איך עבר לכם הצום? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עבר לכם הצום?

redti

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יהודים אתם? צמים ומשחקים במחשב/מפעילים מכשירי חשמל..

לצום זה לא רק מבחינת האוכל אלא גם לסבול ע"י כך שלא עושים דברים שנהנים מהם. בכל אופן אני הייתי בערב יום כיפור בבית כנסת ואחר כך הלכתי להסתובב עם חברים. יום למחרת קמתי מוקדם (9 גרר..) אז קראתי עיתון ובספר תאוריה ועל תמרורים ;)) ואז בשתיים עד 6 הלכתי לבית כנסת ועבר לא רע..

יהודי אתה? גם בראש השנה, פסח, שבת וכל חג יהודי אחר אתה לא אמור להדליק חשמל. אף אחד לא ייחס חשמל ועבודה באופן מיוחד ליום כיפור אלא לכל החגים אבל משום מה ביום כיפור פתאום כולם צדיקים

אניי מציין עובדה, לא מעורר ריב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצום מתייחס רק לאכילה ולשתייה, כל שאר הדברים חשמל וכאלה זה כללי הכיפור או משהו כזה.

אגב אני אומנם לא שיחקתי במחשב וטלוזיה אבל חשמל בחדר כן ואכלתי דברים קטנים רק לא להרגיש רעב,

כי אמא שלי צמה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצום מתייחס רק לאכילה ולשתייה, כל שאר הדברים חשמל וכאלה זה כללי הכיפור או משהו כזה.

אגב אני אומנם לא שיחקתי במחשב וטלוזיה אבל חשמל בחדר כן ואכלתי דברים קטנים רק לא להרגיש רעב,

כי אמא שלי צמה 8)

חחחחחחחחחחחחחחח

.

אנשים תבינו ! כל הקושי בכיפור בצום הוא השעמום ! ולא הרעב...אם כבר הצמא הרבה יותר קשה מהרעב

ואם אתם צמים ומשחקים במחשב וכו אז הצום הוא משחק ילדים...אני בעצמי בפעמים אוכל ביום בקושי סנדוויצ' (ולא אני לא מורעב)

בכל מקרה אני הלכתי לחבר וישבנו כמה חברים ביחד ושיחקנו מונופול משחק אחד בודד שלקח רק 7 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...