*קצת שונה* פלסטיק דביק (כנראה בגלל חשיפה לחום) של מערכת סטריאו - יש מה לעשות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*קצת שונה* פלסטיק דביק (כנראה בגלל חשיפה לחום) של מערכת סטריאו - יש מה לעשות?

Moooshe

Recommended Posts

לפני כמה ימים קיבלתי מזוג שאני עוזר להם עם המחשב מערכת סטריאו של Kenwood.

מדובר במערכת די רצינית, 4 חלקים + 4 שנמצאת אצלם בשימוש כמה שנים ועכשיו בגלל קלקולים קטנים הם לא רוצים אותה יותר.

אז המערכת עובדת יופי (כמה שטויות קטנות שהצלחתי לסדר), אבל נשארה בעיה אחת רצינית.

להערכתי, בעקבות חשיפה לשמש או לחום, כל הפאנלים הקדמיים של המערכת (שהם מפלסטיק) נמסו קצת והפכו לדביקים ומגעילים. ניסיתי לנקות את זה עם סמרטוט רטוב והתוצאה היתה שהטקסט נמחק והאיכסה נשאר. במקומות אחדים ששפשפתי (איפה שלא היה טקסט), הצלחתי להגיע בסוף למצב נורמאלי יחסית...

מה עושים? אני לא יכול לוותר על הכתוב כי יש למערכת הזאת עשרות כפתורים ואני חייב את המיפוי שלהם (אין שלט). מצד שני, היא דביקה ומגעילה למגע..

האמת, אין לי מושג לאיזה תשובה אני מצפה... אני מקווה שיש פה מישהו שיש לו נסיון דומה עם פלסטיק ויש לו רעיון טוב... לחלופין, האם נראה לכם שאפשר לקנות רק פאנלים קדמיים למערכת סטריאו? אני מניח שאפשר לפרק אותם איכשהו...

כל רעיון יעזור. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ניסיון עם מודים אז אתה יכול לעשות פאנל משלך למרות שאני מתאר שזה יהיה דיי קשה לפי התאור שלך(הרבה כפתורים).

לא עולה לי שום רעיון אחר בראש :P .

זה מזכיר לי את הפעם שהכלבים שלי אכלו לי את ה'חלק הרך' (יש לזה שם?) של האוזניות הסטריו וניסיתי לחפש איפה אפשר לקנות בנפרד...... בסוף קניתי ואז הן נהרסו אז לקחתי את ה'חלק הרך' מהם והלבשתי על הקודמים ועכשיו אני מסודר עם סטריו דיי טובות למחיר, לפחות לדעתי. ומאז אני חיי באושר ועושר עד אצם(עצם?) היום הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים קיבלתי מזוג שאני עוזר להם עם המחשב מערכת סטריאו של Kenwood.

מדובר במערכת די רצינית, 4 חלקים + 4 שנמצאת אצלם בשימוש כמה שנים ועכשיו בגלל קלקולים קטנים הם לא רוצים אותה יותר.

אז המערכת עובדת יופי (כמה שטויות קטנות שהצלחתי לסדר), אבל נשארה בעיה אחת רצינית.

להערכתי, בעקבות חשיפה לשמש או לחום, כל הפאנלים הקדמיים של המערכת (שהם מפלסטיק) נמסו קצת והפכו לדביקים ומגעילים. ניסיתי לנקות את זה עם סמרטוט רטוב והתוצאה היתה שהטקסט נמחק והאיכסה נשאר. במקומות אחדים ששפשפתי (איפה שלא היה טקסט), הצלחתי להגיע בסוף למצב נורמאלי יחסית...

מה עושים? אני לא יכול לוותר על הכתוב כי יש למערכת הזאת עשרות כפתורים ואני חייב את המיפוי שלהם (אין שלט). מצד שני, היא דביקה ומגעילה למגע..

האמת, אין לי מושג לאיזה תשובה אני מצפה... אני מקווה שיש פה מישהו שיש לו נסיון דומה עם פלסטיק ויש לו רעיון טוב... לחלופין, האם נראה לכם שאפשר לקנות רק פאנלים קדמיים למערכת סטריאו? אני מניח שאפשר לפרק אותם איכשהו...

כל רעיון יעזור. תודה מראש.

דבר עם החברה ב פיוז fuse.co.il

הצעה שלי תיצור לעצמך סכמה של הכפתורים על נייר תנגב את כל המערכת טוב טוב עם כוהל ותכי לייבלים משלך תדפיס ותדביק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלם את המערכת על כל הכפתורים או תמצא דרך יצירתית אחרת לשמור את הסדר שלהם

תנקה את הכל, ואח"כ תחשוב מה עושים ?

כמו שמישהו אמר פה למעלה, אתה יכול לכתוב עליהם.

יש כאלו מכשירים שמדפיסים מדבקות (שקופות) עם טסקסט שאתה מקליד, אם יש לך נגישות לדבר כזה (זה קטן)

אז פשוט תשתמש בזה ותדביק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...