''מסרבים להשתתף בחיסולים'' - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

''מסרבים להשתתף בחיסולים''

Sting

Recommended Posts

ניצן, כמו שאמרתי, הגבול שלך לציות הוא כשפקודה הופכת לבלתי חוקית בבירור, אבל החוק לא שחור ולבן ולדעתם מדובר במשהו שהם לא מסוגלים לבצע. הם, אגב, מוכנים לקבל את הדין ולשבת בכלא או קירקוע (וכמו שyot אמר, זה מכה קשה כשכולם בטייס מרגישים כמשפחה).

ושוב אנו חוזרים לאותה נקודה: הם מעולם לא נדרשו לבצע פעולה כזו. הם מעולם לא נדרשו להשתתף בחיסולים. איזו בעיה מצפונית יכולה להיות להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Nice 1 חמודי. מי שצריך להפנים זה רק אתה.

אתה מדבר על הוצאה להורג ללא משפט. תזכיר לי בדיוק מה עושה השהיד?!

אני מצטער:

הוא בא למסעדה. נועל את הדלתות ומתחיל לדבר עם האנשים. ואז נותן צו למשפט. איזה עיוור אני.

הבחור בא ומתפוצץ במקום הומה איש. איפה פה המשפט

מי עוקף את החוקים הבין לאומיים האלו?

שכחתי. יאסר ערפאת! הרעיס. ההוגן האוהב שלום!. בחייאת איפה אתה חיי תתוערר.

אתה מדבר לי על פשעים בלתי חוקיים שהצד שאתה מגן עליו (פלשתיאנים שלא תחשוב לרגע אחד שאתה עוזר לישראל) מכה חזק.

ואתה יודע מה! כל השמאל הוא אידיוט! מה אתם מתלהבים כל כך ממכתב הסרבנים!?!?

האנשים שחתמו הם אנשים שלא השתתפו אף פעם בחיסול. אז מה הם מבינים! צה"ל לא ביקש מהם בכלל לעלות על מטוס ולהפציץ את הX. הם בסך הכל אנשים שלבשו! סרבלים של טייסים ואמרו את הבוגדנות הזאת. אבל הם גרמו להד גדול ופוגע בעולם לתדמית של .

יש לי רעיון אני יעשה כמותם.

אני ילבש מדים של איזה נשיא. יצטלם יכתוב מכתב נגד הפשעים שהעם הפלאתיאני עושה לישראל. אם זה עבד לבוגדים האלו! למה לא לי?

אז חמודי תפנים אתה! אני יודע מי האויב! אתה עדיין מאשים את העם שלך!

שים לב שאפילו בהודנה שהשמאל כל כך התחרפן עליה! אירגוני הטרור רק ניצלו אותו להתחזק. הועברו כמיות גדולות של ממצרים לידיים של רוצחים (האנשים שהשמאל מגן עליהם). נחש מה הם יעשו איתם? בוא נתערב שטוב הרובים האלו לא יביאו.

שים לב שהפלשתיאנים לא היו מוכנים למלחמת אחים למה אתם מוכנים! איפה אנשי השמאל הערבי שמוחים נגד החמאס? איפה.?!!?

אבל לראות שמאלנים נגד מתנחלים זה חופשי.

למה אתם מוכנים לוותר על הכל? הרי שלום לא יבוא! עד שלא נתחיל לטפל בעיניים כמו שצריך! וזה פצצת טון על המוקטע!

אז שמור את ההרצאות שלך למישהו שעדיין בחלום של שלום עם אנשי טירור.

כל המדינות שמרצות לנו עשו פשעים יותר חמורים ממש שישראל אי פעם תעשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכתב, כמו כל מכתב פומבי, פוליטי

מאיפה הקביעות האלה?

החייל מדחת יוסף שכב מתבוסס בדמו שעות מחכה שיצילו אותו.הוא ניפטר.

החיילים שהיו בפלוגתו הופיעו בפומבי בטלוויזיה התבטאו נגד החלטת צהל,קצין בכיר שצפו לו עתיד מבטיח כתב מיכתב פומבי

שהוא מתבייש שלא נעשתה החלטה להציל את החייל.אותם חיילים וקצין פרשו מצהל מרצונם ואת אותו קצין צהל

ביקש ממנו לחזור מהחלטתו לפרוש.זהו דוגמא למכתב פומבי שאינו פוליטי.

הנורמות והחינוך בצהל הם שאסור להפקיר חיילים פצועים בשטח ואותם חיילים הרגישו בושה כשלא נתנו להם להציל את חברם.

זה מה שניקרא מיכתב פומבי שאין לו דבר וחצי דבר לפוליטיקה.

הוועדה לשלטון החוק וזכויות האזרח בלשכת עורכי הדין ועו"ד יוסי ארנון שבראשה החליטה בישיבתה האחרונה בשבוע שעבר להביע את

"התנגדותה ל"מדיניות החיסולים" בהיותה הוצאה להורג ללא משפט". זו הפעם הראשונה שוועדה של לשכת עורכי הדין נוקטת עמדה חד-משמעית נגד מדיניות החיסולים, ומצביעה על הבעייתיות המשפטית שבה.

עוד קובעת הוועדה, כי "מדיניות זו היא בלתי חוקית ונוגדת את דיני המלחמה והמשפט הבינלאומי - המגדיר את החיסולים כפשע מלחמה חמור."

