האם קיימים כדורים עם השפעה הפוכה מויאגרה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימים כדורים עם השפעה הפוכה מויאגרה?

Einav

Recommended Posts

מודר - במידה והפוסט שלי מכיל מילים לא נאותות (ואני משתדל מאוד שלא) אנא מחק המילים או את כל הפוסט - לשיקולך.

בוא נפריד - יש הבדל בין דיכוי\עוררות החשק המיני לבין זיקפה.

הראשון פסיכולוגי השני פיזיולוגי - בד"כ יש קשר בין השניים אבל הם לא תלויים אחד בשני.

משמע - אדם יכול להיות בלי שום חשק ולקבל זיקפה (ע"ע זיקפת בוקר\זיקפת ילדים וכו')

ויאגרה אחראית לזיקפה ולא לחשק

טיפול בחשק (ליבידו) הוא טיפול אחר (בד"כ על ידי סקסולוג \ פסיכולוג)

לגבי משך הזיקפה \ כמה זמן לוקח לגמור - את זה אפשר גם לפתור באמצעים תרופתיים - אם על ידי חומר מאלחש או על ידי תרופה (אם אני לא טועה קזנקס).

בכל מקרה - טוב תעשה אם תתייעץ עם איש מקצוע בנוגע לבעייתך - אני מאמין שעד כמה שעצותיי טובות - עצה מקצועית טובה יותר

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא

http://www.gilrach.co.il/article.asp?id=60

ואני יודע את זה גם מנסיון - הבן שלי בן שנה ומדי פעם אני שם לב שמשהו שם זז :)

זה משהו טבעי ולא צריך להתרגש - ילדים גם מתחילים לאונן בגיל מאוד צעיר - הם לא מבינים את ההשלחות המיניות של הענין אבל בהחלט משחקים לעצמם (אין לי מילים אחרות להשתמש...) - וזה נכון הן לבנים והן לבנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תתפלא

http://www.gilrach.co.il/article.asp?id=60

ואני יודע את זה גם מנסיון - הבן שלי בן שנה ומדי פעם אני שם לב שמשהו שם זז :)

זה משהו טבעי ולא צריך להתרגש - ילדים גם מתחילים לאונן בגיל מאוד צעיר - הם לא מבינים את ההשלחות המיניות של הענין אבל בהחלט משחקים לעצמם (אין לי מילים אחרות להשתמש...) - וזה נכון הן לבנים והן לבנות

למדנו היום על זה בשיעור פסיכולוגיה. הבן שלך נמצא במצב הפאלי (Fali), וזה רק מראה שהההתפתחות שלו תקינה. בהתחלה, עד שהמודעות המינית מתפתחת, האוננות היא בלתי-מודעת. הוא משחק עם עם עצמו כי זה נעים לו, הוא לא יודע שהוא "מאונן" או שזה דבר מיני.

אגב זיקפה יכולה להיגרם גם מהצטברות של שתן באיבר המין. מה לדעתכם גורם לזקפת בוקר? לא רק חלומות כחולים.

כדורים להורדת החשק אני לא מכיר, אבל סודה לאפייה תטפל בבעיה מהמקור הפיזי (ה"בחור" פשוט לא יתעורר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדורים להורדת החשק אני לא מכיר, אבל סודה לאפייה תטפל בבעיה מהמקור הפיזי (ה"בחור" פשוט לא יתעורר).

הסיפורים אומרים שבצבא דוחפים סודה לאפייה לאוכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב, פותחת הדיון היא בחורה- ששואלת כי החבר האידיוט שלה לקח קצת יותר מדי ויאגרה או שהוא סתם חרמן כמו קוף.

בשני המיקרים- אנטי-ויאגרה לא תעזור. הפיתרון הכי טוב, כמו בכול כך הרבה מיקרים פסיכולוגיים אחרים זה פשוט סטירה טובה שתיישר אותו.

או בעיטה לבייצים... גם עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם נייר PH מתאים כדיי לבדוק את הטענות אל הסודה ?

קשה לדעת מה הPH של המזון ללא סודה, והאם כמות הסודה שמוסיפים (אם ההנפצה הזו נכונה) מספיקה בשביל להשפיע. מספיק שמי הברז קצת יותר בסיסיים מהרגיל (ובישראל הם מאד בסיסיים) בשביל לעוות כל מידע שתקבל (וזה בלי לדון במגבלות של נייר PH וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...