''מסרבים להשתתף בחיסולים'' - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

''מסרבים להשתתף בחיסולים''

Sting

Recommended Posts

אין ספק שיפתח ספקטור תרם המון למדינה ולחיל האויר בפרט אבל כשהצבא והפוליטיקה מתערבבים זה אף פעם לא יוצא יותר מדי טוב

לפי דעתי בתור חייל בדימוס הוא לא היה צריך לקחת חלק בפרשה הזאת בצורה כלכך ישירה, ובטח שלא להגיע עם זה לתקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר? זה שהוא מסרב להשתתף בחיסולים בשטחים עושה אותו a lesser man ? ממתי אמות מוסר גבוהות הן דבר שיש להתבייש בו?

צריך להיות נתק גמור בין אמות מוסר לבין מחוייבות.

האנשים האלה, שנחשבים לטופ, לעילית של מדינת , ומתנגדים בצורה בוטה וישירה כל כך למצב הפוליטי הנוכחי של .

תאר לך עכשיו, מה יכולים צבאות ערב להסיק מהעניין הזה, רק תאר לעצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו אנשים ,לפי דעתי הדבר היותר חמור פה הוא לא זה שהם מססרבים לפגוע בערבים , אלה :

1. סרוב לפקודה

2. פרסום בתקשורת שפוגע גם במישור הלאומי וגם במישור הבין לאומי ...הרי גם ככה יש הרבה מתנגדים בעולם למדיניות הממשלה וזה רק

יחמיר את המצב...

כמו שאמרתי אם הם לא מוכנים לבצע פקודות שיפרשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לחייל להביא דיעות פוליטיות כאלה ובטח שלא לסרב פקודה, יש מפקדים ויש כנסת וממשלה נבחרת, אני יכול להבין אם היו מבקשים להפציץ שכונות בעזה ולהרוג אנשים חפים מפשע, אבל חיסול טרוריסטים שבאים להרוג אזרחים בערוף על זה אנחנו מדברים פה וחיילים בחיל הכי חשוב שיש לנו שמשקיעים בהם כל כך הרבה פתאום הם באים ואומרים שהם לא נלחמים, בושה לחיל האוויר.

אולי באמת כל חייל יביע דיעה על כל דבר בצבא ? השירותים פה לא נקיים אני מסרב לצאת לפעולה היום, האוכל פה חרא ועד שאין אוכל כמו שצריך תשכחו שאני מתקן ת'מנוע הזה, מזה רד ל20 מה אני עבד שלך ? רד אתה ל20 וקיצר הבנתם ת'פואנטה, זה לא דמוקרטיה, לא שואלים אותך - פוקדים אותך, לפי דעתי חיל האוויר הוא החיל הכי חשוב שיש לנו ,ואם חיילים מסרבים לצאת לפעולות שם זה ממש בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת הם יכולים ללמוד? שיש בצה"ל טייסים שלא מוכנים לפגוע בחפים מפשע?

חוץ מזה, אילו צבאות ערב בדיוק מאיימים עלינו?

שאננות, זה הדבר שהפיל אותנו כבר פעם אחת, זה לא יפיל אותנו עוד פעם (1973)

אילו היית יודע רבע ממה שאני יודע על חיל האוויר (ולא, זו לא שחצנות), הייתי יכול לדיין איתך בנושא הזה. אבל, מכיוון שאתה, אזרח רגיל לא מבין את הדרישות שאנחנו מצפים מטייסים, ועוד נושאים רבים אחרים שהתגבשו במשך השנים ומהווים את עמוד השידרה של חיל האוויר (חלקם איני מוסמך לחלוק איתך) יהייה לי קשה מאוד להסביר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מר פרקינסון קפץ לבקר את הזקן בדימוס ספקטור, הוא שוכח למה הדברים הללו נעשים. זה קורה למפורסמים ביותר.

דבר 1 אני בטוח בו: עם חיילים כאלה, בעלי דעות ואישיות, לא הייתה לנו תקומה בכלל.

בכל מקרה, הכל זה ענין ענק של צביעות, ואני בז לכל מי שמעורב בפרשה, זה נעשה מאינטרסים אישים יכול להיות אפילו משינאה.

