פיגוע בחיפה ליד מסעדת "מקסים" !!!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בחיפה ליד מסעדת "מקסים" !!!!!

stingeR-

Recommended Posts

שימו לב איזה כותרות הוציאו מערכת Walla :

נס גדול לצוות המקצועי של מכבי חיפה

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=7&id=448571

מצידי שכל המנהלים המטופשים האידיוטים של קבוצה כזו או אחרת תלך קיבניימט. נרצחו שם ילדים ומבוגרים והם מדברים על נס ש"הם" לא נפגעו.

74995-4.jpg

אני לא מסכים איתך בקשר לזה... הכותרת הזו נכתבה במדור ספורט , ולא בתור כותרת ראשית...ובגלל זה התייחסו לפגועים מהצוות המקצועי של מכבי חיפה ולא לכל נפגעי הפיגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קןדם כל : לא הצעתי טרנספר כפיתרון !

לא צריך גדר, אולי פשוט נגרש את כל הערבים מכאן, זה פתרון לתווך ארוך יותר.

אה שינית את המילה טרנספר ל 'נגרש את כל הערבים מכאן' פששששששששש גאון! ::)

דבר ראשון: רק אנשים חולים (כן חולים!) חושבים שטרנספר הוא הפיתרון. ואגב לפי דעתי טרנספר לא ישנה שום דבר בנוגע לפיגועים.

שנית: כן לפי דעתי גדר ההפרדה בתכנון המקורי (בלי ההתנחלויות) תביא להפחתת הטרור בצורה משמעותית ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים בסרט אתם ,הפתרון היחיד הוא חיסול הערבים וזהו שום הסכם שלום לא היה ולא נברא.

גירוש ערפאת זה גם שטות מכיון שהוא יהיה בחו"ל הוא רק יחזק את מעמד הטרור וימשיך לנהל אותו מחוץ לארץ והפעם לישראל לא תהיה עליו שליטה.

צריך להרוג אותו וזהו .

בממשלה לא מבינים שחיסול נקודתי לא יביא לסיום הטרור . צריך לעשות חיסול קבוצתי ללכת במכה אחת שתגמור את אירגוני הטרור

אחת או לתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנחנו מחכים?

שעוד אנשים יהרגו בפיגועים ?

שהצבא יקח לו כמה רעיונות ריאליסטים שבאמת יכולים לפתור את הבעייה ולעשות את זה

ולשים זין אחד גדול על כל המדינות מסביב הם לא נמצאים פה ואוכלים את כל החרא

שלא יגידו לנו מה לעשות בזמן שאנשים נהרגים פה רק בשביל יחסים טובים עם המוסלמים המשוגעים האלה !

אני חושב שצריך או פעולת הרתעה לעשות להם משהו ממש גדול ולהגיד להם כל פעם שיש פיגוע זה יחזור על עצמו

או שלעשות פעולה גדולה ולנקות את כל האזור ולהשאיר אותו תחת שליטטנו

נתנו להם הזדמנות לטפל בבעיה הזאת והם לא עושים כלום בנידון,זה שהם אומרים שהם עושים לא אומר שהם עושים משהו צריך לראות לפי מעשים לא לפי מילים

אני יודע שזה כיבוש במלוא מובן המילה אבל עד שיבינו שפיגועים זה לא הדרך וברגע שהם יחליטו להפסיק עם הטרור ולשבת לדבר כמו בני אדם

ככה זה צריך להיות

ואני לא מבין מה עושים מהיאסר הזה שיהרגו אותו וזהו למה לסכן חיילים במבצע מיוחד רק בשביל להעביר אותו בחיים לאיזה כלא

אני בטוח שהחיים של מי שנהרג היום או כל אחד מה800 איש שווים פי אלף מהחיים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן היה איש 1 שיכול היה להוציא אותנו מהבוץ מזמן, השמאל הפאשיסטי רעד ממנו כמו שברגותי רעד מהחיילים שבאו לקחת אותו.(וזה היה די פתטי כי יום לפני הוא הכריז בטלויזיה שהוא ימות כגיבור, לא יקחו אותו בחיים, ושאר הבולשיט שלהם, רק הם שומעים יריה הם בורחים.)

קראו לו מאיר כהנא, לדעתי השב''כ הישראלי עזר לחסל אותו, הוא צבר כוח, ורצה לעשות סדר במדינה אחת ולתמיד, מישהו מבפנים עזר לחסל אותו, אין בזה ספק.

