ה"שלום" ביננו לבין הערבים. המסקנות שלי: - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"שלום" ביננו לבין הערבים. המסקנות שלי:

Spiritus

Recommended Posts

תראה אשמח לבקר אותך בכפרך ולאכול איתך חומוס טוב אבל קודם על עמך להפסיק את פיגועי ההתאבדות

אתה ציינת שבשום מדינה דמוקרטית מערבית אין מעצר מינהלי אבל גם בשום מדינה דמוקרטית

מערבית אין פיגועי התאבדות.אים תפסיקו את הפיגועים יפסקו המעצרים המינהליים ואפילו תראה שאתה וחבריך

תוכלו להיכנס לישראל ולעבוד כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) לא ציינתי שבשום מדינה דמוקרטית אין מעצרים מנהליים.

2) אלו מעמי שניסו לעשות פיגוע, הורשעו היום בנסיון לרצח כשהטמינו עגלת חומרי נפץ בבי"ס. הדרדרות לרמה כזו (לא במקרה לא היו פיגועים בבתי"ס. עם יד על הלב- מחבל לא יכול להכנס כמעט לכל בי"ס בארץ בלי שיורגש?

3) אתה מוזמן לחומוס בכל זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא במקרה לא היו פיגועים בבתי"ס. עם יד על הלב- מחבל לא יכול להכנס כמעט לכל בי"ס בארץ בלי שיורגש?

1.עים יד על הלב מחבל שניכנס לאוטובוס שיש בו תינוקות וילדים הוא לא רואה אותם ולא יודע שיש שם תינוקות וילדים?

2.עים יד על הלב המחבל שביצע פיגוע בדולפינריום והרג 20 נערים בני 15-20 לא ראה שמדובר בנערים?

3.עים יד על הלב לא נהרגו לפני כמה חודשים בפנימיה נערים בני 14?

4.עים יד הלב האים מעולם לא היו ניסיונות פיגוע בבתי ספר בארץ?

5.עים יד על הלב לא שמעת בחדשות על ניסיונות של אירגוני הטרור לבצע פיגועים בבתי ספר?

6.עים יד על הלב לא שמעת על הפיגוע באוטובוס של ילדים בני 5-10 כאשר אותם ילדם איבדו את רגליהם

והמחבלים היו צריכים לתכנן את הפיגוע באוטובוס הילדים מראש?

7.עים יד על הלב יש בבתי הספר מאבטח חמוש שאני מאמין ויכול למנוע מאותו מחבל להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) אלו מעמי שניסו לעשות פיגוע, הורשעו היום בנסיון לרצח כשהטמינו עגלת חומרי נפץ בבי"ס. הדרדרות לרמה כזו (לא במקרה לא היו פיגועים בבתי"ס. עם יד על הלב- מחבל לא יכול להכנס כמעט לכל בי"ס בארץ בלי שיורגש?

3) אתה מוזמן לחומוס בכל זמן.

היו פיגועים בבתי ספר

לא שמעת אף פעם על המחבל בחולון שהוריד ילדים עם סכין?

אף פעם לא שמעת על פיגוע בפנימיות?

אנשים מדברים כאילו הסכם השלום מעוכב רק בגלל הדרישה לפליטים. זה קשקוש אחד גדול.

נכון

הפלסטינים כפי שהראתי במסמך הנ"ל, הם פשוט רוצים את כל הארץ, הם אף פעם לא ויתרו על השטחים, שהיו שלהם לפני 48,ולפני זה

אני הייתי כמוך, NICE-1 לפני האינטיפדה, היא פשוט העירה אותי משנתי, ונוכחתי לדעת, שכל מה שסבא שלי אמר עליהם - נכון!

לפני זה פשוט הקשבתי לו, עכשיו אני גם מסכים איתו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3) אתה מוזמן לחומוס בכל זמן

4) אולי אתה נלחם מלחמת דת.

בעע, זה לא שמאלן, זה זן מוטרף יותר, בטח מצביע חד''ש.

טוב האמת הפשוטה מול השקרים והסילוף או שמא האמת מול המוח היבש?

