צריך המלצה ל3 מאווררים (2 לשים על הקירור למעב& - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ל3 מאווררים (2 לשים על הקירור למעב&

grich

Recommended Posts

טוב אז ככה בעקבות הפוסט שלי על מים הבנתי שאני צריך לחסוך עוד כסף חח

אז בנתיים אני ישאר עם הקירור אוויר..

מה שקרה זה בגלל שהHAF 932 זה כ"כ מפלצת שאיבת אוויר ובגלל שאין לו פילטרים המארז מתמלא אבק... בדר"כ אני מנקה פעם בשבועיים עם ספריי אוויר ושואב אבק והכל בסדר.. אבל לפעמים יוצא אפילו חודש שאני לא מנקה אותו..

החודש היה חודש כזה חח

ובעקבות האבק מתו לי 2 מאווררים..

אחד בלמטה של המארז (המקום היא מלא אבק...)

ואחד שדחף אוויר על הצלעות של הTHORS HAMMER...

בקיצור פתחתי את המארז והחלפתי את המאווררים בTHORS ככה שהאחד שעובד (זה שאז שאב אוויר מהצלעות החוצה) כעת ידחוף אוויר לקירור והשני (שלא עובד..) שמתי שידחוף ת'אוויר משם החוצה.. זה היה סיוט משל עצמו :| הם בנו ת'גומי שיהיה קל להכניס אותם אבל להוציא? זה בכיוון השני וזה היה סיוט! אבל המשימה בוצעה לפחות... את הOC כמובן שביטלתי.. (המחשב עכשיו בטמפ' תקינות ביותר)

בקיצור מה שאני צריך עכשיו זה 3 מאווררים חדשים... 2 עם CNF מאד גבוה בשביל הקירור למעבד... ועוד אחד ללמטה של המארז (מה שאם ממליצים אם מומלץ גם הוא עם CNF גבוה אז סבבה..)

חשבתי לכיוון ה NF-S12B או הNF-P12 של noctua... מצאתי את זה: http://noctua.at/main.php?show=which_fan&lng=en

לא כ"כ ברור לי מה ההבדל בין CPU coolers with wide fin-spacing לבין CPU coolers with tight fin-spacing

איפה נכנס הקירור שלי? לאיזה קטגוריה? (יש לי THORS HAMMER.. ככה הוא למי שלא מכיר: http://www.xigmatek.com/product/air-thorshammers126384.php)

ומה שהכי חשוב שלי זה ישרדו! שיחזיקו מעמד! מאווררים איכותיים אני צריך שלא ימותו לי פתאום מקצת אבק... (לשם השוואה היו לי כרגע COOLERMASTER.. אנלא זוכר ת'דגם המדוייק אבל גם עם CNF גבוה.. והם מתו לי תוך חצי שנה שזה דיי בושה :|)

ואחר כך חשוב לי באמת הCNF שיתנו ביצועים טובים..

תקציב? 100 לכל מאוורר... אם צריך קצת לחרוג אז סבבה... אבל אני מאמין שזה צריך להספיק... לא צריך שום דבר עם LEDים ובלאגנים. אה הגדלים שצריך זה 120..

ועכשיו לשאלה על הHAF... שקניתי את המחשב בTMS FOX המוכר אמר לי שהמאווררים שמחוברים ללוח אם (שזה ה4 שמגיעים עם הHAF + שני המאוררים שמחוברים לי על הקירור של הלוח אם..) כרגע על 50% מהמהירות שלהם ואם אני ירצה אני יוכל להגביר את זה עם SPEED FAN...

וואלה נכנסתי לספיד פאן ובלשונית של SPEEDS הכל בMIN של 0% ובMAX של 100%... ויש לי גם רק 3 תגיות שם לבחור... (במסך הראשי הוא מזהה 5 מאווררים.. שגם זה מוזר הוא צריך לזהות 6!) איפה בדיוק אני יכול להעלות ת'מהירות של הכל ל100%? או שהוא סתם חירטט?

אה ואם כבר אני מחליף מאוררים נראה לי אני גם יחליף משחה טרמית... מה אתם ממליצים? תודה!

המון תודה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להקפית יענו לך אני בטוח...

אישית אני לא חושב שהמחיר של הnoctua מצדיק..יש לך את הS FLEX או הSLIPSTREAM (פחות שעות עבודה) של SCYTHE..

יעשו אחלה עבודה..

לגבי הSPEEDFAN..יש לך מדריך בסטיקי תעיין בו :xyxthumbs:

משחה ? אתה מפרק את הקירור ? כמה זמן יש לך את המערכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להקפית יענו לך אני בטוח...

אישית אני לא חושב שהמחיר של הnoctua מצדיק..יש לך את הS FLEX או הSLIPSTREAM (פחות שעות עבודה) של SCYTHE..

יעשו אחלה עבודה..

לגבי הSPEEDFAN..יש לך מדריך בסטיקי תעיין בו :xyxthumbs:

משחה ? אתה מפרק את הקירור ? כמה זמן יש לך את המערכת ?

בערך חצי שנה... ניראה לי אני ינצל את ההחלפה ויפרק את הקירור בשביל לנקות אותו כמו שצריך... אני מתכנן להחזיר את הOC אחרי זה ולנסות לדחוף את המערכת יותר רחוק

בקשר לSPEEDFAN עקבתי אחרי המדריך... לא הייתה שום השפעה כשיחקתי עם הMIN והMAX...

מה עוד שניסיתי לחבר את המאוורר הסורר לחיבור אחר וקיבלתי ~700 RMP (כמו שצריך..) ואילו כשחיברתי לחיבור שהוא היה מחובר קיבלתי ~300...

בקשר למאווררים אני צריך המלצה למאווררים עם CFM גבוה :) הקודמים שהיו לי היו עם 69.69... כולה עם 19 DBA חח

אבל הם נהרסו אחרי חצי שנה אז אני לא חושב שהם ממש אמינים אה?

תודה![br]פורסם בתאריך: 29.03.2010 בשעה 23:58:21

אוקיי לאחר קצת גוגלינג התברר שהמאוורר שמחובר לSYS FAN 2, מהירותו נשלטת אוטומטית עפ"י הטמפ' של הSouthbridge... אזור שבקושי מתחמם... כנראה בגלל זה נדיר שהוא עובד בFULL SPEED...

מעניין אותי לאן חיברו בעלי הHAF 932 האחרים פה בפורום את המאווררים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...