מכשיר הדגל החדש של HTC - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר הדגל החדש של HTC

omrij

Recommended Posts

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המכשיר עצמו מדהים, אבל קצת גדול מדי

ועם WM עבדתי בעבר, תמיד טענתי שעם מסך קפסטיבי ומהירות נורמלית (מעבד/זכרון) היא תהיה מערכת מעולה

מסתבר שטעיתי...

העברית הבינונית, השטיקים של מערכת ההפעלה שלא בנויה למסך קפסטיבי (ואפילו בהרבה מקרים לא לאקסלרומטר)

חנות היישומים המגוחכת, ועוד דברים נקודתיים שלא היה לי כח להתעסק איתם.

הרבה אפשר לסדר, אבל זה מצריך התעסקות, אני לא רוצה להתעסק עם הטלפון שלי כ"כ הרבה,

לא רוצה להתחיל לחפש ברשת יישומים כשבאנדרואיד ואייפון עשרות ומאות אלפי יישומים זמינים לך בכל רגעץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי..

אני נמצא בהתלבטות מאוד דומה, היה לי אייפון מכרתי וקנית אנדרואיד (מג'יק) שהוא אחלה, אבל הטאצ' שלו לא משתווה לשל האייפון, הכלי סינכרון עם האוטלוק לא עבד אחרי rooting אז הכול צריך לעבוד מול ה

והוא ממש דוחף אותך לחבילת גלישה והמערכת צורכת כמות נתונים עצומה.

ועכשיו חזרתי שוב להתלבטות של או משהו אחר..

אולי נוסף ולתת סיכוי ל 2.0 כי אני לא אהבתי את היתר תלוי בגוגל ואת הבעיות עברית

בסוף אני חושב שאין מה לעשות האייפון נותן תמורה אדירה לעומת הבעיות לידה של אנדרואיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר עצמו מדהים, אבל קצת גדול מדי

ועם WM עבדתי בעבר, תמיד טענתי שעם מסך קפסטיבי ומהירות נורמלית (מעבד/זכרון) היא תהיה מערכת מעולה

מסתבר שטעיתי...

העברית הבינונית, השטיקים של מערכת ההפעלה שלא בנויה למסך קפסטיבי (ואפילו בהרבה מקרים לא לאקסלרומטר)

חנות היישומים המגוחכת, ועוד דברים נקודתיים שלא היה לי כח להתעסק איתם.

הרבה אפשר לסדר, אבל זה מצריך התעסקות, אני לא רוצה להתעסק עם הטלפון שלי כ"כ הרבה,

לא רוצה להתחיל לחפש ברשת יישומים כשבאנדרואיד ואייפון עשרות ומאות אלפי יישומים זמינים לך בכל רגעץ

אני למרות שאין לי זמן לנשום, עדיין אוהב את ההתעללות שניתן לעשות למנילה ול- WM בעזרת חברנו מ- XDA.

הגודל של המכשיר = על טעם ועל ריח...

אני בכלל לא אוהב את WM6.5, הממשק של מנילה אחלה, ה- WM מעצבנת ומפריעה לזרימה עם המכשיר. נקווה שבהמשך תבוא ה- WM7 או שנזכה לראות את האנדרואיד עליו.

מסכי ה- Capacitive (+המולטיטאצ') בתחילת דרכם ב- WM, (הרי WM6.5 זו מאולצת ולא שלמה שבנו על ה- WM6), אני מתאר לעצמי שתוך מספר שבועות/חודשים נראה המון ישומים תומכים למסך בנוסף עם בוא ה- WM7 (שאמורה להחזיר את אור הזרקורים על MS).

אני נהנה מאוד מהמכשיר, לא חשבתי בכלל על להחזירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך עד "להמון יישומים תומכים למסך קפסטיבי" רחוקה מאוד,

יש מכשיר WM אחד כזה כרגע והוא לא צפוי להיות רב מכר ברמה שאלפי מפתחים יעברו לפתח עבורו.

אני גם די משוכנע שהמימוש של המולטי טאצ' בHD2 הוא שונה מהאייפון ולא מדובר במולטי טאצ' "אמיתי"

תנסה ללחוץ על 2 אותיות בו זמנית במקלדת, מה קורה?

(אולי זה בגלל פטנט של אפל? אגב מה הקטע של הנקודות והפסים על המסך? לא זכור לי שבאייפון היו כאלו)

ייתכן שWM7 תחזיר "עטרה ליושנה" ותהפוך את המערכת הזאת למרכזית שוב, יהיה לה קשה להתחרות במגוון התוכנות שתציע האנדרואיד (וכמובן שמציעה אפל)

כרגע לWM יש המון תוכנות שרובן ארכאיות, אני לא רואה את הבנק שלי מוציא מחר גירסה של WM לזה

87999123.th.png

אני בהחלט יכול לראות גירסה לאנדרואיד בעתיד הקרוב.

ועדיין, בסופו של יום, הסיבה העיקרית שאני מחזיר אותו היא הגודל, אחרת לא אכפת לי היה להחזיק אותו לחצי שנה-שנה עד שיהיו מכשירים מעניינים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...