ביזיון 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביזיון 2

rk666

Recommended Posts

בושה לכדורגל הישראלי שלא מנצחים את מלטה בהליכה.

מאז ששלמה שרף לא מאמן אנחנו רק יורדים ברמה, הנבחרת שלנו נכשלת כל פעם מחדש. צריך לבנות פה משהו מחדש כדי שבעתיד תהיה לנו נבחרת שתייצג אותנו בכבוד ולא תתבזה כל טורניר מחדש.

יש לנו צעירים טובים כמו בניון זנדברג אפק בלילי בן חיים וצריך לבנות את הנבחרת סביבם ולשלוח את ברקוביץ' לפרישה כי אי אפשר לבנות נבחרת סביב שחקן שכל שני משחקים נפצע ליותר מחודשיים. ושרביבו יפרוש מצידי גם הוא שלא יעשה טובות ופרצופים, לשחק בנבחרת זה זכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה לכדורגל הישראלי שלא מנצחים את מלטה בהליכה.

מאז ששלמה שרף לא מאמן אנחנו רק יורדים ברמה, הנבחרת שלנו נכשלת כל פעם מחדש. צריך לבנות פה משהו מחדש כדי שבעתיד תהיה לנו נבחרת שתייצג אותנו בכבוד ולא תתבזה כל טורניר מחדש.

יש לנו צעירים טובים כמו בניון זנדברג אפק בלילי בן חיים וצריך לבנות את הנבחרת סביבם ולשלוח את ברקוביץ' לפרישה כי אי אפשר לבנות נבחרת סביב שחקן שכל שני משחקים נפצע ליותר מחודשיים. ושרביבו יפרוש מצידי גם הוא שלא יעשה טובות ופרצופים, לשחק בנבחרת זה זכות.

נכון מאוד! שרף, עם כל התכונות הרעות שבו (שחצנות, פחדנות, צביעות, נטייה להסתכסך עם כולם, טיפשות...), בסופו של דבר הוא האיש שהצליח להביא את הנבחרת למצב שבו היא באמת הייתה בדרג האירופי השני (מבחינת רמת ואיכות משחק, לאוו דווקא מבחינת מיקום בטבלה).

לגבי שאר הדברים שאמרת...

יש לנו צעירים טובים, אבל לא ברגע האמת. כשאני מסתכל על העתיד של הנבחרת, אני רואה צבע שהוא ממש לא ורוד ::) . הנבחרת האולימפית כולה אפורה (בשפת המחשבים - קברית ;D ). אין הרבה מה להגיד... העובדה ששחקן עלוב, כמו אליניב ברדה, הוא המנהיג שלה, אומרת הכל.

יוסי בניון שחקן טוב, זנדברג טוב, אפק טוב, גרשון טוב - אבל כל אלה לא מנהיגים! אף אחד מהם לא משתווה לרמת המנהיגות של ברקוביץ' או אפילו רביבו! כאשר יש מי שיוביל אותם, הם אחלה. אבל כשאין, הם סתם שחקנים אפורים על המגרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה שהבעיה של הנבחרת היא לא במאמן!

ריכארד נילסן, זכה עם דנמרק באליפות אירופה, נחשב למאמן אירופאי בעל ידע וניסיון עשיר - נכשל באימון נבחרת .

אברהם גרנט, זכה בשתי אליפויות רצופות עם מכבי חיפה, נחשב למאמן ישראלי מוביל - נכשל באימון נבחרת .

זה אומר שהבעיה היא לא ממש במאמן. גם אם אלכס פרגוסון או פאביו קאפלו יאמנו את הנבחרת, הם יכשלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ אני לא לוקח את הצד של הכדורגלנים, אבל מישהו היה צריך להשתיק את שלמה.

ומי זה באמת אלון מזרחי?

נו ? כבר דיברנו בת'רד ביזיון -1 , ואני מקווה מאוד שכולם ינסו להפנים כי האגו המנופח של שחקי הכדור רגל הישראלים שמרשים לעצמם הכל , חוץ מלעבוד נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... לכל הבכיינים, אתם יכולים להפסיק לבכות. אז אנחנו כרגע בשפל... לא נורא. בעתיד יהיה בסדר.. הרי זה כבר הוכח שפעם אתה למטה, ופעם אתה למעלה. אני חושב שנהיה למעלה כבר בקדנציה הבאה, כי אז כבר יהיה את חילוף הדורות וכל הזקנים כבר לא ישחקו. נבחרת שמובילים אותה אפק, זנדברג, בניון, בלילי, טל בן חיים, שמעון גרשון, אורי אוזן, ראובן עובד וגל אלברמן תהיה נבחרת מעולה. אם בין כל הכשרונות האלה, שחלק מהם כבר פרצו ומספקים את הסחורה, ימצא הדבק, אנחנו תהיה נבחרת מצויינת שתצליח מאד. הסגל הזה של הרכב שבו 8 שחקנים הם מעל גיל 30 זה הרכב גרוע ביותר. דבר כזה אתה לא תראה בכמעט שום נבחרת בעולם... בוודאי שלא בנבחרות מובילות.

תראו את ארגנטינה. הובילו אותה במונדיאל שחקנים מאד ותיקים. מה יצא ממנה? כישלון חרוץ. אותו הדבר עם פורטוגל, שז'ואאו פינטו בן ה800 מצא בה מקום בהרכב הפותח.

בגיל 26-28 השחקן בשיא. אחרי זה הוא כבר נהיה פחות טוב. בהרבה. שחקנים שהם 30+ כמעט תמיד מעבר לשיאם ובהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר תוך שנה שנתיים להקים נבחרת של צעירים ולהדביק אותם בזמן כ"כ קצר. שנה שנתיים לא מספיקים כדי לבנות נבחרת שלימה מחדש. אני חושב שצריך להשאיר את רביבו אולי וחבל שמתעלמים מטל בנין שיכול להיות די טוב בקישור האחורי. גם אלון חרזי אריק בנאדו באדיר טל וגרשון יכולים להישאר ולא צריך לקטול אותם כי בכל נבחרת או קבוצה צריך שחקנים ותיקים ומנוסים ולא נורא שהם לוקים בכושר הגופני. אבל חייבים להזרים דם חדש וצריך להתחיל להריץ את רוב הצעירים שיגיעו בשלים לאליפות הבאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...