מציאת חומרים - smooth-cast 300 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מציאת חומרים - smooth-cast 300

TAsn

Recommended Posts

הי,

מישהו יודע איפה אני יכול למצוא את המוצר הזה? (או לפחות תחליף ראוי).

לינק למקום שמוכר אותו: http://www.dickblick.com/products/smooth-on-smooth-cast-300/?wmcp=google&wmcid=products&wmckw=33524-2009-5

זה בעקרון מכיל שני חומרים שכאשר מערבבים אותם, יוצרים תגובה כימית ומתקשים עד שהם הופכים לפלסטיק קשיח.

אני צריך את זה, ולא מצאתי מקום לקנות ממנו בארץ (או כאמור, לפחות חומר דומה), מצד שני, לא חיפשתי טוב, חיפשתי רק באינטרנט.

אז בעצם השאלה הראשונית (שהיא זו שחשובה לי) מובילה אותי לעוד שאלה: איפה יש חנויות טובות לחומרים לאוהבי ו DIY באופן כללי? חנויות שמוכרות דבקים, חומרים כאלה, או בקיצור כל מה ש hobbyist יכול לרצות?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאתה מחפש זה בעצם בונדו.

תלך לכל טמבורייה\הום סנטר\אייס ותבקש בונדו.

מזכרוני (חסר הניסיון וזה ישן), בונדו מאוד "גס", אני רוצה ליצוק את זה בתוך תבנית יחסית קטנה, ולכן חשבתי שפלסטיק יתאים.

יש לך הצעה אחרת, או שהצעתך הראשונית עומדת בעינה? (כלומר: זכרוני אכן מטעה אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונדו זה באמת חומר גס, אבל לחברת בונדו יש גם סוגי מילוי עדינים יותר לשלב הסופי של העבודה.

אני לא חושב שכדאי להשקיע בהזמנה בחו"ל, כל מה שצריך בתחום הזה יש בארץ.

נסה לחפש בחנויות שמוכרות ציוד לעבודה עם פיברגלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רחוק מלהיות בונדו ...

המוצר שפורסם הופך לפלסטיק .. נראה ממש מאגניב דרך אגב

שקלת הזמנה מחול ?

אני יודע שזה ממש מגניב :) כ"כ שימושי גם, אני מת כל להשיג כזה.

בנוגע להזמנה מחו"ל, שקלתי אבל בינתיים "מנעו" ממני שני דברים: דבר ראשון, העדפתי לחפש לקנות בארץ. דבר שני, הנחתי שיעשו בעיות להכניס כימיקלים לארץ בלי אישורים כלשהם. בעקרון באתרים שהסתכלתי בינתיים לא היה משלוחים לארץ, כנראה שאאלץ לחפש יותר לעומק.

בכל מקרה, יש לך רעיון בנוגע לחנות כללית לחובבי בנייה של דברים ביתיים? אולי שם יש\ידעו, ובכל מקרה זה מידע שימושי :)[br]פורסם בתאריך: 6.02.2010 בשעה 11:53:47

בונדו זה באמת חומר גס, אבל לחברת בונדו יש גם סוגי מילוי עדינים יותר לשלב הסופי של העבודה.

אני לא חושב שכדאי להשקיע בהזמנה בחו"ל, כל מה שצריך בתחום הזה יש בארץ.

נסה לחפש בחנויות שמוכרות ציוד לעבודה עם פיברגלס.

המ, לא חשבתי על זה (ציוד לעבודה עם פייברגלס), דווקא רעיון טוב.

בנוגע לבונדו, גם מילוי עדין זה לא מספיק טוב בשבילי, מה שמאוד אהבתי בחומר המדובר זה שהוא מאוד נוזלי, ולכן מאוד נוח ליצוק אותו לתבניות.[br]פורסם בתאריך: 6.02.2010 בשעה 11:55:33

קשה לכם להגיד אפוקסי? :D

אפוקסי בעקרון יכול להיות רעיון טוב, אבל שוב חזרנו לשאלה, מאיפה קונים בארץ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש באקריל - מגיע בנוזל ואבקה ועושים מזה בניית ציפורניים, זה חומר די יקר אבל לבמדתי בניית ציפורניים ולכן יש לי הרבה ממנו ואני יודעת לעבוד איתו ממש טוב..