1.לא ציינת כלום, אתה פשוט מתנגד נחרץ למעצר כלשהוא עד שהם לא רצחו. או ניסו לרצוח.

2.אלו מעמך? הפלסטינים לא עוצרים טרוריסטים, הם נותנים להם לפעול בחופשיות ובעידוד, אתה בטח התבלבלת, אלו שנעצרו הם יהודים, לא פלסטינים. והם נעצרו בידי המשטרה הישראלית.

יש לי סיפור על אחד האחים שלך מחורר ילד בזרועות אימו, אי אפשר להגיד שזה היה בחילופי אש, או טעות ירי. פשוט היא בכתה על החיים שלה ושל הילד והוא חורר אותה ואת בנה עם הרובה, איפה האיום פה? בגלל שהם גרו בהתנחלות? גם כן בני אדם. ושאני לא אזכיר את הכיתה השלמה בקריית 8 שהם שחטו.(חדרו מלבנון)

3.כן כמובן, אם האדם הוא דיכאוני או חולה סופני, הוא יגיע לכפר שלך., לאכול חומוס ולא לחזור, או לחזור בחתיכות או עם חור בראש.

זוכרים את אותם 2 בחורים שהלכו לנגב חומוס חמושים בהגנה "אני שמאלני נאור! לא יגעו בי, אני נחשב כבוגד בישראל, הם לא יגעו בי" בדיוק תוך כדי הניגוב הם נגררו לאיזה ג'בעל ושם ירו בהם כמו כלבים חולים. that was a doozie

4.בכלל לא מלחמת דת, רק ג'יהאד איסלאמי, כמובן לא שמבטיחים להם גן עדן או משהו, או 72 פמניסטיות שעירות מחד''ש, יד ראשונה, הם לא ידעו איש, חוץ מהאחים הגדולים שלהם. (אררר, האימה)

5. יאללה שלוף.

6. שום עובדה או מציאות אחרת תשנה את דעתך, נשרפת כבר, לא פה ולא שם. זן ב?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.כן כמובן, אם האדם הוא דיכאוני או חולה סופני, הוא יגיע לכפר שלך., לאכול חומוס ולא לחזור, או לחזור בחתיכות או עם חור בראש.

זוכרים את אותם 2 בחורים שהלכו לנגב חומוס חמושים בהגנה "אני שמאלני נאור! לא יגעו בי, אני נחשב כבוגד בישראל, הם לא יגעו בי" בדיוק תוך כדי הניגוב הם נגררו לאיזה ג'בעל ושם ירו בהם כמו כלבים חולים. that was a doozie

דיברי הבל ושקרים אותם שני אנשים שהלכו לנגב חומוס הלכו לשם כי מטרתם הייתה עיסקית ולמען עשיית כסף על חשבון ביטחון המדינה.

אני אמרתי את זה ממניע של עשיית שלום ודו קיום ולא מניע כספי.

הוא ערבי פלשתיני שכותב בשם ישראלי ומיתחזה ועל מנת להראות לו שאני בנאדם כתבתי לא שהייתי מוכן לקפוץ אליו

ואז גם היה משתכנע ומשכנע את חבריו הפלשתינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע, זה לא שמאלן, זה זן מוטרף יותר, בטח מצביע חד''ש.

טוב האמת הפשוטה מול השקרים והסילוף או שמא האמת מול המוח היבש?

1.לא ציינת כלום, אתה פשוט מתנגד נחרץ למעצר כלשהוא עד שהם לא רצחו. או ניסו לרצוח.

2.אלו מעמך? הפלסטינים לא עוצרים טרוריסטים, הם נותנים להם לפעול בחופשיות ובעידוד, אתה בטח התבלבלת, אלו שנעצרו הם יהודים, לא פלסטינים. והם נעצרו בידי המשטרה הישראלית.

