HTC HD2 to have more Ram & Rom - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD2 to have more Ram & Rom

eliil1

Recommended Posts

יצאה גרסת HD2 בעלת יותר ROM וRAM, לרשת T-MOBILE.

לפי מה שהבנתי T-MOBILE עובדים ברשתות שגם אורנג'/סלקום/פלאפון עובדים , אז המכשיר אמור לעבוד גם בישראל נכון?

http://www.mobiletechworld.com/2010/01/24/us-t-mobiles-htc-hd2-to-have-more-ram-rom-than-original-version/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה איזה הזוי, לא שמתי לב לזה, אז מה עכשיו יעשו עם הישן יותר? יפסיקו מכירות או שפשוט ימכרו בהבדלי מחירים בגלל הזכרון האקסטרה?

אגב זה רק בארה"ב? או שזה גלובלי מהחברה (באתר של לא רשום משהו אופציונאלי על המכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים ממשיכים עם "הישן" גם ככה מדובר רק על הרבעון הבא

אני מניח שאחרי שהוא יגיע לארה"ב בתצורה החדשה, גם באירופה יעברו אליה.

עכשיו שאני קורא עוד פעם את המינימום הנדרש לwm7 זה שוב לא ברור לי

Memory: 256MB+ DRAM, 1G+ Flash (at least 512MB fast flash – 5MB/s unbuffered read @4K block size)

הם לא החליטו אם זה 512mb או 1gb?

עכשיו אני גם נזכר שדיברו על זה שגם בדכם המקורי יש עוד מחיצה חבויה של 512mb, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דברים כאלו מעלים לי את העצבים..למה לעשות דבר כזה...ועוד למכשיר דגל..עד שהוציאו מכשיר מדהים הם עושים איזה דפקט כזה קטן ומעצבן, הרבה לקוחות שקנו את הישן יתבאסו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוששני שההבדל הוא חומרתי. :-\

עוד אף אחד לא יודע (אלא אם כן אתה עובד ב- HTC?)...[br]פורסם בתאריך: 25-01-2010, 02:13:16

עכשיו דברים כאלו מעלים לי את העצבים..למה לעשות דבר כזה...ועוד למכשיר דגל..עד שהוציאו מכשיר מדהים הם עושים איזה דפקט כזה קטן ומעצבן, הרבה לקוחות שקנו את הישן יתבאסו על זה.

ספר לי על זה (למרות שאני מאוד מרוצה מהמכשיר), ורק בגלל שזה עוד מסמר בארון של ה- WM7 למכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעבוד ב . החבר'ה שפרצו את ה SPL היו עולים על זה עוד ממזמן, שמא פריצת SPL כרוכה בגישה לאיזור המוגן (לכאורה) ב RAM. יתרה מזאת, כל הרומים המבושלים שנמצאים כעת בחוץ, עם כל נסיונות מזעור ה PAGE POOL והנקיונות, לא חשפו שום נפחים נסתרים - לכל היותר איפשרו תוספת של 70-80 מגה בקירוב לאחסון במכשיר.

בנוסף - מהסתכלות פיסית על המכשיר שיימכר אצל T-MOBILE, ניתן לראות שכפתורי ה END/SEND נצבעו. שינוי חומרתי נוסף ש ביצעה בעבר במכשירים שלה היתה תוספת של שקע אוזניות ב TouchPro2 בגירסת ה CDMA, בעוד שגירסאות ה GSM לא הכילו את זה.

כך או כך, זה נראה רע ועל הצעד המלוכלך הזה, ככל הנראה שזו הפעם האחרונה שארכוש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעבוד ב . החבר'ה שפרצו את ה SPL היו עולים על זה עוד ממזמן, שמא פריצת SPL כרוכה בגישה לאיזור המוגן (לכאורה) ב RAM. יתרה מזאת, כל הרומים המבושלים שנמצאים כעת בחוץ, עם כל נסיונות מזעור ה PAGE POOL והנקיונות, לא חשפו שום נפחים נסתרים - לכל היותר איפשרו תוספת של 70-80 מגה בקירוב לאחסון במכשיר.

בנוסף - מהסתכלות פיסית על המכשיר שיימכר אצל T-MOBILE, ניתן לראות שכפתורי ה END/SEND נצבעו. שינוי חומרתי נוסף ש ביצעה בעבר במכשירים שלה היתה תוספת של שקע אוזניות ב TouchPro2 בגירסת ה CDMA, בעוד שגירסאות ה GSM לא הכילו את זה.

כך או כך, זה נראה רע ועל הצעד המלוכלך הזה, ככל הנראה שזו הפעם האחרונה שארכוש .

אם יש מחיצה נסתרת הם לא בהכרח יגיעו אליה, הם עורכים את הקוד הקיים. מסתובבים הרבה משתמשים שונים בנט שהעלו תמונות מסך שה- HD2 שלהם מכיל יותר מ- 448MB, והמכשיר לא נקנה מאזור מסוים (כמובן שיתכן ומדובר בזיוף)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...