בקשה מחודשת של מפרט מחשב.. גיימינג ב3000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה מחודשת של מפרט מחשב.. גיימינג ב3000

pperoxide

Recommended Posts

פורמט מומלץ להודעה על מנת שנוכל לעזור לכם כמה שיותר ביעילות:

1. מה התקציב המקסימלי? 3000

2. מה הם מטרות/שימושי המחשב? מטרות גיימינג ועבודה משרדית בעיקר ( החדש וכו')

3. האם יש צורך בציוד היקפי לדוגמא מסך (אם כן ציינו גודל מועדף), רמקולים, מקלדת ועכבר ועוד. לא צריך שום ציוד הקפי

4. האם יש רכיב שאותו אתם לא צריכים במחשב (לדוגמא כונן דיסקטים,צורב ועוד)? אין משהו מיוחד.. שיהיה במחשב החדש צורב DVD

5. במידה ואתם צריכים מפרט חלקי, רשמו את החלקים שיש לך כרגע (דגמים מדוייקים) ואילו אתה צריכים. אין כאלו

6. מ1 עד 10- עד כמה השקט חשוב (10=השקט קריטי)? 8

7. האם מתוכנן אוברקלוק (אם כן איזה- קל/בינוני/כבד)? האם אתם מתמצאים ויודעים לבצע אוברקלוק בעצמכם? לא מתוכנן

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן ציינו איזו אתם מעדיפים) ו/או הרכבת מחשב בחנות? בלי מערכת הפעלה אבל הרכבה חובה למה אני לא יודע להרכיב..

9. מאיזו חנות אתם מעדיפים לרכוש את המחשב? אם אין חנות מועדפת אתם יכולים לציין איזור מגורים. חובה מאזור הקריות חובה חובה חובה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA?

אין שום בקשה מיוחדת בעיקרון אני צריך מחשב לעבודה משרדית וגיימינג ושיהיה סניף לחנות באזור הקריות..

תודה רבה מראש!

המסך הוא מסך flatron ez t710bh

מצטער על העיכוב פשוט חבר שלי לא היה בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להתאים כרטיס מסך צריך לדעת מה הרזולוציה של המסך שלו, וזהו.

עדיף לקבל רזולוציה מאשר תיאור כללי (או ספציפי) של סוג המסך.

אז לפותח הדיון, קודם כל תודה שענית על השאלות, ואם תוכל להגיד לנו מה הרזולוציה של המסך של החבר נרכיב לך מפרט שיתאים לצרכיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על העיכוב פשוט חבר שלי לא היה בבית..

חבר שלי לא יודע מה הרזולוציה של המסך שלו.. אבל הוא נתן לי את הדגם אני מקווה שזה יעזור תודיעו לי אם לא אני אלך אליו הביתה ואראה בעצמי כבר..

LG flatron ez t710bh

זה הדגם של המסך שלו

תודה מראש על העזרה

ערכתי גם בהודעה הראשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...