צריך קצת עזרה - מתלבט בנוגע לנגן 8GB בתקציב של עד כ-800 שקלים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך קצת עזרה - מתלבט בנוגע לנגן 8GB בתקציב של עד כ-800 שקלים

anatoli

איזה נגן?  

786 הצבעות

1. 1. איזה נגן?

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מתכנן לרכוש לחברה מתנה נגן ליומולדת. אחרי מעט מחשבה הגעתי למסקנה שבהתחשב בזה שעד היום 1GB הספיק לה לחלוטין, אז 8GB יהיה יותר ממספיק עבורה לעתיד הנראה לעין. עכשיו מגיע החלק הבעייתי, איזה מכשיר לבחור. בהתחלה חשבתי על ה-Sansa Fuze. לי יש מכשיר ישן שלהם, גם לה יש מכשיר ישן שלהם, ואין טענות אליו. מצד שני, אם כבר אז אולי עדיף משהו מעט רציני יותר. אני יודע שהחברה שלי לא תשמח יותר מדיי להסתובב עם נגן גדול, מצד שני אני חושב שבמידה והיא תתרגל לזה שיש שם אינטרנט ואפשרות לראות סרטים אז היא כנראה תתרגל לזה (בעיקר כשמתחשבים בעובדה שהיט מתכננת טיול לחו"ל בעתיד הלא רחוק).

עכשיו ההתלבטות היא בעיקר בין ה-D2 לבין ה-iPod Touch. שניהם בגרסת ה-8GB. איך שאני רואה את זה:

D2:

יתרונות: קטן, אפשרות הרחבה עם כרטיס זיכרון, זמן סוללה, מחיר

חסרונות: גודל המסך, וידאו פשוט ביזיון

iPod:

יתרונות: נראה מרשים יותר, WiFi, מסך גדול יותר, משחקים

חסרונות: מחיר, גודל, זמן סוללה

יש לי כמה שאלות:

1- מאיפה מומלץ לרכוש את הנגנים? אני שואל בעיקר על ה-iPod כי ה-D2 נמכר בבאג במחיר דיי טוב. הבעיה עם ה-iPod היא שהמחיר הכי הגיוני שמצאתי (865 נדמה לי) הוא ב-KSP, האם האחריות על המכשיר היא שלהם או של יבואן של (אולי הם בכלל מייבאים לבד?).

2- האם ה- תומך בעיברית? אני מדבר גם על שמות קבצים, וגם על גלישה באינטרנט.

3- האם ה- מתאים לצפייה בסרטים או שזה דורש התעסקות גדולה מדיי (בעיקר בעניין של המרת הוידאו לפורמט מתאים).

4- מהו הזמן סוללה שמחזיק כל אחד מהנגנים הללו בפועל עם mp3?

5- הבנתי שאם רוכשים זה דיי חובה להתקין לו פריצה בשביל להתקין תוכנות שלא מ-iTunes. במה זה כרוך, מה הבעיות עם זה וכו'?

מעבר לזה אם למישהו יש הערות מיוחדות על אחד הנגנים או משהו אחר, אני אשמח.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתך היא ענין של גישה ופילסופים.

אם אין לך כלום נגד מוצרי וגישת (לשלם הרבה על כל דבר, כולל הבינוניות של מוצריהם, שירים, סרטונים וכו' אבל העיצוב, אחחח.. העיצוב..),

אין לך על מה להתלבט ולך על האייפוד. לא יודע איך הוא יהיה אחרי הפריצה.. אבל חיים קלים וזולים... קשה להבטיח.

מודה שאני לא ממש מחבב אותם.

ה-D2 לעומת הנ"ל, אחלה מכשיר (עיצוב -יש מקום לשיפור, אבל קשה אצל הראש הקוריאני) מבחינה טכנית, אודיו ותמונה, בלי כאבי ראש ובי_ים...

שנים שיש לי אותו בשימוש יומיומי קשה בשמש ובגשם

והוא כמו חדש (טוב לא חוכמה הוא בנרתיק עור מקורי שחוק לגמרי), נשמע נהדר ובלי בעיה עד עתה.

יש לו גם אפשרות הרחבת (SD רגיל וזול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

עקב חוסר מענה עד כה, כבר החלטתי לבד, ובחרתי ללכת על ה-D2. הסיבה העיקרית הייתה הגודל הפיסי של ה-.

מבחינת אמינות אני מכיר את ה-D2 דיי טוב כי יש אותו לכמה אנשים שאני מכיר. לצערי הדבר היחיד שעד כה לא ידוע לי (אך כבר לא רלוונטי) הוא כמה זמן סוללה הוא מחזיק על (הבנתי שעל FLAC הוא מחזיק 12 שעות לכל היותר, אבל זה לא רלוונטי עבור מי שאני קונה בשבילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זמן הסלולה שלו בMP3 אני אגדיר ככה, בצבא לא הייתי מטעין אותו מעבר לביקור השבועי שלי בבית בשביל להחליף שירים

הזמן הרשמי הוא 52 שעות אבל בפועל גם 40+ שעות זה יותר ממה שרוב בני האדם רגילים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הגדרת את זה הכי טוב, אין הרבה קשר בין הנגדנים, ולכן גם אם היית בוחר ב- היית מוצא נקודות חוזק בקשר להחלטה.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי שהפוסט מלפני כמה ימים, אך רק רציתי לחזק את ידייך

על הבחירה ב-D2. מבחינה של שקלול היכולות של המכשיר

ומניסיון של שנתיים איתו, המכשיר הוא עדיין בין הטובים בתחומו.

אם זה מבחינת הסאונד שאין לו ממש מתחרים ובנוסף הוא עמיד מאוד,

סוללה בין החזקות שניתן למצוא, ממשק די פשוט והווידאו היא כן תוספת

נחמדה שמוסיפה (זה פשוט תלוי בציפיות שלך).

הייתי ממליץ לקנות לו במינימום נרתיק הגנה באיכות סבירה,

לא חייב את המקורי אך צריך משהו. לי יש עליו את הפלסטיק השקוף

הקשיח שמתלבש עליו בצורה מושלמת (קיבלתי אותו בחינם כי אחרת

הוא יחסית יקר) ובנוסף נרתיק שמיועד במקור למצלמות דיגיטליות קטנות

של case lugic בתור פיתרון יעיל אך זול, מה שכן אין אפשרות לשליטה

על הכפתורים וצריך להוציא את הנגן מהנרתיק.

אולי כדאי גם להוסיף שכבת סיליקון מגן למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן סוללה הוא מחזיק על (הבנתי שעל FLAC הוא מחזיק 12 שעות לכל היותר, אבל זה לא רלוונטי עבור מי שאני קונה בשבילו).

אני עם D2 בגירסת ה 4 ג'יגה כבר למעלה משנתיים - משך זמן הסוללה מסרב להצטמצם, ועובר בכיף ה 40 שעות (שזה נתון מדהים בפני עצמו) - אני מתפעל אותו לרוב עם הצג כבוי, ומשתמש בבקרים העליונים בשביל להחליף טראקים.

עשית את הבחירה הנכונה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...