iPod Classic - בררן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Classic - בררן

1qaz2wsx

Recommended Posts

מהיום שהנחתי את ידיי על האייפוד קלאסיק, שמתי לב לבעיה אחת ממש מעצבנת-עושה רושם שיש לו טעם מוסיקלי משלו!

גם באייטונס וגם באייפוד, יש אלבומים שלמים שהאייטונס פשוט לא מוכן להוסיף לספריה, או אפילו שיר ספציפי מאלבום שלם שפועל (לדוגמה- השיר HIGHWAY TO HELL מאלבום באותו השם של AC\DC-כאילו מעולם לא היה קיים.. אבל שאר האלבום פועל פיקס. או מקרה אחר של האלבום The jester race של In flames, שפשוט לא מופיע זכר אליו לא באייטונס ולא באייפוד בזמן שתוכנות אחרות מציגות ומנגנות אותו יפה מאוד)

ועוד מקרה, של אלבום אשר פועל אחלה באייטונס, פועל אחלה בכל נגן\תוכנה אחרת,אפילו מופיע כמו שצריך באייפוד עם כל הפרטים..

אבל באייפוד - לפעמים מדלג על 4 שירים הראשונים, 5 שירים הראשונים, לפעמים על 7.. (האלבום - Judas Priest - Painkiller) אשר כמו שנאמר, אותם שירים מופיעים באייפוד.

ויש גם מקרים של אלבום שלם שמופיע באייפוד (כמו המקרה הקודם), אבל שמופעל פשוט האייפוד מדלג על כל השירים ובסופו של דבר חוזר לתפריט.

לאחר שחשבתי שהאייטונס היא גורם הבעיה, עבדתי כמה שעות טובות על סידור הספריה שלי מחדש בווינאמפ וסנכרון עם האייפוד, והתוצאה-

כל האלבומים\שירים שלא הופיעו קודם על האייפוד מופיעים, אך עדיין לא ניתן לנגנם, אלבומים שפעלו טוב פעם לא עובדים בכלל עכשיו (מופיעים על האייפוד אך זה מדלג עליהם)

מה גורם הבעיה? האם קיים פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה פורמט אתה דוחס את המוזיקה ועם אילו פרמטרים ?

כל המוסיקה ב כמובן, למעט מספר אלבומים ב ALAC שעשיתי להם RIP בעצמי..

אבל בכל מקרה זה לא אמור להיות קשור לפורמט בזמן שעליתי כבר על 2 מקרים של אלבום שכולו עובד חוץ משיר\מספר שירים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה.. למרות שכבר עברו 2 גרסאות של אייטונס מאז השתמשתי בו לראשונה והבעיה לא נפתרה.

אגב, עשיתי למכשיר RESTORE דרך האייטונס והעברתי שוב את השירים דרך ווינאמפ.. אף אחת מהבעיות לא נפתרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה הענקית אבל אני ראיתי את הנושא ב"תגובות חדשות להודעות שלי" וצר לי על הבחור לכן אני מנסה לעזור.

לפי איך שזה נראה הבעיה היא או באיך שהמחשב מעביר לאייפוד או בכבל עצמו.

תנסה להעביר עם כבל אחר או לנסות על מחשב אחר.

אלא אם כן כבר פתרת את הבעיה אתה מוזמן לשתף איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...