יש לי סיפור על אחד האחים שלך מחורר ילד בזרועות אימו, אי אפשר להגיד שזה היה בחילופי אש, או טעות ירי. פשוט היא בכתה על החיים שלה ושל הילד והוא חורר אותה ואת בנה עם הרובה, איפה האיום פה? בגלל שהם גרו בהתנחלות? גם כן בני אדם. ושאני לא אזכיר את הכיתה השלמה בקריית 8 שהם שחטו.(חדרו מלבנון)

3.כן כמובן, אם האדם הוא דיכאוני או חולה סופני, הוא יגיע לכפר שלך., לאכול חומוס ולא לחזור, או לחזור בחתיכות או עם חור בראש.

4.בכלל לא מלחמת דת, רק ג'יהאד איסלאמי, כמובן לא שמבטיחים להם גן עדן או משהו, או 72 פמניסטיות שעירות מחד''ש, יד ראשונה, הם לא ידעו איש, חוץ מהאחים הגדולים שלהם. (אררר, האימה)

5. יאללה שלוף.

6. שום עובדה או מציאות אחרת תשנה את דעתך, נשרפת כבר, לא פה ולא שם. זן ב?.

1) מעצר מנהלי לפעמים הכרחי, רוב הפעמים לא.

2) מה עושה אותך יותר ישראלי ממני? כי אתה ימני והולך עם שרשרת של מגן דוד? אני מוכן להתערב שעשיתי יותר בשביל המדינה ממך.

3) התכוונתי לפיגוע מאורגן בתוך שטחי 67'. את שלהבת פס הרגו צלפים כשהיא היתה בת 10 חודשים. המתנחלים, אגב, רצחו נערה באחת ההלוויות שלהם.

4) היה לא מזמן באחד הערוצים כתבה שמראה שרוב המתאבדים בכלל לא מאמינים ב72 בתולות הזה.

5) היחיד שעוסק בדמגוגיה זה אתה ידידי, אני לא זה שעובדות לא משנות את דעתו.

6) 2 הבחורים שנהרגו נסעו לשם ע"מ לעשות כסף, לא לאכול חומוס.

טורנדו, לא שאני חס וחלילה צריך להוכיח משהו לילד בן 15 שחושב שקרא את העיתון פעם אחת ושמע את סאבלימינל מדבר וגיבש עמדה,

אבל, מספיק חברים מהפורום פגשו אותי, חלק אפילו יותר מפעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מעצר מנהלי לפעמים הכרחי, רוב הפעמים לא.

2) מה עושה אותך יותר ישראלי ממני? כי אתה ימני והולך עם שרשרת של מגן דוד? אני מוכן להתערב שעשיתי יותר בשביל המדינה ממך.

3) התכוונתי לפיגוע מאורגן בתוך שטחי 67'. את שלהבת פס הרגו צלפים כשהיא היתה בת 10 חודשים. המתנחלים, אגב, רצחו נערה באחת ההלוויות שלהם.

4) היה לא מזמן באחד הערוצים כתבה שמראה שרוב המתאבדים בכלל לא מאמינים ב72 בתולות הזה.

5) היחיד שעוסק בדמגוגיה זה אתה ידידי, אני לא זה שעובדות לא משנות את דעתו.

6) 2 הבחורים שנהרגו נסעו לשם ע"מ לעשות כסף, לא לאכול חומוס.

טורנדו, לא שאני חס וחלילה צריך להוכיח משהו לילד בן 15 שחושב שקרא את העיתון פעם אחת ושמע את סאבלימינל מדבר וגיבש עמדה,

אבל, מספיק חברים מהפורום פגשו אותי, חלק אפילו יותר מפעם אחת.

לגבי סעיף 2 - תגובה לא "דיפלומטית" .

לגבי סעיף 3 - שנתייחס לניואנסים ?

לגבי סעיף 4- בסופו של דבר הם התאבדו והרגו (?) רצחו (?) (אולי כפעילות שלום מיוחדת שלהם ואתה מאמין בא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד שלום

באמת שכן,

אבל אנחנו במלחמה, אנחנו לא צריכים לעזור לאויבינו לפגוע בנו, כמו איגון בצלם

שפשוט, עם כל הכבוד לעקרונות של מדינה דמוקרטית, לא צריכים לפרסם, הם לא מבינים שהם עושים נזק לישראל, ובסוף גם לעצמם.

