התאבדות במהלך הופעת רוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות במהלך הופעת רוק

michaelsko

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזכיר לי את ההומו ההוא עם השיניים מכסף שניראה כאילו חטף מכות רצניות והחליט לצבוע את כל ה"פרצוף" בלבן, צועק מילים יחד עם *כביכול* #גרועה# וברקע חבורת זונות >-D

מרלין מנסון ? ;D

ותמיד בעולם יש חולי נפש =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות...

אני בעיקרון תומך בהמתות חסד כאשר הבן אדם מוכן והוא במצב קשה מאוד שכבר לרפא אותו אי אפשר אלא רק להחזיק אותו בחיים שיסבול...

זה עצוב ולחלק מהאנשים האלה מגיע למות בכבוד ולא להדרדר עד שהם בקושי יכולים לזוז או במקרים של אלציימר בכלל לא יודעים מי הם..

בקשר לזה בהופעה חיה זה חולני ויש לעצור את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות...

אני בעיקרון תומך בהמתות חסד כאשר הבן אדם מוכן והוא במצב קשה מאוד שכבר לרפא אותו אי אפשר אלא רק להחזיק אותו בחיים שיסבול...

זה עצוב ולחלק מהאנשים האלה מגיע למות בכבוד ולא להדרדר עד שהם בקושי יכולים לזוז או במקרים של אלציימר בכלל לא יודעים מי הם..

בקשר לזה בהופעה חיה זה חולני ויש לעצור את זה..

מסכים בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אנשים יכולים להיות חולים.

זה כבר עובר כל גבול...

הפריקים האלה הם פשוט לא בני אדם (לא כולם, אלא אלה שהולכים ומשתתפים בהופעות שכאלו).

הדבר שאני הייתי עושה, זה להוריד כמה פצצות נחמדות על אותו מקום שבו תיעשה ההופעה. ככה כל הפריקים הדוחים ששם ילכו קיבינימאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אנשים יכולים להיות חולים.

זה כבר עובר כל גבול...

הפריקים האלה הם פשוט לא בני אדם (לא כולם, אלא אלה שהולכים ומשתתפים בהופעות שכאלו).

הדבר שאני הייתי עושה, זה להוריד כמה פצצות נחמדות על אותו מקום שבו תיעשה ההופעה. ככה כל הפריקים הדוחים ששם ילכו קיבינימאט.

עדיף לעשות סיכול ממוקד רק על חברי הלהקה. אבל אז נצטרך להשתמש בפצצות קטנות וחכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יייייייייייייייייאאאאאאאאאא זה עצוב אבל בכל זאת : + | הייתי רוצה להיות שם :-X

אולי הייתי מנסה גם מה"שיקוי" הזה . ייאמי !!

אני מקווה שהדברים נאמרו בהומור, אחרת אני באמת לא יודע מה לחשוב ::) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יייייייייייייייייאאאאאאאאאא זה עצוב אבל בכל זאת : + | הייתי רוצה להיות שם :-X

אולי הייתי מנסה גם מה"שיקוי" הזה . ייאמי !!

שירוי אהבה שכזה אתה יכול לעשות גם בעצמך. צריך רק קצת לחפור מתחת לבית של שכנים,

קצת סירופ של שוקולד איזה חולדונת קטנה ואתה בעניינים..היי, אתה אפילו יכול לפתוח עסק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...