רעש סטטי שקט \ זמזום מ- Dell 2408WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש סטטי שקט \ זמזום מ- Dell 2408WFP

composite

Recommended Posts

שלום.

לאחרונה שמתי לב שהמסך שלי מרעיש. את הרעש אפשר לתאר כרעש אלקטרוסטטי (מן זמזום חשמלי כזה) קבוע ויציב.

יש פעמים שהוא לא מופיע בכלל, יש פעמים שהוא מופיע בצורה חלשה, ויש פעמים שהוא מאוד מאוד מפריע, ויותר מפריע מהמחשב.

כשמכבים את המסך (ע"י לחיצה על הכפתור, אבל כבל החשמל והכבל למחשב מחוברים) הרעש נעלם כמובן.

המסך נקנה מ- Nextop לפני שנה. יש על מה לדבר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להנמיך את ה brightness.יש תלונות על הדגם החדש של דל-U2410,שהוא מזמזם כאשר הבהירות גבוהה מדי.אולי המסך שלך סובל מבעיה דומה.

איפה נתקלת בתלונות על U2410 ? ביקורות משבחים אותו ואני מתכנן לרכוש אותו ואם יש בעיה לא ידועה אשמח לדעת עליה לפני שאני מבזבז הרבה כסף.

מצאתי כמה ביקורות של משתמשים פרטיים..חלק קטן מתלונן זה נראה ענין סובייקטיבי כמו בכל מסך:

ביקורת אישית שמשבחת את המסך כמו TFTCENTRAL,

http://pencilgym.com/general/digging-in-dell-u2410-review-normal-guy/

עוד ביקורת אישית עם דברים שקצת מפריעים לו יותר

http://www.hardforum.com/showpost.php?p=1034777571&postcount=1007

כל אחד והשריטה שלו חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה נתקלת בתלונות על U2410 ? ביקורות משבחים אותו ואני מתכנן לרכוש אותו ואם יש בעיה לא ידועה אשמח לדעת עליה לפני שאני מבזבז הרבה כסף.

למרבה האירוניה,ניתקלתי בתלונות רבות דווקא מלינק שאתה צירפת...

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/1256560.html

הקדש זמן לקרוא שם,(זה המון),ותראה שרוב הקונים לא כך-כך מרוצים.שניים מתלוננים על בעיית הזימזום,ועוד שני קונים החזירו,(כל אחד),ארבעה (!) מסכים,אחרי שבכל אחד נתגלתה תקלה מעצבנת אחרת.

עוד ציטוט מ

http://www.cnet.com.au/dell-ultrasharp-u2410-339298064.htm

Just got the U2410 on my desk. I am setting in a quite enviroment and when reducing the brightness below 80%, noise from the monitor can be heard. I guess it comes from the backlight dimming electronic. Hmm, a bit annoying since the old (17") could not be heard and above 80% brightness is far to bright for my eyes.

כמובן,הייתי שמח לקרוא חוות דעת של מישהו שקנה בארץ.

שלום.

לאחרונה שמתי לב שהמסך שלי מרעיש. את הרעש אפשר לתאר כרעש אלקטרוסטטי (מן זמזום חשמלי כזה) קבוע ויציב.

יש פעמים שהוא לא מופיע בכלל, יש פעמים שהוא מופיע בצורה חלשה, ויש פעמים שהוא מאוד מאוד מפריע, ויותר מפריע מהמחשב.

כשמכבים את המסך (ע"י לחיצה על הכפתור, אבל כבל החשמל והכבל למחשב מחוברים) הרעש נעלם כמובן.

המסך נקנה מ- Nextop לפני שנה. יש על מה לדבר?

תודה

לאיזוטופ,הייתי שוקל לממש אחריות.אין סיבה לחיות עם הרעש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

יש תלונות, אבל יש בפורום הזה

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/1256560.html

גם מלא אנשים שמרוצים מאוד מהמסך וגם בשאר הפורומים

כנראה שמי שמתלונן מקבל מסך דפוק.

אתמול חרשתי את בביקורות מקצועיות וגם ממשתמשים פרטים והרוב המוחלט (כמעט) היה חיובי.

לגבי הבהירות יש כאלה ששמו על פחות אפילו 20 ולא התלוננו על שום בעיה, כנראה שוב זה דפקט במסך ספציפי שיצא מיצור לא תקין.

בכל מקרה נמשיך לבדוק עד לרגע הרכישה, תודה על הידיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את אותה הבעיה עם W2252TQ, ואני חייב לשים את הבהירות על 100 כדי שהרעש יפסיק!

כל פעם שאני מוריד את הבהירות המסך חוזר שוב לרעשים האלה, ועכשיו אני נאלץ להנמיך את הקונסטרקט במקום את הבהירות וזה הורס לי את העיניים. קניתי מ-ח.י. ישירות לפני שנה-שנה וחצי, אפשר לממש אחריות לדעתכם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה ידועה, והיא מתרחשת בהרבה מאוד מן המסכים, ברמת הטרדה שונה.

גם אני, בעל מסך פיליפס "24 , נאלצתי לעבוד עם בהירות על 100%, שכן כול ערך אחר היה מייצר

זמזום מחריד, ממש צרימה עזה באוזן.

