התאבדות במהלך הופעת רוק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות במהלך הופעת רוק

michaelsko

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו ברצינות...

אני בעיקרון תומך בהמתות חסד כאשר הבן אדם מוכן והוא במצב קשה מאוד שכבר לרפא אותו אי אפשר אלא רק להחזיק אותו בחיים שיסבול...

זה עצוב ולחלק מהאנשים האלה מגיע למות בכבוד ולא להדרדר עד שהם בקושי יכולים לזוז או במקרים של אלציימר בכלל לא יודעים מי הם..

בקשר לזה בהופעה חיה זה חולני ויש לעצור את זה..

I agree.

about Marilyn Manson he's... hmm... she's... hmm... it's pretty good. now seriously he's pretty good, just listen to the lyrics, his songs have a very deep meaning.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורה של חולי נפש... צריך למגר את האנשים האלה.

כל הגוטים והפנקיסטים למיניהם, חלאות אדם.

לא יפה להכליל.... :smiley6:

אני גם אוהב גוטיק ופאנק ואני ואני בטוח שעוד הרבה אנשים. משכן החברים בלהקה באמת חולים ועל זה אין ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות...

אני בעיקרון תומך בהמתות חסד כאשר הבן אדם מוכן והוא במצב קשה מאוד שכבר לרפא אותו אי אפשר אלא רק להחזיק אותו בחיים שיסבול...

זה עצוב ולחלק מהאנשים האלה מגיע למות בכבוד ולא להדרדר עד שהם בקושי יכולים לזוז או במקרים של אלציימר בכלל לא יודעים מי הם..

בקשר לזה בהופעה חיה זה חולני ויש לעצור את זה..

צודק!

אני אישית לא ממש מתנגד להתאבדויות של אנשים(תודו, פחות אנשים יותר חמצןasthanos.gif), רק שלדעתי אם למישהו בא יום בהיר אחד להתאבד(מחלה, מצוקה נפשית, שיעמום), זה צריך להיות עיניינו האישי בלבד! ולא בתיעוד תקשורתי כלשהו :-X

וחוץ מזה, כמו שלכל אחד חי את החיים שלו, יש לכל אחד גם את הזכות להפסיק את החיים של עצמו בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי "קצת" מעבר לגבול. אבל גם אמני הראפ למיניהם הם פרובוקיוניסטים לא קטנים.

וגם אומני הפופ, כל אחד עושה משהו שהקהל שלו יאהב.

בריטני ספירס בוגדת בחבר שלה

אמינם מקלל את כל העולם

פאנקיסט נוגס סראש עטלף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי "קצת" מעבר לגבול. אבל גם אמני הראפ למיניהם הם פרובוקיוניסטים לא קטנים.

וגם אומני הפופ, כל אחד עושה משהו שהקהל שלו יאהב.

בריטני ספירס בוגדת בחבר שלה

אמינם מקלל את כל העולם

פאנקיסט נוגס סראש עטלף...

קיים הבדל גדול בין בגידה בחבר שלה (מה שאני מאמין שהוא בולשיט טהור ביותר), קללות על כל העולם - ועד להתאבדות על הבמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לכל אותם ילדים שקראו קריאות מוות, השנאה שלכם מכל דבר מוזר ושונה ממש מגעילה אותי, אתם כל כך מנוכרים ומפוחדים שאתם פשוט רוצים להשמיד ולהרוס, ו*להרוג* כל דבר שלא מתאים לראיית העולם הצרה שלכם. *להרוג* הפך הפתרון שלכם לכל בעיה ולכל דבר שאתם לא מכירים, אתם משתמשים במילות המוות האלה כל כך בתקיפות, וכל כך בלי זהירות, שזה ממש משקף את הצורה שהחברה האנושית איבדה את הערך שלה לכל דבר חי. יש לכם מושג בכלל מה שאתם אומרים? אני יודע שרובכם סתם ילדותיים וממש לא מתכוונים למה שאתם אומרים ולא תעמדו מאחורי המילים האלה - ולפחות זה מנחם. אבל עצם העובדה, שלא נשארה שום תקווה פרט למוות המוני לקבוצות שלמות של אנשים. אני לא מבין למה הרצון הזה להפריד את עצמכם מכל דבר שאתם לא מסכימים איתו, הפחד הזה שהחברה מקדמת הוא הפחד שגורם לנו להרגיש לבד, וכל דבר שאנחנו לא יכולים להשתייך אליו, אנחנו צריכים להרוס, זה ממש הורג אותי, והדבר הכי מדכא בכל זה, שאנחנו מסתתרים מאחורי איזה סטריאוטיפים של אנשים נאורים ומתקדמים, כאילו שיש לנו איזושהיא תרבות, וערכים, שאנחנו מנסים להגן ולשמור. כל האנשים האלה שאתם כל כך שונאים, הם המניפסט של עצמכם, הם בדיוק כמוכם רק שהם לא פוחדים להראות את זה, הם כל החלאה והגועל האנושי, כל השנאה והפחד, הרוע והיהירות, הכבוד, האגו, הם כמוכם, רק בלי המסכות, ואולי בגלל זה אתם כל כך שונאים אותם.

