זהו, הוא נולד - ה HTC/Google Phone - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הוא נולד - ה HTC/Google Phone

ALÞHA

Recommended Posts

לגוגלפון גם יש מסך וזה דן חסכן כיום בצריכת אנרגיה

אז אני מעריך שהוא יהיה יחסית חסכוני בסוללה.

ובנוסף - הסוללה של המכשיר היא 1400 מיליאמפר/שעה, להבדיל מה 1230 שקיימת ב HD2. אני מהמר על יומיים של עבודה אינטנסיבית, שזה יהיה מדהים למפרט שכזה (ה HD2 לא מחזיק יום שלם בלי טעינה, עבור משתמשי Hardcore).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

אתה עדיין לא קולט Igrosh... זמן הוא X כל תוספת של פונקציה מורידה מהX הזה באופן רציף עוד כוח.

אתה לא משתמש בהכל בכל זמן נתון, יש תוכנות יעודיות גם שמקלות על נושא הכיבוי וההדלקה של הBT WIFI וכו'...

אז זהו שכן, BT פתוח כל הזמן בגלל האוזניה/דיבורית רכב, WIFI פתוח כי כל עוד אני נמצא באיזור בו יש WIFI אני מחובר, מבחינתי הוא גימיק, לא משתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם מLIFEHACKER, טבלה יפה על ההבדלים בין תכונות המכשירים

http://www.billshrink.com/blog/wp-content/themes/shrinkage/images/graphics/nexus-one-total-cost.jpg

ןהכתבה והתגובות:

http://lifehacker.com/5441380/current-crop-of-smartphones-a-cost-and-feature-comparison

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איזה מחיר גבוה :P חשבתי שאם הם ירצו להתחרות ב לפחות שישימו מחיר הגיוני.

את שלי קניתי מזמן רק ב 400 דולר כשהוא היה להיט, עכשיו זה כבר לא משהו והמחיר רק עולה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ? 530$ לכזה מכשיר עם כזה מפרט זה לא יקר, זה אפילו דיי סביר\זול. 180 דולר למכשיר אצל המפעילה זה זול מהאייפון עם מפרט מתקדם בהרבה, על המחיר אף אחד לא יכול לבוא בתלונות... מה קנית בדיוק ב-400$ כשהיה להיט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשימו לב שכל מכשיר חדש שיוצא ישר משווים אותו לאייפון גם כשהם לא נחשבים באותם הקטגוריות.

אייפון, מוצלח או לא מוצלח, טוב יותר או פחות, עם פרסום טוב והייפ יצרתם מכשיר גורו.

---

יש לי כמה מכשירים: ג'ט, אומניה 2, HD2 וכו...

כל פעם שאני מוציא אחד מהם מהכיס איזה מישהו קופץ:"אבל שמעתי שהאייפון יותר טוב".

באמת יצרו טירוף בציבור של המכשיר.

(אני בטוח שגם אצלכם זה קורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משווים אותם מסיבה פשוטה, האיפון פתח את הדלת לעולם המסכי מגע המלאים... כל מה שיצא אחרי זה חיקה את האיפון ואחרי זה גם התעלה על האיפון

ולגבי ה"איפון" בכללי, כבר הוכיחו שאנשים הם שווי ערך לכת ויש להם סינדרום שטוקהולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...