חקרתי אחר הבעיה הזאת כל-כך הרבה, ואכן איסטרוניקס היו מוכנים לבדוק ולהחליף, אך זה היה חסר סיכוי,

שכן מקור הבעיה הוא בספקי הכוח של המסכים - פעם זה כשמגבירים בהירות מעל ערך מסוים, פעם כשמנמיכים בהירות מתחת לערך מסוים.

חלק קטן מן המשתמשים ציינו כי אלה בעיות מסוימות מאוד, אך הרוב הסכים כי זו בעיה בסיסית וכוללנית בספקי הכוח.

היו כבר משתמשים שהחליפו מסך שוב שוב דרך האחריות, ובוכל פעם זה הופיע קצת אחרת, אם פעם מתחת ל-100% בהירות,

ואם פעם מתחת ל-96% בהירות.

לרוב, או שסביבת העבודה רועשת מדי ובכך מסככת את הזמזום הזה, או שהמשתמש כלל לא מוטרד ממנו ולכן לא "מעביר את זה הלאה",

אך הרבה מאוד מסכים סובלים מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אצלי למעשה רק שאני שם את הבהירות 99 או 100, הרעשים נפסקים לגמרי.

כשהבהירות היא בין 94 ל-99 הרעשים קיימים אך חלשים, אבל עדיין מעצבנים.

93 ומטה זה רעשים שכבר ניתן לשמוע אותם בבירור ומפריעים, ואחרי כמה זמן גם הביאו לי כאב ראש.

בקיצור, ח.י. (היבואן הרשמי של LG) יסכימו להחליף את המסך אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה ידועה, והיא מתרחשת בהרבה מאוד מן המסכים, ברמת הטרדה שונה.

גם אני, בעל מסך פיליפס "24 , נאלצתי לעבוד עם בהירות על 100%, שכן כול ערך אחר היה מייצר

זמזום מחריד, ממש צרימה עזה באוזן.

חקרתי אחר הבעיה הזאת כל-כך הרבה, ואכן איסטרוניקס היו מוכנים לבדוק ולהחליף, אך זה היה חסר סיכוי,

שכן מקור הבעיה הוא בספקי הכוח של המסכים - פעם זה כשמגבירים בהירות מעל ערך מסוים, פעם כשמנמיכים בהירות מתחת לערך מסוים.

חלק קטן מן המשתמשים ציינו כי אלה בעיות מסוימות מאוד, אך הרוב הסכים כי זו בעיה בסיסית וכוללנית בספקי הכוח.

היו כבר משתמשים שהחליפו מסך שוב שוב דרך האחריות, ובוכל פעם זה הופיע קצת אחרת, אם פעם מתחת ל-100% בהירות,

ואם פעם מתחת ל-96% בהירות.

לרוב, או שסביבת העבודה רועשת מדי ובכך מסככת את הזמזום הזה, או שהמשתמש כלל לא מוטרד ממנו ולכן לא "מעביר את זה הלאה",

אך הרבה מאוד מסכים סובלים מכך.

לאו דווקא:

יש לי את הפיליפס המדובר והוא נ-ה-ד-ר!

שוב, לי יש את אותו מסך מדובר והוא לא מזמזם ולא נעליים אלא יותר שקט מחתלתול הנם את שנתו.

אני מוכרח לציין שלא דובים ולא יער.

אני הוא "המשתמש השני", הצמדתי את האוזן שלי למסך כמו אינדיאני לפסי רכבת ולא שמעתי ציוץ.

הבחור קיבל מסך תקול, גם זה קורה.

נו אז נראה לך ש xcalibur שם את הבהירות על מעל 96%?....כנראה שלא.אי-לכך,חבל שלא החלפת את המסך,שכן יש משתמשים שלא מתלוננים על בעייה מסוג זה.כנ"ל לגבי הדל החדש: יש משתמשים מאושרים ויש המתלוננים על רעש.

בנוסף,גם פותח הדיון טוען כי המסך ברשותו כשנה,ורק לאחרונה התחילה אצלו בעיה זו.

לדעתי,(גם במקרה שלך MiOB),כדאי ורצוי לממש אחריות.אין מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט השני לא נוגד את מה שכתבתי. :)

כתבתי שבשבילי זה היה חסר סיכוי, שכן ניגשתי בסוף לאיסטרוניקס, וגם בשני המסכים אצלם היה את הרעש הזה,

אך לא כתבתי שזה חסר סיכוי עבור כולם.

אני למען האמת לא יודע על איזה ערך בהירות הוא עובד, ואם הוא כלל מסוגל להבחין ברעש הזה מבחינת רמת שמיעה.

(אצלי במשפחה אחי ואמי לא היו מסוגלים לשמוע, בשונה ממני.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אולי הוא יקרא ויכתוב כאן על איזו בהירות הוא עובד...

שאלה אחרת שמציקה לי,היא למה דווקא מסכים גדולים מרעישים בצורה כזאת....לי יש שלושה מסכים:שניים של 19" פאנל VA ואחד של 20" S-,ואף אחד מהם אינו מרעיש,ולו קמעה.

יתכן והתשובה בגוף השאלה:מסך גדול יותר צורך יותר חשמל,ובמיוחד מסכי ,הידועים בהספק הגבוה שלהם.אבל דווקא הגברת הבהירות אמורה להפחית את הצריכה...נראה לי....

אגב,איך אחיך ואמך לא מסוגלים לשמוע רעש שאתה מגדיר כ"זמזום מחריד,ממש צרימה עזה באוזן"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...