A Call for UN & World Leaders , אנשים כנסו ותחתמו . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A Call for UN & World Leaders , אנשים כנסו ותחתמו .

NetSpider

Recommended Posts

גם אני מתנגד לגירוש עראפת

אם יגרשו אותו הוא יוכל להסתובב חופשי וגם ככה הוא יוכל לתת הוראות מרחוק לאנשיו והוא לא צריך לקבל שום פרס ובמיוחד לא עכשיו

עדיף שירקב במוקעטה יחד עם כל החמולה שלו!

האו"ם יקח זאת בחשבון .

נו אז...???

גם ככה האו"ם זה חבורה של דרעקים שונאי אנטישמיים ו!@#!@# (ארופיים)

וכמו שנאמר "האו"ם לא יודע לעשות כלום!" ראינו אותם בקוסובו ובכל מיני מקומות אחרים בעולם וכל מה שהם עשו זה ליפות את ה"מעשים" שלהם בהרבה מילים יפות ואז לברוח!

סליחה אבל היינו כבר בסרט הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת נכון ,ואני יודע זאת .

אבל עם זה ככה , למה עדיין שרון לא עושה כלום ? כמה דם אפשר לשפוך .

והכל בגלל ששרון פוחד יותר ממה שהעולם יגיד עליו ועל מאשר על האזרחים של המדינה .

שום מדינה אחרת במצב שלנו לא הייתה מבררת עיניינים ונותנת לאיזה אירגון להחליט בשבילו , הם יהיו פועלים ישר בלי שאלות מיותרות.

וכל הארצות האלו פשוט מחזיקות לנו את הידיים , יכלנו לפתור את המצב שאנחנו בו כבר מזמן .

אבל אנחנו תמיד תקועים באותה נקודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציני!

קודם בגלל שזה דרך האינטרנט!

שני בגלל שזה האום!

האום זה בדיחה אחת גדולה! הוא אומר ככה! אנשים עושים ככה הוא מאיים! אנשים לא מתייחסים לאיום ואז האום ניכנע!

ראיתם משהו פעם שהאום עשה? כלום! עוד אנשים שלא עושים כלום!

עד כמה שאני תומך בגירוש ערפאת אני לא חושב שהאום או בכלל מנהגי העולם יכולים לעזור לנו! אני לא מאמין שגירושו של ערפאת יעזור! אלא רק בחיסולו של ערפאת וכל המרצחים שלו!

ואתה חושב שזה יעזור שיש לך אנשים שצריכים לקחת תרופות דחוף! אני מדבר על גוש שלום! אם יכולתי להגיד מה אני חושב על הכלבים האלו!

ישר הייתי מקבל באן!

אבל אני לא צריך להגיד! כל ישראלי שפוי חושב אותו דבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האו"ם כבר מאבד את כוחו ממזמן. בידיוק כמו חבר הלאומים באירופה פעם. הם עושים עכשיו צעדים מאוד נואשים לנסות להראות שכיאילו יש להם כח, תכל'ס אף אחד לא לוקח אותם ברצינות, אבל הם מעצבנים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שזה יפתח למישהו באו"ם את העיניים (למרות שהאנשים שם צבועים בצורה בלתי רגילה !) וזה יעזור.

בינתיים, תפיצו את העצומה לכל מי שאתם מכירים, צריך כמה שיותר חתימות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האו"ם כבר מאבד את כוחו ממזמן. בידיוק כמו חבר הלאומים באירופה פעם. הם עושים עכשיו צעדים מאוד נואשים לנסות להראות שכיאילו יש להם כח, תכל'ס אף אחד לא לוקח אותם ברצינות, אבל הם מעצבנים מאוד.

*מגחך בשקט*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...