האם יש אפשרות להוסיף GPS לסמסונג TouchWiz f480? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות להוסיף GPS לסמסונג TouchWiz f480?

masmddr

Recommended Posts

שלום.

האם יש אפשרות להשתמש בGPS עם מכשיר סמסונג F480?

אני יודע שאין לו מובנה אבל יש לי את המכשיר, לא זוכר באיזו חנות קניתי אותו אבל הוא הגיע עם גרסאת תוכנה של פאלפון ויש שם קישור לGPS שלהם.

הקישור לא עובד כי אני משתמש בו עם סים של אורנג.

האם יש מקלט שאפשר להשתמש בו או שרות של אורנג שמאפשר זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לרכוש מקלט מבוסס על חיבור BT אך איני בטוח ששירות ORANGE יעבוד על מכשיר שאינו מגיע עם גרסא של אורנג' (השירות עובד ללקוחות שרכשו את ה-F480 באורנג' ורכשו בנוסף מקלט מבוסס BT). לצערי, אני לא זוכר כרגע מה המחיר של מקלט ה- באורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רוב המקלטים הללו הם בגודל של מכשיר סלולרי בסיסי.

2. האפליקציה של אורנג' משתמשת בחיבור ה-WAP ולא בחיבור ה-DATA.

3. זה אפשרי במידה ותמצא מקלט קטן. אחרת, תיאלץ למצוא פתרון למקלט ה- (אולי לחבר אותו לצד החיצוני של התיק שלך, בתנאי שאתה הולך עם תיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזאפ ישנו:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=472181

אולי תוכל להסביר לי איך זה עובד?

יש לי מכשיר סלולארי והמקלט הנ"ל ואני עדיין צריך להירשם לשרות של אורנג' או שאני יכול להשתמש בGPS ללא תשלומים נוספים חוץ מהמקלט?

זו שאלה שנובעת מבורות בנושא ואני נוטה להאמין שעדיין צריך להרשם לשרות כלשהו אבל לא כואב לשאול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להשתמש בשירות כלשהו, צריך חומרה ותוכנה. המקלט שקישרת אליו למעלה הוא החומרה וה-ORANGE היא התוכנה אך אתה לא חייב להשתמש בה ויכול לבדוק האם קיימות תוכנות אחרות. אם תרצה להשתמש בשירות של אורנג', המחיר הוא 21 ש"ח לחודש אך אין התחייבות כלשהי לשירות ה-.

גילוי נאות - אני עובד באורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...