כל הגיבורים ששמעתם עליהם, המהנדס המנסר והבונה, לא משנה מי, רעדו ממנו. כי ידעו מה יקרה אם יבחר האיש, הם לא ישארו פה יותר.

להלן ציטוט מדבריו לטלויזיה זרה

"i want the arab out of here, out out out!"

חבל על דאבדין..

עריכה:הסרתי את ההסתה הפרועה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין לא להראות תמיכה פומבית בארגון טרור, עבירה על חוקי .

אותו מאיר כהנא ניסה להעביר הצעת חוק שכל מי שיהודי יקרא לבן וכל מי שלא יהודי יקרא צבעוני.

מה יהיה פה שונה אחרי שיסלקו/יהרגו את עראפת?

נראה לכם שהממשלה לא תמצא מישהו אחר שיהיה מקור הרוע ל15 דקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא ישתנה אחרי סילוקו של עראפת, בהיעדר פיתרון הגיוני הכי פשוט להיטפל אליו.

אם תשאלו אותי, גם אחרי מה שקרה היום, עראפת לא צריך למות, הוא פשוט לא הכתובת.

עשה לנו המון בעיות ללא ספק, אבל הגיע הזמן לשכוח ממנו ולטפל בבעיות הקיימות.(פעילים בכירים, אבל זה לא זה.)

ומה הוא הפיתרון

ניתוק מוחלט ביננו לבינם, או טרנספר מלא ל3 מיליון.

מה יותר קל?

אתם יודעים כבר, אז שפקינג יעשו את זה.

אבל מה עם ערביי ישראל?

ימים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש חולה נפש !!! (אורי אבנרי), אחרי הפיגוע הוא רץ למוקטעה להגן על ערפאת. במקום להגיע לבתי השכולים ולנחם אותם הוא ממהר בצעד שמאלני קיצוני להגן על הרוצח מס' 1 בעולם כיום. זה פשוט לא ייאמן כמה שנאה יש לאדם הזה (אורי אבנרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחילופין לא להראות תמיכה פומבית בארגון טרור, עבירה על חוקי .

אותו מאיר כהנא ניסה להעביר הצעת חוק שכל מי שיהודי יקרא לבן וכל מי שלא יהודי יקרא צבעוני.

ובכן, בהתחשב באבדות ל2 הצדדים, אין ספק היום שהוא צדק, ודרכו הייתה מועילה מאוד למדינת .(האיש הקדים את זמנו.)

נו טוב, תמיד לא מעריכים את הראויים, רק את השקרנים הגדולים בהיסטוריה של מדינת , בראש צועד השמאל הפאשיסטי, ששיקר לאזרחי המדינה בצורה כל כך חלקלקה ומתוחכמת כשגם היום הוא נתפס לשקרים של עצמו., אבל מה זה משנה עכשיו.

וגם קצת אנשי "ימין." צבועים. שניסו להצעיד את חייהם העלובים בעוד כמה צעדים קדימה על חשבון הדם של אזרחי .

אלף אלפיים הרוגים בשנה, מחיר פעוט בשביל הכיסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש חולה נפש !!! (אורי אבנרי), אחרי הפיגוע הוא רץ למוקטעה להגן על ערפאת. במקום להגיע לבתי השכולים ולנחם אותם הוא ממהר בצעד שמאלני קיצוני להגן על הרוצח מס' 1 בעולם כיום. זה פשוט לא ייאמן כמה שנאה יש לאדם הזה (אורי אבנרי).

הוא ממש לא חולה נפש. הוא פשוט שמאלני טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדברי אורי אבנרי (שמאלני טהור לפי משתמש באתר) ניתן היה למנוע את מלחמת ששת הימים וגם מלחמת יום כיפור.

אני רוצה לשאול אותו האם את מלחמת העולם השנייה היה ניתן למנוע?

פצפיזים קיצוני בלתי נשלט היה מצדיק אי לחימה מול גרמניה הנאצית.

השאלה הנוספת היא, האם היה עומד למול בעלות הברית ע"מ להגן בגופו על מנהיגים נאציים?

מי לא מבין מי אחראי לכל מעשי הטבח הזה?

אני חושב שהתשובה ידועה לכל. כל מהלך מדיני שבא לקראת חלאות האדם הזה יתפרש כחוסר רצון ישראלי עז לבוא לקראתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...