צרות עם DELL U2410. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרות עם DELL U2410.

Art Tatum

Recommended Posts

Imar אתה יכול לבדוק על האריזה אם יש לך אותה עדיין מה התאריך יצור שלו ?

כי הFW גרסה 191 רק יצא יותר מאוחר וכמו שUmbra אמר אם זה מגיע עטוף חדש דנדש אז זה כנראה REFURBISHED מהמפעל.

מעניין אותי גם מי היבואן של זה.

אצלי יש על זה מדבקת יבואן של CMS.

אם כבר אני כותב אני יוסיף עדכון מצב.

התקשרתי לDELL שוב היום בצהרים והנציג שלהם שהיה מאוד נחמד ועם רצון לעזור התנצל על זה שלא חזרו אלי אתמול והסביר שהיה יום עמוס באופן מיוחד ולא יכלו לחזור אל כולם, שמע את כל התלונות ואמר לי שקודם כל אני יפנה לחנות ואם תהיה בעיה איתם אז לחזור אליו/אליהם.

התקשרתי לIVORY ונציגה ארצית שלהם גם כן מאוד נחמדה ועם רצון לעזור אמרה לי שאם יש פיקסלים שרופים אז כמובן שיחליפו לי את המסך לאחד חדש.

טכנאי או נציג אחר שלהם אמור לחזור אלי בהמשך היום.

המסך שלי היה האחרון בסניף ב"ב/ר"ג אז סביר להניח שילחו אותי למקום אחר או שאני ימתין כמה ימים עד שיביאו אחד לשם.

בנתיים טפו טפו כל הנציגים נחמדים ואדיבים ונראה שהכל יסתדר.

אני מקווה שתוך כמה ימים יהיה אפשר לברך על המוגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ל- Art Tatum

לא רשום לי על הקרטון תאריך יצור אבל על המדבקה רשום תאריך משלוח שהוא 21/01/2010

וכפי שרואים, היבואן הוא אומניטק.

מצורפת תמונת מדבקת המשלוח .

אני לא יודע מה זה אומר לגבי תאריך יצור, בכל מקרה המסך נראה חדש לחלוטין עטוף דנדש ובאריזה סגורה לחלוטין.

אגב, היכן ראית את תאריך היצור של המסך שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היכן ראית את תאריך היצור של המסך שלך ?

על המדבקה של CMS רשום שנת יצור 2009.

ועל המדבקה של רשום תאריך משלוח 29/12/2009.

על הקרטון עצמו למעלה מודפס (ללא מדבקה) 11/8/2009, ליתר דיוק רשום 8 11 2009 כל שיכול להיות שזה יוצר בחודש ה11 או ב8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל -Art - תוספת

ו -ל - Umbra מה דעתך ?

לאחר הסתכלות נוספת על תחתית הקרטון אצלי רשום 21 11 2009 ללא שום תוספת.

אז יתכן שהוא יוצר בנובמבר 2009 וטרם שליחתו בינואר הוא עבר עדכון קושחה והוחזר לקרטון.(או שהתאריך הוא תאריך יצור הקרטון...)

במקרה שלי לא נראה לי שהמסך הוא refubrished והיה קודם אצל לקוח והוחזר לדל, המסך נראה חדש לחלוטין ללא שום סימני נגיעה או שימוש .

וכפי שידוע לי, החוקים שחלים גם על מחייבים לציין על האריזה מוצר שעבר שיפוץ במפעל לאחר החזרה מלקוח.

כאמור המסך שלי הוא ללא שום פיקסלים תקולים או בעיות אחרות של גוונים או Dithering - וב- sRGB הצבעים נכונים לחלוטין.

קודם היה לי את ה- 2407 (שהועבר במשפחה בירושה...), לדעתי המסך הזה עולה עליו מכל הבחינות.

מעניין מה דעתו של Umbra שלמד את הנושא - במקרה זה, האם יתכן שמסכים אלה טרם שיווקם, עברו עדכון קושחה במפעל ונארזו מחדש עם תוויות ישנות ?

תודה לכולם.

