עצירים מנהלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצירים מנהלים

com

Recommended Posts

נו, העצירים המנהלים שעסקו בעברות קטנות כמו הפגנות, התנהגות בחוסר כבוד למדינת ישראל, ורצח של תינוקות וילדים וחילים, דברים מהסוג הזה..

תקראו טוב טוב ותפנימו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2752839,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"אנחנו צריכים לשמור על המוסר שלנו".

"אנחנו צריכים להבדל מהם, הרוצחים המחבלים".

מרוב זיבולי שכל אנחנו לא יודעים לשמור על החיים שלנו. מה שבטוח שאנחנו נהיה מוסריים יותר מהפלסטינאים.

בתחרות המוסר - עם ניצח. בתחרות ההשרדות עם פשט את הרגל והאוייב ניצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחררנו גם את אחמד יאסין בטענה שהיה חולה. משום מה מחוץ

לכותלי כלא הוא הבריא חיש מהר. תמיד אוכלת אותה בגלל

טעויות העבר וזה לא יוצא מן הכלל.

יאסין שוחרר בגלל נסיבות מאוד לא מחמיאות למוסד. בשעתו כשניסו להתנקש בחאלד משעל, הסוכנים נכשלו, וכעיסקת "בריחה" מהשגרירות הישראלית בירדן, אישרו הירדנים את "שיחרורם" בתנאי לשיחרורו של יאסין + תרופת נגד לרעל שניסו להזריק לחאלד משעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאסין שוחרר בגלל נסיבות מאוד לא מחמיאות למוסד. בשעתו כשניסו להתנקש בחאלד משעל, הסוכנים נכשלו, וכעיסקת "בריחה" מהשגרירות הישראלית בירדן, אישרו הירדנים את "שיחרורם" בתנאי לשיחרורו של יאסין + תרופת נגד לרעל שניסו להזריק לחאלד משעל.

נו, בין כה וכה נדפקנו, אז שילמנו בטעויות המוסד על שחרור יאסין, אין הבדל ממש גדול לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מילים!

פשוט ביזיון! ביזיון!

אולי פשוט להקל עליהם ולבנות להם מחנות השמדה כדי שיהיה להם יותר קל להשמיד אותנו?

יאלה, עכשיו כבר תתחילו לחפש אפשרות לעבור לארץ אחרת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין אף אחד לא יכול להסביר לי את הקיום של מעצר מנהלי במדינה דמוקרטית.

מה זה משנה אם יסבירו לך או שתבין!

מה שמשנה זה שהם שהם הרגו 15 איש ב2 פיגועים!

אבל אני בטוח שאתה לא מאשים אותם ואתה מאשים את ישראל! כרגיל דרכם של שמאלנים להאשים את בהכל!

עוד מעט תגיד שערפאת לא רוצח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משחררים מישהו "שפוצץ עצמו" בפיגו התאבדות ?

מה שיחררו ?

את השאריות מהגוף שלו?

לא הבנת, הם ישבו בכלא על עבירות שונות ולאחר ששוחררו ביצעו פיגועי התאבדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה אם יסבירו לך או שתבין!

מה שמשנה זה שהם שהם הרגו 15 איש ב2 פיגועים!

אבל אני בטוח שאתה לא מאשים אותם ואתה מאשים את ישראל! כרגיל דרכם של שמאלנים להאשים את בהכל!

עוד מעט תגיד שערפאת לא רוצח!

בוא אני אעזור לך עוד קצת להוציא את כל המילים הקבועות מהמערכת, אולי ככה יום אחד תענה לנושא.

אז הנה: הודנה שמודנה, ברק הציע להם הכל והם לא הסכימו, נתנו אצבע ורצו את כל היד, המתנחלים הם הגיבורים של המדינה, כהנא צדק.

סקורפ, הם לא ישבו בכלא על עבירות שונות, הם ישבו במעצר ללא הגבלת זמן בלי לראות עו"ד ובלי שיהיה להם משפט, אפילו בלי שיגידו להם

למה הם עצורים (ועכשיו יבוא החכם שיגיד "בטח שהם עצורים הנה עובדה הם עשו פיגוע").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אעזור לך עוד קצת להוציא את כל המילים הקבועות מהמערכת, אולי ככה יום אחד תענה לנושא.