אין ספק שזו פרובוקטיביות ברברית, אבל אין שום הבדל בין זה, לבין זה שמדונה מתנשקת עם קריסטינה, או בריטני בוגדת בחבר שלה לעיני המצלמות, בפני כל העולם, הכל זו אותה מנטליות של הרצון הבלתי ניתן לשליטה ליחס ותשומת לב, היי, זה לא באשמתם, העולם קר ובודד, כשכולם שונאים אחד את השני, כמו שאתם בעצם מראים את זה, אז כל האנשים האלה פשוט לקחו את זה צעד אחד קדימה, הצורך הזה בלהרגיש קיים, להוכיח שאנחנו באמת כאן, דרך הערצה, דרך שינוי, דרך כל דבר שרק ימשוך תשומת לב, כי הרי "אין דבר כזה פרסום רע" המוטו הידוע של עולם הבידור, שככל הנראה המקום העצוב ביותר בעולם, הוליווד - המקום שבו מתים חלומות, אני חושב שאתם צריכים להאשים את עצמכם, בזה שאתם מקדמים את תרבות הניכור הזאת, במקום לנסות ולהיות פתוחים אל אנשים, אתם רק מרחיקים אותם מעצמכם - נראה לכם שלכל הפריקים האלה באמת אכפת מ"כת השטן"? או באמת נהנים ללבוש ניטים ובגדי עור לא נוחים? זה נראה לכם הגיוני? או כל ה"פסאדו פאנקיסטים" האלה, עם נעלי האול-סטאר והמוהיקנים, זה נראה לכם נוח? נראה לכם שהם באמת מציגים איזושהיא מחאה? לא! כולם פשוט רוצים שיאהבו אותם, ויכירו בהם. חבר שלי אמר לי פעם, ככל שיש יותר אנשים, הערך של חיו של איש אחד נהיה קטן יותר. בחברה שכולם הם בדיוק אותו דבר, וכולם הם העתק של העתק של משהו שהם ראו בטלויזיה, אין פלא שאנשים יוצאים מגדרם בשביל להתבלט, אין משהו יותר אנושי מזה, אבל, זה כל כך נואש שזה מדכא.

מי שמעיז להשתמש במילה מוות, צריך קודם לדעת את המשמעות של זה. אין יקר יותר מחיים של אדם אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה בכל הסיפור הזה היא ההשפעה שיש לאנשים כאלה על אחרים. במקרה הזה לחברי הלהקה על המעריצים שלהם. התנהגות כזאת היא חסרת אחריות לחלוטין מצד אנשים שמהווים מודל חיקוי לצעירים (אפילו אם זה מודל חיקוי החורג מהנורמות המקובלות ולדעתי מעוות ביותר).

לגבי אותו אדם שהחליט לסיים את חייו דווקא על במה במהלך הופעה.... הממ.... לא דרך מכובדת ביותר להפרד מהעולם לדעתי אבל רצונו של אדם הוא כבודו ואם זה מה שיגרום לו סיפוק במעט הזמן שנותר לו לחיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא ספיציפית בלהקה זאת או אחרת, אלא בכל התרבות של הערצת המפוסמים והמקום שהטלויזיה ותעשיית הבידור תופסת בחיינו, שהאידיאלים שלנו, וה"אמת" שלנו, הם בסך הכל תוצר של הוליווד.

להקות כמו זאת, שלוקחות את זה לרמות קיצוניות, הן בסך הכל תופעות לוואי של התרבות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! בדיוק! >:(

אני רוצה להרוג את הההומו הבן זונה הזה!!!! לחורר אותו עם זה:

vulcan.jpg

לחורר!!!!

....זה כבר ידוע מזמן שכל שונאי ההומואים למיניהם הם בעצמם הומואים מודחקים. הבעיה שלהם עם הומואים זה שהם בתת מודע לא מסוגלים לתת לעצמם את החופש שה"הומואים" האלו נותנים לעצמם...תחשוב על זה ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה להכליל.... :smiley6:

אני גם אוהב גוטיק ופאנק ואני ואני בטוח שעוד הרבה אנשים. משכן החברים בלהקה באמת חולים ועל זה אין ספק.

יפה יפה להכליל , במיוחד פריקים ושומעי מיטליקה כאלו ואיירון מיידנים כאלו פשוט מוציאים אותי מהדעת.!!

צריך לשרוף את כל הפריקיונרים המתבודדים האלו!!!

מה זה?! מה זה לשמוע מישהו צורח וקופץ כמו איזה מני*ק , מה זה?![מכירים את ההוא מהמופע המרכזי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה להכליל , במיוחד פריקים ושומעי מיטליקה כאלו ואיירון מיידנים כאלו פשוט מוציאים אותי מהדעת.!!

צריך לשרוף את כל הפריקיונרים המתבודדים האלו!!!

מה זה?! מה זה לשמוע מישהו צורח וקופץ כמו איזה מני*ק , מה זה?![מכירים את ההוא מהמופע המרכזי]

אם תמשיך ככה, אחד המודרים יזהיר אותך בבאן... ואולי לא רק יזהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...