Imar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי U2410

עשיתי את תפריט המפעל

עשיתי את בדיקת הפיקסלים המובנית במסך- לא זיהיתי פיקסלים שרופים

בתפריט המפעל

כתוב שיש לי גרסה 190.

אני לא רואה בעיות במסך והתצוגה מעולה לעיניי, אבל אולי כי אני לא יודע מה בדיוק לחפש (וגם אמת המידה שלי היא במעבר ממסך TN זול)

האם יש אתר שממחיש בעיניים את הפאקים שאותם כביכול אני אמור למצוא בקושחה המיושנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהמסכים כבר מגיעים מעודכנים למרות שעל האריזה עדיין מופיעה מדבקה עם גרסה קודמת (כנראה שפשוט לא הספיקו לעדכן את האריזות) ולא בהכרח מחודשים , הדרך הכי פשוטה לבדוק תאריך ייצור הוא לבדוק את המדבקה שעל הכרטיס הפלסטי שנמצא במסך.

shimmi1982 הסרטון הבא מראה את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Umbra - צודק

מקריאה במקומות שונים התברר לי כעת כי ישנה מדבקה נשלפת מאחרי קורא הכרטיסים (לידיעתו של Art)

אצלי כתוב Date of Mfg - Jan 2010

מה זה ה- Mfg ?

כנראה שהיצור הוא של ינואר 2010

אך הרויזיה שרשומה שם מתחת היא A00

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Imar

הכוונה היא לתאריך ייצור , וכן גם המדבקה הזו רשומה כ A00 למרות שהמסך עצמו מעודכן.

משלוחים חדשים מ2010 שהיבואנים יקבלו אמורים להגיע כבר עם מדבקה מעודכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Imar סוף סוף אני מוצא את המדבקה על המסך (מאחורי הכרטיס הנשלף ::)) , חיפשתי את זה כמה פעמים ולא מצאתי.

התאריך יצור של המסך שלי הוא דצמבר 2009.

מישהו זוכר מה התאריך המדויק שבו הוציאו את הFW החדש ?

איבורי חזרו אלי ואמרו לי להביא את המסך והם ישלחו את זה ליבואן להחלפה.

יש לי הרגשה שזה הולך לקחת שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי U2410

עשיתי את תפריט המפעל

עשיתי את בדיקת הפיקסלים המובנית במסך- לא זיהיתי פיקסלים שרופים

בתפריט המפעל

כתוב שיש לי גרסה 190.

אני לא רואה בעיות במסך והתצוגה מעולה לעיניי, אבל אולי כי אני לא יודע מה בדיוק לחפש (וגם אמת המידה שלי היא במעבר ממסך TN זול)

האם יש אתר שממחיש בעיניים את הפאקים שאותם כביכול אני אמור למצוא בקושחה המיושנת?

אם אתה לא שם לב לבעיה במסך שלך - למה לחפש בכוח ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נציג של הודיע בפורומים שלהם שהם החליפו את הFIRMWARE לחדש בכל המסכים שהיו אצליהם במלאי וכבר יוצרו עם הFIRMWARE הישן, זה עוד לפני שהכריזו פומבית על הFIRMWARE החדש ולכן להרבה אנשים בעולם יש מסך עם מדבקה A00 אבל קושחה A01, כמובן שעם התקדמות המלאים בסוף מגיעים מסכים שמראש יוצרו עם הFIRMWARE החדש כשכמובן לישראל הכל מגיע מאוחר יותר :) .

זה נמצא בפורומים של בתרד הראשי שמדבר על הבעייה או תרד שנועד לדווח על הFIRMWARE החדש, אני פשוט לא זוכר.

מקווה שזה יעזור למי שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי אצל איבורי להחליף את המסך ולהפתעתי הרבה החליפו לי את זה במקום בלי שום בעיה לחדש דנדש.

באמת כל הכבוד להם.

המסך החדש דרך אגב יוצר בינואר 2010.

נראה שכבר אין יותר מסכים עם הFW הישן ואם יש עדיין אז רק כמה ספורים בחורים נידחים.

באותה הזדמנות גם קניתי את ה 22" בשביל תחנת עגינה לנייד וכמסך שני לנייח.

סוף טוב הכל טוב, וסך הכל אני מרוצה מהמסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...