מתחיל בקירור מים כמה שאלות. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל בקירור מים כמה שאלות.

Big_White

Recommended Posts

Big_White "נגד הזרם" כרגיל... :silly:

בכל אופן הטמפ' שלך מצויינת אבל אם אתה מתעקש אז..

הרדיאטורים של SWIFTECH הם אחלה..הן מבחינת ביצועים והן מבחינת התמורה..מה עדיף ? תלוי במקום..התקנה וכו...

שני רדיאטורים מחוברים זה לא בדיוק יעיל (אלה אם אתה חושב על שני לופים שונים)..יש איבוד של לחץ וכו..ולכן עדיף רדיאטור אחד כפול/משולש..

המשאבה כמובן שהיא מצויינת (אני מאמין שקראת לפני ;D)..

לגבי המאווררים בדוק את האפשרות לרכוש בארץ..לרוב זה יוצא+- אותו הדבר (כולל המשלוח)..

אני מבין שבלוקים יש לך כבר ? אז אין מקום לוויכוח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בלוקים אין לי עדיין אני עומד לרכוש אותם אותותו (מחכה למשכורת הצבאית) טפו טפו טפו עוד שבוע :jump::smile1:

אבל אי את בחירת הבלוקים אי אפשר לשנות כי זה האפשרות האופטימלית מבחינת מחיר/איכות/כמות. :P

בקשר למיקום הרדיאטור... עדיין לא יודע כי עוד לא יודע לאיזה מארז כל זה יכנס... אולי לאיזה פול טאוור או ביג טאוור או שאני יעשה מארז מ 0( בגלל זה שאלתי אם כדאי לקחת רדיאטור אחד או 2)

בקשר למאוררים עם מהירות משתנה...

אין לי צורך בהם מכיבן שלא מפריע לי הרעש וגם ככה אני מתכנן לחבר את כל המאוררים ל בקר עדיין לא החלטתי איזה אבל יחוברו...

עוד שאלה בנושא פיטינגים.

האם יש תקן מסויים להברגות הפיטינגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :yelclap:

בסוף החלטתי ללכת על הרדיאטור 480.

עכשיו רק צריך להפסיק לבזבז כסף על הטלפון ועל נקבות טיפשות ועל סיגריות ו למצוא עבודה תוך חודשיים תיהיה לי מערכת. :jump:

מה יהיה מחיר המשלוח של הרדיאטר הזה לארץ? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה את יותר לטובת המודינג מאשר לטובת הטמפרטורות :screwy:

אפשר להוריד את הטמפרטורות אם אני ידליק את המאורר שעל הכרטיס מסך ויעלה את הסל''ד של המאורר הקטן על הצ'יפסט

וינקה מאבק את הקירור של ה CPU :screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלות שנשאלו:

פיטינגים: הסטנדרט בקירור מים הוא BSP G1\4

כמובן שיש תבריגים שונים (כמו המשאבות של אהיים לדוג'), אבל היום כבר יש מתאמים להכל

הקטרים הנפוצים ביותר הם : (יחד עם הצנרת, הם צריכים להיות מקבילים)

4\1 אינץ' - מאוד קטן וכמעט לא בשימוש עבור רכיבים "מרכזיים"

8\3 אינץ' - נפוץ, עם קוטר חיצוני של 2\1" או 8\5" (עבה יותר מבחוץ - יותר בשר - פחות רגיש לכיפופים

2\1" אינץ' - נפוץ, עם קוטר חיצוני של 8\5" - לא מומלץ, או 4\3" - שעבה מאוד, יש לשים לב שבבלוקים קטנים - יש סיכוי שצמד צנרת כאלה לא יכנסו.

בקשר לרדיאטור - גם טריפל בסיסי יחזיק הכל ללא שום קושי. לא צריך להשתגע, וכמובן שעדיף אחד גדול על 2 קטנים, כיוון שצמד רדיאטורים על לופ אחד הורגים את הזרימה, כמו כן, מתאמי 90 או 45 גם כן יוצרים הפסדים בזרימה, לכן במידה ואפשר - יהיה עדיף להמנע, אלא אם כן יש צמד משאבות או לופ "קצר" יחסית ללא יותר מידי רכיבים.

מאווררי YL יעשו את העבודה בשקט ובעוצמה הנדרשת.

אסור לשכוח שמערכת שכזו - תמיד ניתן להעביר ממחשב למחשב, ניתן לשדרג ולשנות, לכן גם במחשב אחר ההשקעה היחידה תהיה בלוק מתאים לסוקט המדובר, למי שיכול ורוצה להשקיע - יכול ליצור מתאמים לבלוקים כדי למקם אותם על רכיבים חדשים יותר.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...