שאלה| מאיזה חנות כדאי לי לקנות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| מאיזה חנות כדאי לי לקנות

lidor_geri

Recommended Posts

בס"ד

שלום לכולם,

אז ככה אני חדש פה ואני מקווה שאני לא עובר על חוקי הפורום, אני גר באיזור המרכז (קרית אונו) ואני רוצה לקנות מחשב חדש בקירוב המחשב הישן שלי "גוסס".

אני בעיקרון יודע איזה מחשב לקנות איזה מפרט פחות או יותר רק מתלבט לגבי המארזים השונים שיש וההתלבטות העוד יותר גדולה שלי היא לגבי החנות.

רוב החנויות שאנשים המליצו לי עליהם מתגלות כחנויות שלא לוקחות אחריות על המוצרים שהם מוכרים לך כמו skypc או iqpc. החנות שרציתי מאוד לקנות ממנה הייתה tms&fox מהסניף שלהם בראשון לציון-הם היחידים שראיתי שלוקחים אחריות על המוצרים שהם מוכרים אבל לצערי הם נסגרו זמנית והם לא כתבו כלום בנושא חוץ מזה שהם סגורים זמנית ולכן אני לא חושב שאני אקנה מהם בכלל.

המפרט שאני מתכנן לקנות זה אמור להיות בערך משהו כזה:

מעבד e5200

לוח אם g31-es2l

זיכרון 2gb לא משנה ממש חברה

דיסק קשיח או 320gb או 250

צורב כנראה של חברה

מארז-אני מחפש מארז יפה אפ מישהו יכול להמליץ לי על משהו בתקציב עד 200 שקל למארז

ספק כוח-או fsp או hed תלוי במחיר אמור להיות בין 300-400 W שוב תלוי במחיר

וזהו בעיקרון זה מפרט שאמור לא לעבור את ה1500 שקל וזה מתאים לצרכים שלי (אינטרנט וצריבת דיסקים אם לסוני או לd.v.d)

רציתי לדעת איזה חנות הכי אמינה יש באיזור המרכז שאפשר לקנות ממנה? או האם בכלל כדאי לי ללכת כבר ליבואן כי לפי מה שהבנתי יש איזה יבואן ראשי בישראל שהוא מייבא לכל החנויות בארץ האם שווה לקנות ממנו? ואם כן מישהו יודע איזה יבואן זה בכלל?

סליחה על החפירה ותודה לכל מי שעוזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה בהחלט למדור כללי, ולא למפרטים.

2. אין לדבר בפורום בדבר ביצוע מעשים לא חוקיים.

3. את מה שאתה שומע פה ושם על "פאשלת שירות" של חנות זו או אחרת יש לקחת בערבון מוגבל למדי כי:

א. מדובר במקרי קיצון נדירים למדי, אחרת אף אחד לא היה ממליץ עליהן בפורום.

ב. על כל חנות יש לך מי שיוכל לספר לך כמה שהם על הפנים.

4. אני ממליץ על RSM בכפר סבא, השירות שלהם מקצועי ואדיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שניה את הפאשלה שהייתה הרבה אנשים ממליצים על מוצר,חברה או כל דבר אחר עד שיש איתם בעיות ואני רציני וזה תמיד ככה!

בשניה שיש בעיות פתאום כל הדבר המומלץ שווה ל...

skypc חברה "אמינה"- הלכתי אליהם בחופש הגדול והמוכר שם ממחשב ב1200 הגיע ל1900 איכשהו הצליח לחרטט לי דברים ולהוסיף לי בכוונה כי ראה שאני לא מבין במחשבים ואז התחלתי להבין את הידע המינמלי וראיתי שהוא סתם עבד עליי!!

תיכנס לכל חברה כמעט באמת ותראה באחריות שהם כספק השירות בלבד אבל איך זה? הרי הם מכרו לי את המוצר אני רוצה שהם יקחו את האחריות שהם יתקנו הרי בשביל מה יש להם מעבדות מחשבים שם? בשביל הפוזה להראות שהם חנות טובה?

שהלכתי לtms&fox קודם כל המוכר בלי שהראיתי ידע הביא לי דברים בדיוק כמו שאני צריך בלי לחרטט עליי, בלי סתם לשקר לי וגם באחריות הם לקחו את האחריות על עצמם והוא אמר גם של פשיטת רגל אנחנו צריכים לפנות ליבואן ואז הזכיר שם ששכחתי והוא יטפל במוצר אם תיהיה תקלה. זה חברה אמינה ולצערי הם נסגרו ויצאו עכשיו ממש חארות לפחות foxpc שהם אפילו לא אומרים שום דבר בנושא של הסגירה!!

אני מעדיף כבר לקנות מהיבואן אבל אני לא זוכר את השם? יש מצב מישהו פה אולי יודע?

אגב עדיין לא קניתי מהחופש בגלל שאבא שלי כל פעם התקמצן אבל עכשיו הוא זה שלוחץ עליי לקנות מחשב!! אז אני מעדיף מחנות אמינה וrsm גם אני שמעתי תגובות חמות עליהם אבל לצערי הם די רחוקים לי זה לפעמים נסיעה לשם יכולה לקחת שעה!

עריכה: תראה אני מחפש חנות שהתגובות עליה יהיה טובות גם כאשר מוצר נפגם והחנות היחידה ששמעתי עליה שהיא כזאת הייתה zed מחשבים אבל אין להם מוצרים איכותיים לצערי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...