הסרת לוגו מפעיל מטלפונים סלולארים - מרץ 2010 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרת לוגו מפעיל מטלפונים סלולארים - מרץ 2010

TheHungryOne

Recommended Posts

:hi: שלום לכולם.

פתחתי ת'רד חדש בנושא לאחר שניסיתי את ההצעות הישנות שעלו בפורום ואף אחת מהן לא עזרה לי. כנראה שהמידע שהצלחתי למצוא על כך באתר לא עדכני או שלא רלוונטי לגבי הטלפונים החדשים.

לכן, אני מבקש לדעת מישהו יודע איך ניתן להסיר את ה לוגו מפעיל מסוני אריקסון Satio של אורנג'.

אם עוד מישהו ניסה להסיר את ה לוגו מפעיל מהנייד שלו ולא הצליח, אתם מוזמנים לרשום כאן את שם הדגם והרשת המפעילה כדי לקבל תשובות עדכניות.

תודה למגיבים ובהצלחה לכולם :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט על איזה לוגו אתה מדבר ? לוגו שמודפס על המכשיר עצמו (כאשר רוכשים מכשיר מהמפעילה), או הלוגו במסך הראשי (שם הרשת שאתה מחובר אליה) ? או לוגו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוגו שעל המסך הראשי, בתמונה הבאה רשום Ericsson. אצלי רשום Orange IL.

Satio.jpg

ודרך אגב, SMS למספר 999 עם המילה nicon מחזיר הודעה עם לוגו מפעיל שקוף. שמרתי אותו על המכשיר אבל זה לא מוריד את הלוגו מפעיל של אורנג'. כנראה זה עובד עם מכשירים ישנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לעובדה שקנית את זה מרשת אורנג', זה קשור לעובדה שהסים שם הוא של אורנג'.

בכל מכשיר בעולם זה יופיע, תלוי איזה סים מופיע בפנים.

(התמונה הזאת היא רק לתצוגה, זה כמו שמראים מכוניות חדשות עם לוחית רישוי של הדגם ולא מספר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלרשת המפעילה אין קשר למכשיר. לא טענתי שיש, רק ציינתי את כל העובדות.

תמונת הרקע (הטפט) של העיגולים הצבעוניים היא הרקע של המסך. ה- Ericsson בא במקום שאמור להיות ה- Orange IL (המקום של הלוגו מפעיל) וזה לא קשר בכלל לטפט, אלא כמו שאמרת - לכרטיס הסים.

את התמונה הזאת של המכשיר הבאתי סתם מאיזה אתר לצורך המחשה בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...