ה"שלום" ביננו לבין הערבים. המסקנות שלי: - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"שלום" ביננו לבין הערבים. המסקנות שלי:

Spiritus

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טורנדו, אתה כנראה מתלמד בקורס כתבים צעירים של תיקדבקה, בוא תמצא את המזוודה עם האורניום המועשר שהברחתי..

לכל השאר, הרגו=רצחו, וההאמת שהתכוונתי לרשום הפוך והתבלבלתי בגלל עייפות.

אם כל פעם שעושים צעד לכיוון השלום "הם" הולכים אחורה, אז איפה בדיוק השקט שהיה אמור להיות כאן מ67'?

האם בשנתיים של האינתפדה (שהם לא צעד לכיוון השלום בשום צורה) ישנה התנגדות רבה יותר מאחרי גישושים לעבר התקדמות בהסכמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך הבנתי אותך

אבל

אנחנו היינו יותר הומנים מאשר הירדנים והמצרים שהשליטה בשטחים הללו היו בידם, אז לא היתה התנגדות, כי הם פ-ח-ד-ו מהם

גם בהתחלה, הפלסטינים פחדו מאתנו ולא עשו כמעט כלום, עם הזמן הם הבינו שאנחנו לא נזיק להם באותה מידה כמו שהירדנים והמצרים היום מזיקים להם ופתחו בהתנגדו.

המצרים והירדנים לא התכוונו, אף פעם, לתת לפלסטינים מדינה משלהם ומשום מה אז הם הבינו וקיבלו קביעה זו....

מתי שאנחנו הגענו....

(תשלים לבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאנחנו משווים את עצמנו לסעודים, ירדנים ומצרים בהומניות, כנראה ששברנו שיא חדש.

זו בדיוק הבעיה. שם המשחק הוא לשרוד ולא הומניות במזרח התיכון.

ועם כל ההומניות שלנו ואתם באים בטענות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כשאני רואה אותך בקניון בב"ש ועושה לך שלום תגיב.

2) עדיין, שים לב למי אתה משווה. זה לא שהמצב לא בשליטתנו וזה לא שהמלחמה היא נגד סעודים או ירדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד, רק נגיד

ניתן להם את יהודה ושומרון, אתה חושב שהם יתרצו בזה?,

הם יבינו שאנחנו אוהנים לתת, אז אפשר לקחת

ב"ש? בשבילהם - כבושב

ת"א ?- כפר ערבי

אשקלון? - גם בסיס ערבי

כפר סבא?- מבחינתם זה קלקליה

חיפה ? - מבחינתם כבשנו גם אותה

והרשימה ארוכה...

עד שלא ניתן להם מה שהם רוצים, ונעוף מפה, לא יהיה שקט

עד לפני 100 שנה לא היה דבר כזה פלסטינים, היהודים שבאו לפה קראו לעצמם ככה, וגם גולדה מאיר (ר"מ לשעבר למי שלא יודע)

אמרה: "פלשתינים?, אבל אני פלסטינאית!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שאני מדבר פה עם בחור שגדל כל החיים שלו עם פלסטינאים והקשיב להם (מעבר לתעמולת ערוץ 1)...

בחייך, כשהם באו למו"מ על הסכם אוסלו הם ויתרו על כל מה שמעבר לשטחי 67'. השטחים הבעייתיים יוחלפו בחילופי שטחים, קודם שנדגדג את

הנקודה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל השאר, הרגו=רצחו, וההאמת שהתכוונתי לרשום הפוך והתבלבלתי בגלל עייפות.

נער השלום כתב את המישפט הזה

3) התכוונתי לפיגוע מאורגן בתוך שטחי 67'. את שלהבת פס הרגו צלפים כשהיא היתה בת 10 חודשים. המתנחלים, אגב, רצחו נערה באחת ההלוויות שלהם.

וביגלל שראה את התגובות הנזעמות חשב איך הוא יצא מיזה אז האים הוא התכוון לכתוב ככה

"התכוונתי לפיגוע מאורגן בתוך שטחי 67'. את שלהבת פס רצחו צלפים כשהיא היתה בת 10 חודשים. המתנחלים, אגב,הרגו נערה באחת ההלוויות שלהם."

והשאלה היא ממתי למתנחלים יש זכות להרוג?

רק לצבע מותר.

ראית את התגובות החלטת איך לצאת אז סיפרת סיפורי מעשיות שהיתבלבלת.

בחייך, כשהם באו למו"מ על הסכם אוסלו הם ויתרו על כל מה שמעבר לשטחי 67'. השטחים הבעייתיים יוחלפו בחילופי שטחים, קודם שנדגדג את

הנקודה הזאת...

אהוד ברק הציע להם מעבר לשטחים של 67 כולל חלק מירושלים הם סירבו מה אתה מספר סיפורי מעשיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהוד ברק בציע להם 97% משטחי 67'. ריבונות במזרח ירושלים כולל ריבונות על הר הבית מעל פני הקרקע, מתחת לפני הקרקע ריבונות ישראלית וזאת מכיוון שמה שקדוש לנו בהר הבית כברו קבור מתחת לאדמה ולהם קדוש המסגד, הסכם שבלוני משהו אבל מוצלח. כל הנאמר הוסכם. זכות השביי היתה המחלוקת העיקרית שנותרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שאני מדבר פה עם בחור שגדל כל החיים שלו עם פלסטינאים והקשיב להם (מעבר לתעמולת ערוץ 1)...

הנקודה הזאת...

לוותר? זה לא שטח ששיך היסטורית להם. לידיעתך 90 ומשהו אחוז משטחי מדינת כפי שהוכרזה ב 48 היו בבעלות הקרן הקימת לישראל אחרי שרכשה אותם מהלורדים הפאדלים הערבים שלהם היה שייך השטח - הפלסטינים היו רק הנתינים שעיבדו את השטחים האלה. והתהליך הזה קרה הרבה לפני הכרזת מדינת , והקבלות ביד...

למיטב ידיעתי הם גם מעולם לא ביקשו באופן ישיר ריבונות על שטחים מעבר לגבולות 67'. רק באופן עקיף, דרך זכות השיבה, מניהגיהם של הפלשטינים שואפים לערר את ריבונות על שטחים אלה. אלא שלפי הכתוב למעלה - לדעתי הזכות היא לא זכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כשאני רואה אותך בקניון בב"ש ועושה לך שלום תגיב.

2) עדיין, שים לב למי אתה משווה. זה לא שהמצב לא בשליטתנו וזה לא שהמלחמה היא נגד סעודים או ירדנים.

אני צריך תמונה עדכנית !!! ללא שיער !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו NICE 1 לידיעתך

יש גם שטחים יהודים בלבנון שקינינו כדת, יש גם שטחים ליד קבר רחל (גם כן נקנו)

גוש עציון, שלנו ושום דבר ערבי בו, גוש קטיף, ישוב יהודי משנות ה20 שננטש ויושב מחדש אחרי 67

אהוד ברק הציע להם הכל, ועראפת, שכנראה נבהל מזה שצריך לסיים עימות לא רצה בזה, ורצה להחזיר לישראל על לבנון,

עראפת לא טוב בסיום סיכסוכים, הוא טוב בלבצע אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...