פיגוע בחיפה ליד מסעדת "מקסים" !!!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בחיפה ליד מסעדת "מקסים" !!!!!

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובנתיים ארה"ב לא מסכימה עם עמדת בנוגע לגדר ההפרדה !!!

זאת פשוט חוצפה, הם עושים מה שהם רוצים ועוד יש להם את החוצפה להגיד לנו איך להלחם בטרור.

לא צריך גדר, אולי פשוט נגרש את כל הערבים מכאן, זה פתרון לתווך ארוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני גר ליד המסעדה ממש קרוב רואים אותה מהבית שלי.... כשייה פיצוץ חשבתי שילדים בשכונה פוצצו חזיז.... רק אז הבנתי

שהיה פיגוע ליד הבית, בכל מיקרה חבל.

נמאס כבר מכל הפיגועים האלה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, המצב ישאר ככה עוד הרבה זמן, אלא אם כן הממשלה שלנו והעם יתחילו לחשוב בהגיון ולהבין שזהו, הגענו לגבול!

כמה שאמריקאים עוזרים לנו בתחום הכלכלי, אין להם ניסיון בלוחמה ובהתעסקות עם טרור.

צריך לשים לדבר הזה סוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

פיגוע מאוד קשה, תוצאות מאוד קשות. אבא שלי מכיר אישית את בעל המסעדה והתחנת דלק הייתה בבעלות החברה שהוא עבד בה.

האמריקאים פירקו שתי מדינות בגלל הטרור ולנו אסור לבנות גדר...כל הדרכים שנסינו לשלום, נכשלו. מה שנותר לנו לעשות זה להעלות עם כל הכוח הצבאי על שטחי הרשות, לפרק כל תא טרור מהראש, לקחת כל ולצאת. מינימום פגיעה באזרחים, מקסימום פגיעה בטרוריסטים, כן, כולל ערפאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגוע מאוד קשה, תוצאות מאוד קשות. אבא שלי מכיר אישית את בעל המסעדה והתחנת דלק הייתה בבעלות החברה שהוא עבד בה.

האמריקאים פירקו שתי מדינות בגלל הטרור ולנו אסור לבנות גדר...כל הדרכים שנסינו לשלום, נכשלו. מה שנותר לנו לעשות זה להעלות עם כל הכוח הצבאי על שטחי הרשות, לפרק כל תא טרור מהראש, לקחת כל ולצאת. מינימום פגיעה באזרחים, מקסימום פגיעה בטרוריסטים, כן, כולל ערפאת.

אמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19 הרוגים וזה לא סופי....הכי מעניין יהיה לראות מה תעשה בנידון.

אולי סוף סוף מר שרון והחבורה יקחו קצת אומץ וישעו משהו שלשם שינוי יעזור

לנו ולא לאום-שמום או לאמריקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMEN TO THAT BROTHER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19 הרוגים וזה לא סופי....הכי מעניין יהיה לראות מה תעשה בנידון.

אולי סוף סוף מר שרון והחבורה יקחו קצת אומץ וישעו משהו שלשם שינוי יעזור

לנו ולא לאום-שמום או לאמריקאים.

הרשה לי לגחך. ידענו פיגועים קשים הרבה יותר שלא שינו שום דבר בתפיסה של ממשלת שרון שעיקרה, השארת המצב כפי שהוא, מבלי הכרעה לכאן או לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לגחך. ידענו פיגועים קשים הרבה יותר שלא שינו שום דבר בתפיסה של ממשלת שרון שעיקרה, השארת המצב כפי שהוא, מבלי הכרעה לכאן או לכאן.

הנה הסיבה:

money from america

והננה עוד סיבה- פחד מההסלמה מהאזור וגם גינויים מהעולם שבהם הצטיירנו תמיד כפושעים ופוגעים

בפלשטינאים המסכנים והחלשים)לעומת זאת כשיש פיגוע פתאום כולם שותקים או מקסימום מגנים(

המסקנה- המצב על הפנים וכמעט אין מה לעשות. אלא רק לסרב לאמריקאים משמע וויתור על הכספים

ומצב כלכלי שיכול למוטט מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש סיבה הרבה יותר פשוטה:

ככל שאנחנו שוקעים יותר ויותר בבוץ, כך יותר ויותר אנשים יצביעו לימין.

ובכן, יש לך הצעה אחרת?

אבל אני חייב להודות, זה היה פיגוע איכותי לכל הדעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש סיבה הרבה יותר פשוטה:

ככל שאנחנו שוקעים יותר ויותר בבוץ, כך יותר ויותר אנשים יצביעו לימין.

LOL

זה כל כך נכון...

אבל צריך לעשות משהו בנידון למפגעים

צריך להיות יצירתיים הפעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...