מחפש מסך גודל 24 בסביבות 1000-1500 ש"ח לרפיקה, עריכה ומשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך גודל 24 בסביבות 1000-1500 ש"ח לרפיקה, עריכה ומשחקים

Toledo87

Recommended Posts

שלום אני מעוניין לרכוש מסך לשימוש של גרפיקה ומשחקים.

אני מעדיף שהסכום יהיה מתחת ל- 1500 אם אפשר..

התעניינתי בכמה מסכים :

מסך LED "24 עם 1:2,000,000 2ms תוצרת LG דגם W2486L

Chimei 24EH אין

ENVISION G2461

sumsung syncmaster t240

Samsung 2433BW יותר זול

Asus VW246H

Benq V2410

אולי שווה בכלל לחכות מעט זמן למסכים חדשים שיגיעו?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכים האלו הם רק Resolution 1,680 x 1,050 ואני הייתי 1080*1920 ועדיף 1200*1920.

לא הצלחתי להבין כל כך מה נותן לי ה- והאם הוא עדיף על ה - LED או בכלל על ה- TN...

יש כל כך הרבה מסכים ואני כבר לא מצליח להבין מה כדי לקנות.

אני יכול להתפשר על מסך 22 אם האיכויות שלו שוות את זה שהוא 22'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא תשב מול מסך עם IPS לא תבין את ההבדל. TN לא מציג חלק גדול מהצבעים, בנוסף לזה גם הזויות שלו צרות מאוד. לחבר שלי יש את ה וההבדל מורגש, התמונה מרגישה "נעימה" יותר לעין, היא יפה יותר. גם התצוגה בזויות טוב יותר בהרבה, אפשר לשבת 2 אנשים בלי ליראות הבדל, ב TN אי אפשר אפילו להגיע למצב שהתמונה אחידה אם אתה יושב מול המסך.

1680X1050 זה לא רזולוציה נמוכה כל כך ומתאימה לגודל המסך, אפשר גם להציג עליהם 1080P אבל יהיה חלק שחור במסך (יחס של 16:10 במקום 16:9).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הפאנל היא הדבר העיקרי שקובע את איכות התמונה ולכן מסך עם פאנל IPS יהיה עדיף על מסך פאנל TN. התאורה האחורית (LED במקרה שלך) היא משנית לאיכות התמונה ובסך הכל משפרת את עומק הצבע השחור במסך ומשפרת את אורך החיים של המסך לעומת תאורה אחורית מסוג CCFL.

אם אתה מחפש מסך לגרפיקה, לא תמצא מסך 24 אינץ' איכותי בתקציב שלך 1500 ש"ח והאופציות היחידות עבורך יהיו להעלות את התקציב או לבחור במסך קטן יותר. מידע נוסף ב-2 המאמרים הבאים:

http://hwzone.co.il/articles/lcd_guide_a

http://hwzone.co.il/articles/lcd_guide_b

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...