אפוקסים למיניהם.. בכל חנות כמו הום סנטר יש מזרק כפול כזה..

חוץ מזה אתה יכול להתשתמש בדבק שיש שזה 2 חומרים שמערבבים וזה הופך לחומר פלסטי דמוי גבס אבל קשה מאוד. (יותר קרוב לבטון בחוזק שלו) זה חומר לא כל כך זול אם אתה צריך כמויות גדולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש באקריל - מגיע בנוזל ואבקה ועושים מזה בניית ציפורניים, זה חומר די יקר אבל לבמדתי בניית ציפורניים ולכן יש לי הרבה ממנו ואני יודעת לעבוד איתו ממש טוב..

אפוקסים למיניהם.. בכל חנות כמו הום סנטר יש מזרק כפול כזה..

חוץ מזה אתה יכול להתשתמש בדבק שיש שזה 2 חומרים שמערבבים וזה הופך לחומר פלסטי דמוי גבס אבל קשה מאוד. (יותר קרוב לבטון בחוזק שלו) זה חומר לא כל כך זול אם אתה צריך כמויות גדולות..

הכמות שאני צריך זה בערך כוס פלסטיק, וכאמור, אני צריך שזה יהיה נוזלי כדי שימלא את התבנית שלי כמו שצריך. החומר של הציפורניים הוא לא נוזלי מספיק (מזכרוני), אז לא נראה לי זה פתרון טוב. האפוקסיים נוזליים מספיק? הם לא יקרים לכמות שאני צריך?

בנוגע לדבק: חשבתי כבר על דבק אפוקסי, אבל הנחתי שזה יחסית יקר, ובאמת אימתת את זה עכשיו :)

בכל מקרה, המסקנה שלי היא שאני צריך ללכת להום סנטר, וכל בעיותיי יפתרו, תודה.

אוף טופיק: ד"א, אני גם צריך את החומר לבניית ציפורניים למשהו אחר (פורים) איפה קונים? סופר פארם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אקריל את צריך?

לגבי אפוקסי.. זה יצא לך כמה מאות שקלים

כוס אקריל יצא לך בערך 100-150 שקל

אקריל אני צריך כמות ממש קטנה, נראה לי שאני פשוט אלך לסופר פארם הקרוב לבייתי, מאה אחוז יש שם.

אפוקסי בכמות של כוס זה כמה מאות שקלים?! :| באסה רצח.

נראה לי שאני פשוט צריך ללכת להום סנטר בהזדמנות הראשונה שיש לי, ולבדוק כמו שצריך מה יש להם להציע. במקרה הכי גרוע, אני אזמין מהאינטרנט איזה משהו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקריל אין בסופר פארם, ואני בספק אם מותר להם למכר את זה כי זה חומרים מקצועיים.

ומי שלא יודע לעשות בניה יכול ליצור נזקים לא הפייכים לציפורן.

מעבר לזה את צרך מקחול משיער סייבל עדין בעובי 6-8 (אני עובדת עם אובלי אבל יש כאלה שיותר נוח להם עגול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו נוסף שכדאי שתשקול

אותו יש גם בכל חנות לחומרי איסיים וכדומה

אני לא זוכר מה שמו של החומר אבל זה פלסטלינה שכאשר מעסים אותה קצת ומשאירים אותה על האויר היא מתייבשת והופכת לעמידה בחום מים , ובכלל בכל דבר

והיא גם דיי גמישה להיכנס לשבלונה ומאוד נוחה וכייפית לעבודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקריל אין בסופר פארם, ואני בספק אם מותר להם למכר את זה כי זה חומרים מקצועיים.

ומי שלא יודע לעשות בניה יכול ליצור נזקים לא הפייכים לציפורן.

מעבר לזה את צרך מקחול משיער סייבל עדין בעובי 6-8 (אני עובדת עם אובלי אבל יש כאלה שיותר נוח להם עגול)

אז מאיפה אני קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...