פסק דין: מד הלייזר אמין ומדויק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסק דין: מד הלייזר אמין ומדויק

MishaK

Recommended Posts

רק בישראל זה אפשרי... פתאום איזה שופט מאמצע שום מקום מגיע וקובע שהמד לייזר הדפוק הזה שידוע כבר שהוא לא מדוייק בגרוש - אמין.

יעשו הכל כדיי לדפוק אותנו.

http://news.walla.co.il/?w=/1/439827

על אף שהמכשיר פועל ב-53 מדינות ברחבי העולם, בארץ ניתנו פסיקות סותרות ביחס למידת אמינותו.

מישה, מאיפה זה "ידוע"? דוד של השכן שלך מוסכניק אז הוא אמר?

יש מצבים שבהם הוא לא מדויק, במצבים האלה הדוח מתבטל אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדפוק אותנו ?

מורידים מהכבישים אנשים שנוהגים כמו מטורפים ואתה קורא לזה לדפוק אותנו ?

לנסוע באיילון ב 3 בלילה כאין אף אוטו באופק על 130 זה לא נקרא לנהוג כמו מטורף.

יש דבר כזה שנקרא שיקול דעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מד זה דבר מדוייק מאוד נכון למערכות שאנחנו משתמשמים בהם, כלומר, כשהוא מודד מכונית טווח הטעות מאוד מאוד קטן, אולי פיספוס של ס"מ לשעה (חוק דופלר אם שמעת עליו...), הוא מתחיל לא לדייק כאשר הוא מודד גופים שמתקרבים למהירות האור.

הקטע שנותנים לך מרחב של 10+- זה בגלל שהספידומטר שלך על המכונית לא מדייק, רוב המכוניות שאני בדקתי הספידומטר מפספס ב15+.

ובקשר לקטע של 130 בלילה זה להפעיל שיקול דעת, אתה לא נוהג על הכביש בתור יועץ לביטחון לאומי, אתה נוהג תחת תנעים שהמדינה התנתה לך לך, קוראים להם חוקים, שיקול דעת תפעיל בחיים האישיים שלך, אני לא חושב שאם תתנגש במישהוא מאלפי סיבות רנדומליות ב130 קמ"ש הוא תוכל להגיד לו "הפעלתי שיקול דעת" והכל יחזור לקדמותו.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בישראל זה אפשרי... פתאום איזה שופט מאמצע שום מקום מגיע וקובע שהמד לייזר הדפוק הזה שידוע כבר שהוא לא מדוייק בגרוש - אמין.

יעשו הכל כדיי לדפוק אותנו.

http://news.walla.co.il/?w=/1/439827

אני לא איזה בן 50 שיטיף לכם, ואני יודע שלפעמים אפשר לסוע 130 במקום של 90, אבל

נמאס לי שאתם מדברים בלי להבין וכאילו הכביש שלכם

את הרישיון שלי בעזראת השם עוד כמה חודשים אני יקבל, ואני לא יודע אם אני יהיה נהג מצטיין.

אבל,

אני מבטיח לך אני ינהג זהיר ואחראי.. ובזמן האחרון אתם רק מתנהגים ככאילו מה שאתם רצים לעשות זה רק לסוע מהר ולהשתולל

סבא שלי נהרג בתאונת דרכים בגלל משהו שנסע מהר ועלה על המדרכה, והרג אותו (סבא שלי הלך לאיתו על המדרכה)

כמו שאתם לא תשאו אישי שהוא טעון ולא נצור עם כדור בקנה ככה אתם לא תשתוללו וקרוב לודאי תהרגו אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...