"להשאיל" ממישהו את המעבד לכמה זמן?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"להשאיל" ממישהו את המעבד לכמה זמן??

War-Hammer

Recommended Posts

עומד פה לידי מחשב פנטיום 4 2.4 ג'יגה הרץ בעוד שלי יש 4 1.5.

המחשב הזה הוא של ילד מהכיתה שלי שאני לא כל-כך מחבב והוא כרגע נמצא אצלי בתיקון, עכשיו, עלתה לי בראש המחשבה של "להלוות" ממנו את המעבד ולהשים על הלוח שלי, יש לי כבר תוכנית לאם הוא ישים לב לזה שהוא עובד עם מעבד אחר:

הוא יגיד לי: כפיר למה המחשב שלי מזה את המעבד כ X כשקניתי מעבד Y ?

ואז אני יגיד לו: תביא את המחשב אליי ואני יסדר לך את זה, אולי הלוח אם שלך לא מזהה טוב את המעבד...

ואז הוא יביא אותו אליי ואז אני יחזיר לו את המעבד שלו (בלי שהוא ידע, כי הוא לא יהיה באיזור באותו זמן) ואז נגמר הסיפור והוא יחזור הביתה עם המחשב שמח וטוב לב...

עכשיו, יש לי כמה התלבטויות:

1) מה אתם הייתם עושים בצב כזה שיש אדם שממש אין לו מושג במחשבים ובעוד שאתם ממש סוסים שמשחקים מלא ואין לכם את הכסף לקנות משהו אחר עכשיו?

2) תחשבו שכרגע יש לי זכרונות SDRAM ואם יהיה לי את ה 2.4 אני כמובן יקנה לוח אם חדש כי כרגע יש לי לוח שתומך רק ב SDRAM וגם אי אפשר לעשות איתו , גם חדשים ואז יהיה לי שיפור אדיר בביצועים, ואז אני חושב שיהיה לי סבבה בחיים.

3) מצד שני אני ירגיש את זה על הלב שעשיתי משהו רע אבל שוב, יהיה לי ממש הנאה גדולה לחזור למצב שהמחשב שלי מריץ סביר דברים שאני רוצה ועוד שבקרוב המשחקים החדשים ידרשו הרבה.. ואז יהיה לי סבבה...

4) אני מכיר את ההרגשה כשתופסים אותך (למרות שהסיכויים הם דיי נחותים שזה יקרה במצבי וחוץ מזה כבר יש לי פתרון לבעיה ^) אבל האם זה שווה את זה?

ולשאלה הגדולה:

5) לעשות את זה או לא חברה? אני ממש בעצבים מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה נכון למה לך לעשות דבר כזה לאיזה ילד שבוטח בך שאתה תתקן לו את המחשב ותחזיר לו אותו!!

שלם ועובד!!

תהיה בן אדם תתקן לו את המחשב ותחזיר לו אותו בלי שטויות ובלי החלפות ושטויות כאלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא אומרים שאתה בנאדם רע

לכל אחד יש ייצרים ותשוקות

גם אני מת לקנות חדש עם מעבד וזכרון

אבל אין לי כסף ואין לי מה לעשות בנידון חוץ מלעבוד...

אבל בנאדם צריך ללמוד לשלוט בייצרים שלו :)

אז עזוב אותך, מקסימום אמרת אתה תקנה לוח חדש, קנה מערכת איי אמ די זולה יותר טובה שתעלה טיפה יותר מהלוח

ותהנה... :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מתלוננים על חנויות שלא תמיד מספקות את הסחורה, אז דווקא אנשים המקהילה שלנו יצאו ויעשו כאלה דברים לאנשים?

זה לבן אדם פרטי שנתן לך את המחשב כי הוא סומך עליך.

הצעה שלי: תמחק את הת'רד הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם חבר'ה שהחזרתם אתי לשפיות אני נכנסתי לאיזה טיפשות קטנה שעברה בי לרגע וזה עבר הודות לכם, אני לא יעשה את הדבר הטיפשי הזה ואני פשוט אתאפק עד שאני אקנה חדש.

ולמי ששאל: לא הלוח שלי הוא לא סוקט 423 אלה 478 או משהו כזה והוא כן מתאים...

תודה לכם חבר'ה, אי שפיות של רגע.. :\ אני לא מאמין על עצמי שחשבתי על כזה דבר בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מסתבר שהם אכן יצאו גם בגירסת 478..

מוזר חשבתי שברגע שעברו לסוקט החדש פסקו עם הייצור של המעבדים האיטיים יותר..

כנראה שרק עם המעבר ל-Northwood הפסיקו לייצר מתחת ל-1.6A..

כנראה שעל מנת לרצות את השוק הזה הגיעו הסלרונים בגירסתם הנוכחית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...