מחפש מערכת רדיו שלט (כמו של צעצועים) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת רדיו שלט (כמו של צעצועים)

TheSlider

Recommended Posts

היי חברים וגמר חתימה טובה!

אני מחפש מערכת שלט כמו כאלה שיש במכוניות שלט (כמו הפשוטות האלה שעולות 30-50 ש"ח)

אבל לא המקצועי כמו שמוכרים לטיסנים המערכות שלט ב200-400 ש"ח.

חשבתי שבמקום לקנות מכונית שלט ב50 ש"ח ואז לפרק ממנה את המערכת שלט, פשוט לקנות את המערכת הזאת ללא המכונית

ואז כמובן זה יעלה הרבה פחות.

השאלה היא: 1) איך נקראת מערכת כזאת, שאוכל למצוא כזה באינטרנט

2) איפה אפשר לקנות כזה דבר?

אני פשוט רוצה להרכיב את זה על צעצוע שבא בלי שלט ולמעשה להפוך אותו לאחד "על שלט".

תודה רבה חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מכונית שנועדה ליופי וזה יעני דגם של מכונית אז כדאי לכאי לקנות מכונית קטנה (מאוד)על שלט ואז למה כי המעגל לא דורש הרבה מקום אבל אם זה סתם מכונית פלסטיק או בסגנון אז לא אמור להיות לך בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שקול של נוחות/עלות מוצר שכבר בא ככה אני יכול לבצע לבד.

בגדול אני רוצה לבנות משהו שלי ולא לקנות מוצר מוכן וגם לא קיט- חבל לי על כסף של קיט. באותה מידה זה כמו לקנות מכונית מובנת כבר ולפרק אותה.

אני צריך רק את הבקר או לפחות איך זה נקרא כדי שאוכל לחפש על זה באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי מכוניות צעצוע על שלט לא פעלו על רדיו אלא על IR (אינפרה אדום- כמו בשלט ה-TV) :nono:

שלטי רדיו ובקרים וכל הקשור לכך אתה תמצא בעולם הטיסנים והמכוניות על שלט המיקצועיות, זה שוק שבו החלקים הם מאוד יקרים לעומת ה-50 שקל למכונית פשוטה מוכנה/ קיט בניה קטן ושלט עצמו יכול לעלות מ-500 וצפונה ואף המקלט על המכונית/מטוס. אחר"כ כל העסק מעט שונה- גלגלים ומדפים, אבל הבסיס של הסרבואים, השלט והמקלט וכל ההליך הזה דומה.

שים לב כי רדיו מסוגל לעבוד למרחק של מאות מטרים ומעלה בעוד IR עובד למרחק של כ-10 עד 15 מטר (יש כאלו שמגיעים אף ל-25 מטר בערך..).

ונקודה אחרונה שמתחילה להיות אופנתית בעולם המודרני היא שליטה BT על מוצרים ככה שהשלט יכול להיות למעשה הטלפון הנייד שלך ולא תזדקק למכשיר יעודי אלא רק לכתיבת תוכנה פשוטה לנייד או שימוש באחת קיימת, מלבד זה אתה יכול להיתממשק עם הרכב במחשב ולשלוט בו דרך תוכנה שאתה תריץ מהמחשב, תעשה חיפוש- מישהו כבר בנה כאן באתר מכונית עם שבנויה על עיקרון שכזה.

ולסיום בנוגע לטכנולוגיה הנ"ל- כמו ב-IR, גם כאן המרחק יחסית מוגבל ומגיע למרחקים כמו ב-IR פחות או יותר... (הכי "חזק" זה רדיו)

כך כל זאת בערבון מוגבל, השוק מאוד דינאמי ומשתנה לפי הטכנולוגיות האחרונות, אני ממליץ שתעיין בנושא בפורמים של טיסנים ומכוניות על שלט ושם ירחיבו לך בנושא אף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. לדוגמה יש לי אליקופטר בייתי קטן שמטעינים אותו על השלט ואז הוא טס קצת בחדר עם שליטה בשלט.

כל המערכת הזאת זה IR?!

אז מדוע יש לכל המכוניות וכל הצעצועים על שלט אנטנה בשלט אם זה עובד על IR?!

אני מכיר את הערכות האלה של 200-500 ש"ח זה המקצועי, כזה אני ממש לא צריך.

הנה דוגמה למכונית על שלט שעולה 80 ש"ח.

אני צריך רק את המערכת שלט של כזה דבר

http://www.rsmodel.co.il/shop/Sport_car/lamborghini.aspx

או לפחות, איך זה נקרא?

תודה רבה וגמר חתימה טובה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שאני בדקתי, באף שלט של מכונית על שלט שהייתה לי (חוץ מאחת ממש מגניבה שהשלט זה שעון) אין לד IR, ואם זה כן היה IR בטח ובטח שלא הייתה לזה אנטנה כי.. אין קשר בין הדברים. וכן, אלה אותן מכוניות של 50-200 שקל שעובדות על אצבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IR שמים רק למסוקים ומכוניות ממש קטנות למה זה לא תופס הרבה מקום ושקל(וגם ככה הHELI לא יכול לטוס רחוק..)

ואולי תחפש 27MHZ FM TRANSISTOR AND RECIEVER אולי תמצא..

רעיון טוב אחי. חיפשתי את זה אבל זה מוצא לי רק כאלה (תראו את התמונה)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320428444008&ih=011&category=34056&ssPageName=WDVW&rd=1&rvr_id=&type=4&customid=http://www.gtrouvtou.com/trouve/fm%2Btransmitter%2Breceiver.aspx#ht_2200wt_1165

או לחילופין את הערכות היקרות ביותר.

ככל הנראה לא תהיה לי ברירה אלה לקנות מכונית ממש זולה ולפרק ממנה את זה.

תכנית ב':

מישהו מכיר חנות במרכז/אינטרנט שמוכרת מכוניות על שלט (מבחינתי את הכי מעפנות שיש) זולות ברמות?

אממ.. עדיין אשמח לתשובה לגבי הרדיו - שלט.

תודה רבה חברים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...