חיל האוויר כולו מוצג באור שלילי, ולמה? כי הם החליטו כך, ולא נהגו בכבוד בחיל. למה לפוצץ הכל? למה לנסות להדיח אחרים גם לסרב פקודות?

לא נתפס, אבל השמאל הקיצוני לא מפתיע אותי, כבר יצא ממנו בוגד נאלח, שחשף סודות מדינה.(רז: כור גרעיני.)

ועוד דבר, אני חושב שהרמטכ'ל ומפקד חיל האוויר הם דגנרטים, הם פשוט מפחדים לפלוט את התשובה המתבקשת: "הם כבר לא שייכים לחיל האוויר, הם יקבלו הודעה רשמית עוד היום."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא.

ההישגים הצבאיים המרשימים שלו, תרמו רבות למדינת .

אבל ביום העצמאות הקרוב, שאני אפגוש אותו (כמו בכל יום עצמאות) אני לא יודע איך אני אוכל להיסתכל לו בעניים ולדבר איתו.

איפה אתה חושב שאתה נמצא שאתה יכול להפוך בן אדם שתרם למדינה כ"כ הרבה לאפס רק בגלל הדיעות הפוליטיות שלו?

[ציניות, ואני מקווה שזה ישאר בתחום הזה] אולי השלב הבא יהיה שתציע לקחת לו את הדרגות[/ציניות]

ולא, צבאות ערב לא יכולים להסיק שום דבר. כי אני בטוח שהטייסים האלה במלחמה של פנים אל פנים(dog fights) וכל קרב אווירי אחר, שאפילו כולל הפצצת מטרות אויב יהיו מוכנים לעשות את זה, אבל כשזה במצב מלחמה עם מדינה זרה שיש לה צבא סדיר, וזה לא יהיה על מרכזי אוכלוסין גדולים, אלא אם כן מדובר בפעולת תגמול. הפעולות של צה"ל בשטחים ידועות כשנויות במחלוקות, ולא תמיד עולות בקנה אחד עם דיעות של אדם זה או אחר וגם לא עולות בקנה אחד עם תפיסת ההגנה של כי יש כאלה שלא מוכנים לקבל את ההגדרה שאנו במצב מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיעות פוליטיות או לא, לא היתה להם הזכות לצאת עם הצהרה כזאת לתקשורת.

הדבר היחיד שמחכה להם מעכשיו הוא מפשט, הרשעה בסירוב פקודה חוקית, כליאה או העפתם מצה"ל.

אנשים אלו ביישו את המדינה שלנו ואת הצבא שלנו על ידי הצביעות שלהם, וכעת אנו צריכים להתמודד עם ההשלכות.

צבא זה לא דמוקרטיה (כמו שכבר נאמר פה לא פעם אחת) ומותר לסרב פקודה שהיא בלתי חוקית בעליל בלבד.

אם יש ספק כלשהו בקשר לכשירות הפקודה, יש לבצע אותה ורק אח"כ לבוא לנותן הפקודה או מי שנמצא מעליו ולהעלות את הנושא לדיון.

זה מה שכל חייל רגיל חייב לעשות, שלא לדבר על טייסים שהם הטופ של הצבא !!!

לדעתי הם מביישים את הכנפיים שהם נושאים "בגאווה" כה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה שהם הציגו את העמדה שלהם לתקשורת זה מעשה טיפשי ושידפוק אותם מצד שני אתם לא יודעים מה קרה באמת

מה גרם להם להגיע להחלטה שכזאת .

תהיו אתם במיקומם ניראה מה אתם תגידו ,איך תנהגו.

זה לא קרה רק ביגלל מצפון החיילים האלה יודעים מה מחכה להם ויותר מידי מונח כאן על הכף שהסיבה היחידה תהיה רק המצפון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום החיילים (כמה שיהיו טובים גיבורים ומלח הארץ) מחליטים על דרגת מוסר עצמי. דומה שחיילי צה"ל מתחילים לגבש לעצמם סולם מוסר וערכים ו- "חושבים" כי דרכם היא הנכונה. מה שהם שכחו זה שהם לא בדיוק נבחרו לייצג את העם עם אותה מחשב כביכול שהם יודעים מה כדאי לעשות - לסרב.

