התקנת Windows 7 על ASUS 1000HE - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת Windows 7 על ASUS 1000HE

3d7

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד אסוס 1000HE עם XP בעברית, ואני רוצה להתקין עליו 7.

עשיתי גיבוי למחשב, והשאלה שלי היא איפה אני משיג דרייברים מתאימים לWindows 7, ואת התוכנות שמגיעות עם המחשב ששולטות על ההתקנים האלחוטיים, משטח מגע וכיו"ב.

אם יש מישהו שיש לו את המחשב הזה והתקיו עליו 7, אז אני אשמח אם תכתבו לי את כל מה שדרוש להתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב נייד אסוס 1000HE עם XP בעברית, ואני רוצה להתקין עליו 7.

עשיתי גיבוי למחשב, והשאלה שלי היא איפה אני משיג דרייברים מתאימים לWindows 7, ואת התוכנות שמגיעות עם המחשב ששולטות על ההתקנים האלחוטיים, משטח מגע וכיו"ב.

אם יש מישהו שיש לו את המחשב הזה והתקיו עליו 7, אז אני אשמח אם תכתבו לי את כל מה שדרוש להתקנה.

התקנתי WIN7 על ה 1005 (עם 2GB) ות'אמת שהוא עבד מצוין. אין צורך בדרייברים. הכל זוהה ע"י הווינדוז.

אם אתה רוצה בכל זאת להתקין (כמו למשל ה MOUSE PAD) אז תוריד את הדרייברים לויסטה. הם מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יכולה בבקשה לתת לי קישור לדף שיש בו את הדרייברים לויסטה? מצאתי באתר של רק לXP.

כל הכפתורים אצלך מזוהים, כולל מקשי הקיצור ומקשי הפונקציות?

דרך אגב, אני גם רוצה לשדרג את הזיכרון שלו ל2GB. כמה חריצים של יש לו? אני צריך להוציא את הסטיק של ה1GB ולשים במקומו סטיק של 2GB, או שיש לו מקום פנוי לשים עוד סטיק של 1GB? במידה ויש לו מקום פנוי, אז איזה של 1GB מומלץ לתאימות מירבית עם הסטיק של ה1GB שמגיע עם המחשב?

שאלה אחרונה: את גולשת במחשב באינטרנט סלולארי? אם כן, אז אני אשמח אם תתני לי פרטים לגבי זה, כי הבנתי שהמודם שסלקום נותנים לא תומך בwindows 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יכולה בבקשה לתת לי קישור לדף שיש בו את הדרייברים לויסטה? מצאתי באתר של רק לXP.

כל הכפתורים אצלך מזוהים, כולל מקשי הקיצור ומקשי הפונקציות?

דרך אגב, אני גם רוצה לשדרג את הזיכרון שלו ל2GB. כמה חריצים של יש לו? אני צריך להוציא את הסטיק של ה1GB ולשים במקומו סטיק של 2GB, או שיש לו מקום פנוי לשים עוד סטיק של 1GB? במידה ויש לו מקום פנוי, אז איזה של 1GB מומלץ לתאימות מירבית עם הסטיק של ה1GB שמגיע עם המחשב?

שאלה אחרונה: את גולשת במחשב באינטרנט סלולארי? אם כן, אז אני אשמח אם תתני לי פרטים לגבי זה, כי הבנתי שהמודם שסלקום נותנים לא תומך בwindows 7.

לגבי השדרוג, אין לי מושג. קניתי אותו מסקייפיסי. שילמתי להם על שידרוג וקיבלתי את זה עם 2GB.

לגבי הדרייברים, התבלבלתי עם בעיות הדרייברים במדפסת שלי :). אתה יכול להתקין את הדרייברים הרלוונטים ל (ה MOUSEPAD וקיצורי המקשים) וזה עובד. בוודאות. אם אתה רוצה את ה EPU-6 שלהם, אתה יכול להוריד אותו מהאתר שלהם- אם אתה בוחר מוצר אחר של . אני לא התקנתי אילא קינפגתי ידנית דרך התפריט של 7. והזמן מעולה.

למרות שמאוד נחמד שפונים אלי בלשון נקבה, אשתי יכולה להעיד שאני לא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! מה זה הEPU-6, ואיפה בדיוק אני מוצא אותו?

לגבי הפנייה בלשון נקבה, אני מצטער. התבלבלתי עם תגובה אחרת.

זה התוכנה לניהול חשמל של . תיכנס דרך כל שלהם ותוכל להוריד את התוכנה לווינדוז 7.

כמו שאמרתי, אני לא ניסיתי להתקין וקינפוג מתקדם דרך מערכת ההפעלה- היה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...