נפח זיכרון פנוי לא נכון בIaudio I7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפח זיכרון פנוי לא נכון בIaudio I7

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלום - לאחרונה הIaudio I7 שלי התחיל לעשות המון בעיות עד שבסופו של דבר הוא אפילו לא הסכים להדלק.

מסרתי אותו ל"באג" למימוש אחריות, ולאחר שבוע וקצת(ח"ח על המהירות) - הוא חזר אליי - והיה נראה שהכל תקין.

לאחר מכן, שחיברתי אותו למחשב, שמתי לב שמשום מה כמעט 5 ג'יגה כביכול "תפוסים".

בדיקה של כל גודל הקבצים הנמצאים במכשיר העלה שהם שוקלים רק מספר מגה-בייטים בודדים - וכמו כן הרצה של "Scanner"(תוכנה הסורקת כוננים ומראה את מה שיש בהם בצורת גרף עוגה - מאוד שימושי) גם הראתה ש99% מהכונן(15.3 ג'יגה) פנויים.

מה קורה כאן ואיך אני פותר זאת?

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה, אני יודע מה קרה. בגלל שהוא עבר עידכון כנראה בלי שיסירו את הקבצים הקודמים אז עכשיו אתה לא רואה אותם על המחשב והם סתם תופסים מקום, זה בדיוק מה שקרה לי עם הקליפ. פשוט תפרמט דרך הנגן, לא צריך לעשות שום דבר חוץ מזה, זה לא מוחק את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבצים הקודמים שהיו על הנגן שקלו 98% מהנפח שלו - לא 5 ג'יגה... אז זה קצת מוזר.

ובניגוד לסנסה למינהם (היה לי את הE280 לתקופה די ארוכה. נגן מצויין, ונגן מדהים עם הrockbox) אין לiaudio אפשרות לפרמוט מהמכשיר עצמו. האם לפרמט דרך הווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שפתחתי את הדיון התרחשו מספר דברים מוזרים:

באמצע ניגון שיר אקראי - הוא הפסיק לעבוד, ולאחר שכיביתי אותו והדלקתי אותו מחדש - גיליתי כי הוא עשה כמעין "פירמוט" לעצמו!

הקושחה נשארה אבל כל שאר הקבצים נמחקו כאילו לא היו ו99% מן התכולה(15 נקודה משהו ג'יגה) היו פנויים לחלוטין.

הייתי שמח אם פה זה היה נגמר, אך לצערי לא.

היום, קרה דבר דומה - במהלך השמעת שיר אקראי המכשיר נתקע לחלוטין - לבסוף הצלחתי לכבות אותו אך מאז הוא מסרב להדלק וגם חיבור למחשב לא גורם לו לגלות סימני חיים כלשהם. חוששני שהוא מת לחלוטין.

מה לעזאזל מתרחש כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי... באג, באג!

היו לי פחות או יותר את אותם בעיות שהיו לך עם ה I7 וגם אני רכשתי אותו מבאג (ואני מצטער על זה, כל רגע)

היו לי מלא בעיות שפיתאום באמצע ניגון שירים וכו' אז פיתאום הנגן נכבה (אחרי שמדליקים יש מסך לבן) ואחרי כמה דקות שאני מנסה להדליק אותו

פיאתום איכשהו כל השירים שהיו לי נעלמו.

ואחרי שעה שהנגן היה מכובה איכשהו השירים הופיעו מחדש...

וגם הייתה לי את התקלה שהוא נכבה וגם לא רצה להידלק...

קיצר זה היה בתיקון של באג... 3 פעמים!!! והם פשוט לא יודעים לתקן שום דבר!!! חוץ מלעשות לך טובה ולשדרג לך את הקשוחה! ובשביל זה לא צריך

להיות גאון הדור...

אבל נביא להם נקודה אחת לטובתם, שהמכשיר כן עבד אחרי שחזר מתיקון אבל זה היה בדיוק לחצי שעה!

ושירות הלקוחות שלהם? ואוו שלא נדבר על שירות הלקוחות שכנראה שיש שם רק בנאדם אחד שעונה לשיחות וגם הוא נראה לי לא מבדיל בין ימין לשמאל!

קיצר אני לא חוזר לבאג האלה!

מעבדה שלא שווה גרוש ושירות לקוחות שלא שווה סנט מסריח.

בכל מקרה מקווה שאת הנגן שלך תצליח לתקן כי את שלי מזמן זרקתי (היה אצלי בערך 3 חודשים עד שהתקלקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...