האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה צם ביום כיפור?

rk666

האם אתה צם ביום כיפור?  

534 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא הולך להתווכח איתך כי זה כמו לדבר לקיר. הנתונים לכאורה שכתבת לעיל הם לא נכונים ולא קיימים בשום מאגר מידע סטטיסטי בארץ ובעולם, אבל העיקר שאתה נהנה.

זה היה עוזר אם היית מציין למי דברייך כוונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני לא הולך להתווכח איתך כי זה כמו לדבר לקיר. הנתונים לכאורה שכתבת לעיל הם לא נכונים ולא קיימים בשום מאגר מידע סטטיסטי בארץ ובעולם, אבל העיקר שאתה נהנה.

כמו שלושת הקופים, מעדיף להתעלם מאשר לקבל את המציאות.

אבל כמו שאמרתי, תפנה ללמ"ס (אם אתה בכלל יודע מה זה...) ותבקש מהם את הנתונים.

תבקש מהם את הנתונים, יש אפילו הסברים ברורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בגלל הגעתם לעלייה מרוסיה? הדיון המקורי היה בכלל האם אתם צמים ביום כיפור

לא מגרש ולא אף אחד יכול לשפוט את הכלל לפי הפרט ואת הכלל לפי הפרט. גם אני

הגעתי מרוסיה וגם אני מכיר את אלה שמקומם לא פה, נו וזה הופך את כל העלייה לפושעת

קומץ של שתויים ושזונות? אם אתה חושב כך אתה גרוע ייותר מאויבינו הפלשטינאים כי הם מנסים

להרוס אותנו מבחוץ אבל אתה מנסה להרוס אותנו מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לך ולחברים הפושעים שלך לההרג בתאונה בגלל השטויות שלכם, לכבוד השנה החדשה.

יום טוב.

[glow=red,2,300]חס וחלילה! אסור להגיד דברים כאלה אפילו בצחוק!!!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

[glow=red,2,300]חס וחלילה! אסור להגיד דברים כאלה אפילו בצחוק!!!![/glow]

מי צחק? רק אם הוא או חבריו לפשע יפגעו, הוא יתעורר מחלום הסופרמן-כל יכול שלו.

Path Finder

שאף אחד לא עשה הכללה חוץ ממך. לפי הנתונים (והמציאות) רוב העולים שהגיעו משנות ה90 ואילך הם הבעיתיים.

אף אחד לא דיבר על כל העליה הרוסית, כי חלקה (הקטן לצערנו) הביאה איתה גם דברים נהדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צחק? רק אם הוא או חבריו לפשע יפגעו, הוא יתעורר מחלום הסופרמן-כל יכול שלו.

Path Finder

שאף אחד לא עשה הכללה חוץ ממך. לפי הנתונים (והמציאות) רוב העולים שהגיעו משנות ה90 ואילך הם הבעיתיים.

אף אחד לא דיבר על כל העליה הרוסית, כי חלקה (הקטן לצערנו) הביאה איתה גם דברים נהדרים.

מציאות? איזה מציאות- אני רוצה שתראה לי את המסמך שמתייחס לזה. אם אתה מוקף ב"רוסים" בעייתים וזו

הדעה שנוצרה לך אני ממש לא יכול לעזור. אני גר בשכונה כזאת שרובה עלייה ממרוקו ומארצות ערב ותאמין לי

הם עוד יותר גרועים- מה תגיד גם שהם מהווים מדד לעולי מרוקו תימן או כל ארץ אחרת? חוץ מזה אני מניח שאתה

מדבר על נוער כי הרבה מבוגרים שאני מכיר שהגיעו עם העלייה תרמו הרבה למדינה ותופסים עמדות מפתח ומשרות

מובילות בחברות רבות בישראל. אני מניח שזה גם מראה שרוב העלייה היא בעייתית. חוץ מזה יש תמיד הקומץ הדפוק

שחושב שהמדינה היא רוסיה החדשה ולא מתכוון להסתגל. אבל זהו רק קומץ. רוב "הרוסים" שאני מכיר הם אנשים טובים

שתרמו ורוצים לתרום למדינה לא פחות ממך ואני מכיר הרבה כאלה. אז אל תבסס את הדברים שלך על משהו שבבסיסו

לא נכון וכדאי גם להקשיב לאחרים ולא רק להינעל על דעה מסוימת שעד כה לא הבאת לה שום בסיס רשמי חוץ מהרשמות

שלך עם העלייה בעיר מגוריך אני מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותכם לצום! אבל הדבר הכי חשוב זה שתכבדו את הסביבה.

אני מצדי תראו סרטים תשתו תואכלו! אבל העיקר לכבד את הסביבה. יש אנשים שצמים שלא צריכים לשמוע את הטלויזיה שלכם או מוזיקה.

יום אחד תשמרו על שקט. שימו העיקר תכבדו את האנשים האחרים שרוצים לצום.

אני לא צם ואני אוכל. אבל אני יעשה את הדברים בפרטיות. אני לא יואכל מול ההורים שלי או ישים מוזיקה או ללא שימוש באוזניות.

יום אחד לנהוג ככה שום דבר לא יקרה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

שוב, תפנה ללמ"ס ותבקש את הנתונים.

זה ספרון לא דק אז לסרוק לא אפשרי, בכל מקרה הם נותנים לכל דורש, יכול להיות שזה יעלה לך כמה שקלים.

יש שם אפילו חתך גילאים וחלוקה לאזורים בארץ (גם ערים ספציפיות)

נדמה לי שאפילו יש להם אתר .

להתראות, אני זז להופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? ורוב ה*לא רוסים* שאני היכרתי בישראל הם סתם ביזבוז חמצן.

אני לא קולט את הקטע של שפיטת אנשים לפי גזע, אתה רוצה להגיד לי שיש יותר *לא רוסים* "טובים" מאשר רוסים "טובים"?

שלרוב *לא רוסים* תורמים יותר מאשר רוסים?

שרוב הרוסים יותר נחותים מ*לא רוסים*?

HUH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, What do you know, אכן פניתי לאתר למ"ס (www.cbs.gov.il) ומצאתי שם דו"ח מאוד מעניין, להלן מספר ציטוטים רלוונטיים מתוכו:

"77% מיוצאי חבר העמים הם יהודים "

" 70 אחוז מיוצאי חבר העמים עבדו לפני עלייתם. בארץ, דפוס זה נשמר והוא בולט במיוחד בין העולים הוותיקים יותר, שנהנו מאפשרויות התעסוקה שהיו קיימות בתחילת שנות ה-90 "

" העולים מחבר העמים הביאו לארץ הון אנושי עשיר. קרוב ל-60% מהם הם בעלי השכלה על-תיכונית, לעומת 40% מכלל היהודים בישראל. כמו כן, לעולים נסיון רב בעבודה, לרבות בתחומים הדורשים הכשרה ממושכת "

" מבין עולי 1999 שעבדו לפני עלייתם, 58% היו בעלי מקצועות מדעיים, אקדמיים, חופשיים וטכניים. כמעט כפול מאשר באוכלוסיה היהודית."

מעניין יהיה להשוות את זה לעולים ממרוקו, תימן, אתיופיה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...