ועוד ארגון, של שמאלנים קיצוניים (אגב, אני לא סובל קיצוניות, משני הצדדים), תעיוש או משהו כזה, שהלך באמצע מבצע חומת מגן, ופשוט חילק אוכל לפלסטינים ושימש מגן אנושי!

----------

עכשיו בנוגע לערבים:

לא תשמע ממני שצריך לחסל את כולם וכל השטויות האלה, כי זה לא יקרה.

נכון, בסוף נגיע לאיזו שהיא פשרה, אבל מה שאתה לא מבין NICE1 שלערבים, וזה הוכח, אי תגובה, ונסיגה, מתפרשת כחולשה, שמביאה עוד פיגועים.

לראיה, אחרי מבצע ענבי זעם היה תקופת שקט

אחרי חומת מגן היתה תקופה שקט (קצרה אומנם)

ואחרי הסכם אוסלו (בעיקרו היה הסכם טוב, משהו התפקשש בדרך שהפך אותו למת) היו פיגועים, בקצב מסחרר, אחרי כל פעם שניסינו להגיע לאיזושהי פשרה - בום, פיגוע אחרי פיגוע!

אז עוד הייתי משוכנע, "טוב אבל זה החמאס, זה לא הרשות", אחרי שפרצה האיתיפדה (מאורעות 2000-2xxx), התעוררתי, וראיתי שפשוט בחרתי להתעלם מהאמת, כל הזמן הזה אשף התחמש למטרת חיסול , וזה כתוב באמנה הפלסטינית (תראו את הקובץ שצירפתי באחת מן בתגובות שלי)), ומתי ששרון (לא אני לא תומך בו אבל זו באמת לא היתה אשמתו לפרוץ האינתיפדה) על להר-הבית, שלנו !, עראפת פתח בפעולות מאורגנות, לגמרי לא עממיות, הוא פשוט חיפש תירוץ לפתוח במלחמה הזאת, זה היה קורה במוקדם או במאוחר.

אגב, NICE 1

למה אתה אומר, שאם רוצחים אותנו, אז "הורגים", אם ההפך אז רוצחים?, אתה פשוט תומך בערבים בעינים עצומות?

אז לך לנגב חומוס בקלקיליה, נראה איך תצא משם

ד"א

אני לובש שרשרת מגן דוד, לא זה לא אומר שאני ימני קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בנוגע לערבים:

לא תשמע ממני שצריך לחסל את כולם וכל השטויות האלה, כי זה לא יקרה.

נכון, בסוף נגיע לאיזו שהיא פשרה, אבל מה שאתה לא מבין NICE1 שלערבים, וזה הוכח, אי תגובה, ונסיגה, מתפרשת כחולשה, שמביאה עוד פיגועים.

זה מנטליות בדואית שבטית שמאוד אופיינית למזרח התיכון. לא אנחנו המצאנו את זה, אנחנו מתכחשים לזה.

במזרח התיכון השולט הוא החזק יותר וזה חוק טבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תגובתך ואים תוכל להגיד מידע שלך בקוראן האים קבירת מוסלמי מתאבד בבשר חזיר תשלח אותו לגהנום?

בתודה מראש.

על מה התודה? תפסיק ללקק לו וכמו שאמרו לך הוא לא ערבי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני אני גם רואה את חוסר הערכים וחוסר המוסר שיש "לאיש השלום" הזה שקורא לרצח תינוקת מצלף הרג

ולהרג מחבלת פלשתינית שניסתה לדקור חיילים רצח.מדובר באדם צבוע ומיתחסד אבל זה האויב ואיתו צריך לדבר כל עוד ידיו

לא נגועות בטרור.

שים לב למה שהוא רומז בהודעותיו

הוא רומז שהוא משתפ ותרומתו שהוא מספק מידע על מחבלים ביגלל זה המצפון הורג אותו שהוא מוכר

את המדינה שלו ולכן הוא מנסה לעורר פרובוקציות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...