שאלה בנוגע ל Dell Inspiron 1440 T6500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל Dell Inspiron 1440 T6500

iquitos

Recommended Posts

היי, שלום לכולם אני רוצה לקנות מחשב לחברה שלי (המוטיב הזה חוזר פה די הרבה בפורום (: ) כאשר הדברים שחשובים לה הם כמובן מחשב אמין מחברה טובה, מסך LED טוב לצפייה בסרטים, גלישה באינטרנט והמשקל שחייב להיות קל. אחרי נבירה ארוכה באינטרנט מצאתי את הדגם הבא:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1JHF1540

הבעיה שלא מצאתי עליו שום חוות דעת באף אתר, ומה גם שמחירו יחסית נמוך באופן שמעלה תהיות... אז אם מישהו פה יכול לעזור לי בבקשה אני מאוד אשמח (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה החל מ 3000 אבל אני מעריך שהמחיר הסופי לא יהיה גבוה יותר מ 3,500 ש"ח שזה עדיין מחיר יותר זול משאר המתחרים באותה משבצת של 14.1

בכל מקרה השאלה שלי היא אם מישהו פה מכיר את המחשב הנ"ל או שהוא באמת "לראשונה בישראל" כמו שטוענים באתר וואלה ואם כך אז השאלה שלי תישאר ללא מענה

הא ועוד משהו שרציתי לדעת הוא במה שונה סדרת ה inspirion משאר המחשבים DELL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על סמך מה אתה מעריך בכמה תיסגר המכירה. האם אתה מנחש או שיש איזה אלגוריתם ?

בכל מקרה, 3500 ש"ח זה מחיר מצויין למחשב זה. אני באמת לא יודע למה לא מביאים אותו לארץ, אבל זהו מחשב מוצלח מאוד.

הקונפיגורציה המוצעת עולה בארה"ב כ-700 דולר. תוסיף מס מקומי, משלוח, מע"מ, דמי תיווך... עברת את ה-1000 דולר בקלות.

רק אם אכן תקנה דרכם - שים לב שאתה מקבל את הקונפיגורציה שהם מפרסמים. היו מקרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא אלגוריתם אין לי אז אני בעיקרון מנחש על סמך ניסיון של מישהו פה מהפורום עם האתר של וואלה שופס. אבל גם אם אני אצטרך לשלם 3,800 אין לי בעיה כל עוד המחשב שווה את זה והוא טוב, ככה שתודה רבה לך על החוות דעת, אחרי עוד כמה בדיקות בנושא אני בסו, החלטתי לרכוש את המחשב הנ"ל.

אנא אם מישהו יודע פה עוד פרטים עליו אז תרשמו (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...