עו"ד ארנון אמר, כי "למעשה מתנוסס על מדיניות החיסולים דגל שחור של אי חוקיות, על כל המשתמע מכך, דהיינו שהחיילים צריכים, לטעמי, ועל פי הפסיקה לסרב לפעולות שהן פשעי מלחמה". ראש הוועדה הדגיש כי אין מדובר בפעולות שנועדו לפגוע במחבלים בדרכם לבצע פיגוע

בבחינת 'פצצה מתקתקת'.

במדינת מי שקובע מה חוקי זה שופטים ולא עורכי דין ואיזה וועדה.

כשיהיה לך פסק דין של שופט יהיה לך על מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אנו חוזרים לאותה נקודה: הם מעולם לא נדרשו לבצע פעולה כזו. הם מעולם לא נדרשו להשתתף בחיסולים. איזו בעיה מצפונית יכולה להיות להם?

כדי לעודד אחרים לצאת מהסרבנות האפורה אל הסרבנות המוצהרת, באמונה שזה יגמור את החיסולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yot, פקודה בלתי חוקית כוללת גם הפצצת מרכזי אוכלוסיה (מה שהציעו מספר שרים בממשלה, הקודמת והנוכחית), עונש קולקטיבי וכד'.

תוכיח.

לא זכור לי שום מקרה שבו שר בממשלת הציע לתקוף אזרחים כדי להבהיל את החמאס או כל פלג צבאי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לעודד אחרים לצאת מהסרבנות האפורה אל הסרבנות המוצהרת, באמונה שזה יגמור את החיסולים.

אטום יגמור את החיסולים.

אבל זה רק אני.

בכל מקרה, אני רוצה שתספר לכולנו אייך תגן על אזרחי אם תבחין במרחק של 100 מטר במחבל שבא בכוונה תחילה ובמטרה ברורה, לרסק כמה שיותר בני אדם.

אתה תיתן לו שיעור במוסר חריף?

LOL

אני רוצה שתודה שאתה תחסל אותו, או שאתה פשוט לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיכאל, כל המכתב לא נוגע ל'פצצות מתקתקות'.

Yot, קוראים לח"כ מיכאל קליינר, שהיה חלק מהליכוד קדנציה קודמת. הציע להפציץ מרכזי אוכלוסיה פלשתיניים בתגובה לפיגועים.

שלחת אותי לארכיונים, בסוף מצאתי.

http://news.walla.co.il/?w=//267430

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yot, פקודה בלתי חוקית כוללת גם הפצצת מרכזי אוכלוסיה (מה שהציעו מספר שרים בממשלה, הקודמת והנוכחית), עונש קולקטיבי וכד'.

זה מה שאתה כתבת.

אתה נתת לי קישור לח"כ אחד שאמר את זה (אתה ציינת בפירוש מספר ח"כים) שהוא בכלל לא שרים.

אני מצטט מה היתה התגובה בישראל לאחר אמירתו:

סערה בכנסת בעקבות הצעת קליינר להפציץ ריכוזי אוכלוסיה פלסטיניים

אתה ציינת כיבשה שחורה אחת בישראל כאילו היא מייצגת מדיניות של הליכוד. לא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

ערפאת הוא המנהיג שלהם והאמריקאים תופסים לנו חזק בביצים, אי אפשר לעשות לו כלום.

ואל תתקוף את השמאל, לך יש איזה דרך אחרת להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה כתבת.

אתה נתת לי קישור לח"כ אחד שאמר את זה (אתה ציינת בפירוש מספר ח"כים) שהוא בכלל לא שרים.

אני מצטט מה היתה התגובה בישראל לאחר אמירתו:אתה ציינת כיבשה שחורה אחת בישראל כאילו היא מייצגת מדיניות של הליכוד. לא יפה.

למה, סילקו אותו מהליכוד אחרי זה? הוא עזב מרצונו..

גם ליברמן הציע כמה דברים דומים, או "לא התנגד" להצעה של קליינר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, סילקו אותו מהליכוד אחרי זה? הוא עזב מרצונו..

גם ליברמן הציע כמה דברים דומים, או "לא התנגד" להצעה של קליינר..

אי אפשר לסלק בן אדם על דבר כזה, יש הרי חוק בסיס שקוראים אותו "חופש הדיבור" וכמובן נוסיף לזה את העיניין שמותר לך להגיד מה שאתה רוצה כל עוד אתה לא פוגע באף אחד.

הוא לא פגע באף אחד, פשוט היתה לו םליטת פה שהכנסת גינתה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שלקחת את הצד של קליינר בעניין הזה ("הייתה לו פליטת פה") מראה שאתה לא מכיר את האיש.

הוא לא התנצל אף פעם על מה שאמר. זה בדיוק מה שהוא חושב.

מה אתה אומר, אי אפשר לסלק מהסיעה? לא דובר על סילוק מלהיות חבר כנסת. לדעתך, אם מישהו היה אומר משהו בעד הסרבנים בסיעת הליכוד, הוא לא היה מסולק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

יש לך גם סרבנים בימין הקיצוני.

והליכוד של היום הוא יותר מרכז מימין, זה מה שטוב בו. הוא יודע שטרנספר זה לא הגיוני ומעשי והוא גם יודע שלתת להם הכל זה לא הגיוני ולא מעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...