד את זה ואפילו להוות דוגמה. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gil מ אתמול בשעה 02:49:52

ציטוט של MiniMizer מ 1.03.2002 בשעה 22:36:14

טמבל.

מותר למנהל פורום חדש לכתוב ככה על משתמשים רגילים ?

גם אתה טמבל (וגם Spammer)

זה היה קורע :lol: :lol: אבל הטמבל בהתחלה באמת היה מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...