המלחמה בעישון - Delta Phase - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלחמה בעישון - Delta Phase

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ניסיתי לעשן פעם כמה סיגריות... ניסיתי לבד, באמצע הלילה בלי שום גורמים שיכולים לשכנע אותי או לדחוף אותי לזה

ניסיתי במשך כמה הזדמנויות, כמעט כולן היו לבד... לא נהנתי מזה בכלל.... ריח רע, חונק את עצמך, העשן נכנס לעיניים וכו' וכו'.... תגידו שאני לא יודע לעשן אבל מה איכפת לי....

אחרי יום אחד הרגשתי כבר איך אני בקושי יכול לעלות במדרגות בלי שהריאות שלי יזעקו לעזרה (לפני זה הייתי ספורטאי מצטיין)...

אני מבין את כל אלה שרוצים לעשן, לא מפריע לי בכלל שתעשנו... אבל למה אני צריך לעשן איתכם?!? כמו שלכם יש זכות לעשן, לי יש זכות להימנע מזה ואתם חייבים לכבד אותה. העישון כשלעצמו הוא דבר פוגע פיזית. לא איכפת לכם? בעיה שלכם. לי איכפת ואני לא רוצה שתעשנו לידי

מבחינתי זה בדיוק אותו דבר כמו סמים... אתם מתמכרים, האנשים שבסביבה שלכם סובלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני קילומטר??

יותר נכון לעלות קומה במדרגות בלי להתנשף כמו סוס...

לא רציתי להגזים :P

בכל מקרה רק רציתי לומר שאני לא עישנתי ואני מקווה שאני לא יעשן אף פעם בחיים שלי ומכמה סיבות כמו למשל: העלות הכספית,הסרחון,השיניים הצהובות(אפשר לתקן את זה אבל אז שוב קופץ העניין הכספי),האפשרות המאד גבוהה להתמכרות(מה שיגרור הוצאה כספית גדולה יותר ובעיות רפואיות חמורות יותר) וכמובן בעיות הבריאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממכר, מזיק לבריאות, הוצאה כספית אדירה (במיוחד לחיילים), מסריח.

אבל אם זה עושה לכם טוב תעשנו חופשי. אני בטוח שאתם אנשים חכמים ולפני שהתחלתם לעשן

העמדתם על כף המאזניים את ההיתרונות והחסרונות הכרוכים בעישון. עשיתם את הבחירה שלכם ואני

בטוח שרוב המעשנים התחרטו על אותה בחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב (לאלה שמעשנים) זה ההוצאה הכספית הענקית!

בוא נגיד שX מעשן 3.1 חפיסות לחודש(2 סיגריות ליום).....

3.1*12= 37.2

37.2*¤ 14= 520¤ לשנה ועוד זה במקרה מאוד מאוד טוב....

בדרך כלל אנשים מעשנים יותר, וסגריות יקרות יותר....

וכל הזמן העלות גודלת, בגלל שמתמכרים יותר ויותר עד שמגיעים ל חצי חפיסה/ שלמה ביום!

ו520¤ לשנה הופך ל4600¤ לשנה!

אבל אני לא יעצור אף אחד מלעשן ולא אנסה, אני רק מציג את העובדות.....

מצידי שיהיו מכונות הכסף של חברות הסגריות, אבל שלא יעשנו לידי ולאינסה לגרום לי לעשן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור אבל?! נו נכון! זה עולה כסף! אבל לא סתם משלמים.. יש לזה תמורה כאילו... הכיף בלעשן.

עד עכשיו אני לא מבין את הקטע של אנשים שסופרים את הכסף שיוצא מבזבוזו על סיגריות...

תתחיל לספור כמה אתה מוציא על אוכל לשנה, למה לא.. מה אתה מנסה להוכיח בזה? שבטווח הארוך יוצא ששילמת הרבה כסף? יופי..

ומי שאמר שהוא שמע את זה באיזה הרצאה, אז thumbs up for him...

וערן, אתה רוצה להגיד שאחרי סיגריה אחת הרגשת שאתה לא יכול לעלות במדרגות? :lol:

אני לא ספורטאי, ואני מעשן קבוע כבר שנתיים. וכמו שהייתי, נשארתי אחד הטובים בכתה בשיעורי הספורט. אם הרגשתי שינוי ביכולת שלי, אז זה רק לטובה. אני לא אומר שהסיגריות עזרו או משהו, אבל הם לא הרסו לי את ה"סיבולת לב ריאה"... מעניין איך אני יכול לרוץ 2 קילומטר ב8 דקות בכיף...(7 וחצי היה במבחן האחרון שלנו בשיעור הספורט) ואם מישהו שואל, לא, אני לא הייתי מת אחרי 2 הקילומטר. אז להגיד לכם את האמת, אני לא יודע על מה אתם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ספורטאי, ואני מעשן קבוע כבר שנתיים. וכמו שהייתי, נשארתי אחד הטובים בכתה בשיעורי הספורט. אם הרגשתי שינוי ביכולת שלי, אז זה רק לטובה. אני לא אומר שהסיגריות עזרו או משהו, אבל הם לא הרסו לי את ה"סיבולת לב ריאה"... מעניין איך אני יכול לרוץ 2 קילומטר ב8 דקות בכיף...(7 וחצי היה במבחן האחרון שלנו בשיעור הספורט) ואם מישהו שואל, לא, אני לא הייתי מת אחרי 2 הקילומטר. אז להגיד לכם את האמת, אני לא יודע על מה אתם מדברים.

אל תדאג, זה עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...