אז הנה: הודנה שמודנה, ברק הציע להם הכל והם לא הסכימו, נתנו אצבע ורצו את כל היד, המתנחלים הם הגיבורים של המדינה, כהנא צדק.

סקורפ, הם לא ישבו בכלא על עבירות שונות, הם ישבו במעצר ללא הגבלת זמן בלי לראות עו"ד ובלי שיהיה להם משפט, אפילו בלי שיגידו להם

מתוך אתר בצלם:

מעצר מנהלי הוא מעצר המבוצע על-סמך הוראה

מנהלית בלבד, ללא הכרעה שיפוטית, ללא כתב

אישום וללא משפט. מעצר כזה הוא חוקי על-פי

המשפט הבינלאומי, אך בשל בשל הפגיעות הקשות

בזכויות להליך משפטי הוגן הטבועות באמצעי המעצר

המנהלי, והסכנה הברורה לניצולו לרעה, הציב המשפט

הבינלאומי הגבלות נוקשות על יישומו.

נכון אני מאמין וגם אתה כמובן כי אינה ממלאת אחר כל ההוראות הבין לאומיות של מעצר מינהלי , וכמובן החברים באתר בצלם מתארים :

"הדרך בה משתמשת באמצעי המעצר המנהלי

עומדת בניגוד בוטה להגבלות אלה. במהלך השנים"

אחת המדינות המערביות (שאיתן אנחנו משווים רמות מוסר שונות ) שהתמודדו מול טרור איום ונורא היא בריטניה. לאחר מספר סרטים("בשם האב", שירים("יום ראשון הארור" ), תוכניות בערוץ 8 נוכחתי לדעת מה מחיר מלחמה בטרור (מצידם של אותם מפוצצי החפים מפשע).

נכון זה לא נעים להרגיש "חוסר מוסריות מוחלט" בטיפול אכזרי / ספק אכזרי בפלסטינים רוצחים /תומכי רוצחים המוניים, ולא צריך להשוות מול מדינות העולם מעצרים מנהלים.

אסור לשכוח שכל ילד פלסטינאי שנולד, נולד בעצם עם שינאה וחגורת נפץ מוכנה לפיצוץ ולהרג חפים מפשע. הטרור לא נולד אצלינו. הטרור והשינאה כלפינו נובע עצם קיומינו עליי אדמות. ולא יעזור אם תמסור ותתן שטחים אין סוף.

ביום שישי נוכחנו (שלא מרצון) על פולחן השנאה השוקק במדינות מזרח אסיה כמו פקיסטן ואפגניסטאן. בקושי יש להם משהוא לאכול והם משננים שירי שינאה והרג יהודים.

בל נשכח את תנאי כליאתם ה"קיצונים" של אותם מורשעים בדם על הידיים וחופש הפעולה האדיר שאין לו תקדים באף מדינה בעולם!

רק לאחרונה הצליח רב גונדר ... להשליט קצת סדר בבלאגן שהתרחש ברחבי בתי הסוהר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו צביעות...

הם בהחלט ידעו על מה הם עצורים על תקיפה, זריקת אבנים, הסטה, לקיחת חלק בארגון טרור, אל תתחסד.

אני לא מאמין שאתה מגן על רוצחים שלפני כמה ימים הרגו לנו איזה שבע אזרחים ועוד 8 אזרחים!!!

אם לא היו משחררים אותם הם לא היו יכולים להרוג...

דרור אתה בודאי לא בנאדם טיפש, אז אל תצטדק.. האנשים האלה יודעים בדיוק למה הם נכנסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחי, רק בשבילך.

כשצהל נכנס למבצע חומת מגן הראשון, בערך מכל מחנה פליטים עצרו 1000-2000 עצירים מנהליים. זה לא שכשעצרו אותם ידעו למה הם

עוצרים אותם אחרת הם לא היו משתחררים, בדיוק כמו שיש עד היום עצירים מנהליים.

עוד דוגמא, נגיד מישהו שדד בנק, נכנס לכלא, יצא מהכלא והרג מישהו.

נכון, אם הוא היה נשאר בכלא הוא לא היה הורג מישהו, אבל אין שום צידוק ללהשאיר אותו בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...