חברים, אני מוכרח לציין כי דבר זה נוגד כל נורמה צבאית מוסרית כאחד. אנחנו יידועים כאחד הצבאות המוסריים בעולם ולאחרים יש המון מה ללמוד, ובכל זאת הם מחליטים על סולם מוסרים גבוהה יותר. (כמובן שהכל יחסית !)

מה שנותר הוא שחיילי צהל שהגיעו מההתנחלויות ייסרבו לפננות אותם בשעת פקודה.

חיילי השמאל הקיצוני יסרבו לירות במחבלים.

חיילי השקם ייסרבו למכור ארטיקים.

חיילי הצעצוע יפסיקו להיות עשויים מפלסטיק.

חברים טייסים, עם כל הכבוד - תחזרו לשפיות ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים טייסים, עם כל הכבוד - תחזרו לשפיות ומהר.

לחזור לשפיות?

lol

שמאלניות יתר היא בגדר שריטה, עד שהם יענו לבקשתך ויבינו מה הם עשו, המשיח יפרוש.

לחזור לשפיות LOL, אין חיה כזאת שם. בדיחה קטלנית.

בכל מקרה, הבעתי את מחאתי האלימה :2gunsfiring_v1: באתר של חיל האוויר, ואני יודע שהם יסולקו בקרוב, ואיתם כל הבוגדים בפוטנציה. (אמן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין פינוי התנחליות לבין פעילות בשטחים !

בפינוי התנחלויות מדבור בפעולה נגד יהודים ובחלק מהמקרים חלק מהחיילים אמורים לפנות את חבריהם ועל כן ישנה עם זה בעיה מסוימת

;D

^_^

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת קטנה, לפי התגובה של דובר צה''ל בYNET , כל ה27 שרק 3 מהם היו בשירות פעיל, וכל היתר מילואמניקים, שימו לב: אף אחד מהם מעולם לא נדרש להשתתף בפעולה בשטחים.

אז מה לעזאזל הם רוצים? הם מעולם לא הרגו מחבל חף מפשע, אז למה לפעול בצורה כזאת מעוותת?

למה להכתים את החיל הזה? למה להדיח טייסים אחרים לסרב פקודה? לא חסרים בעיות במדינה?

לא מובן לי כל הענין הזה, כניראה זה נשגב מבינתי, מין משהו מוסרי מעל יכולת התפיסה האנושית. או ש...(הסברה שלי) כניראה רשעות של אזרחים, לא מתומכי הימין, ואינם דמוקרטים בזמן שממשלת ימין מכהנת.

צביעות כבר אמרנו?

בכל מקרה 9 מהם כבר הושעו, אני מקווה שכולם ינזפו ורק לאחר מכן יסולקו, אין צורך בנפולות בחיל האוויר שבו משרתים אלפי טייסים.

זהו, אם אין לכם זמן להתווכח על עובדות גמורות, הדיון הזה הסתיים.

ועכשיו לקוראינו באנגלית

this session is a done / sealed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה!

למה לא לעשות את זה בשקט. הרי גם ככה איזה חיסול הם עושים! חלק בכלל לא משרתים והשאר בכלל לא משתתפים בחיסולים.

לא מתאים למישהו לעשות את זה! אז שיעזוב את מקומו! ויתן לשפוי לעשות את העבודה.

ואיזה חפים מפשע אני לא מבין! מה שהם מחסלים אנשי חמאס במכוניות שלהם ושאר האנשים במכונית נהרגים! תקנו אותי אם אני טועה אבל מי שנימצא במכונית עם הבחור שנבחר לחיסול הוא לא פעיל שפועל למען השלום! והוא גם מוערב איכשהו בפיגועים כנגד אזרחי .

הבעיה זה שעכשיו כל העולם מתערב בפרשה הזאת ועוד נקודת זכות לערפאת.

צריכים להעיף את כל מי שרשום בעצומה הזאת!

אף אחד לא שאל את דעתם! לא מתאים להם להיות טייסים! שלא יהיו טייסים! את הדעות שלהם שישמרו לעצמם! כי הדעות שלהם גרמו נזק חמור לתדמית של מדינת ובכלל לחיל האוויר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...