בעיה נוראית עם וינדוז 7 - מסך כחול כל 5 דקות בערך - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה נוראית עם וינדוז 7 - מסך כחול כל 5 דקות בערך

hedgehod

Recommended Posts

היי חברה

קניתי מחשב חדש עם מפרט סוף הדרך

מעבד CORE 2 QUAD Q9550

מארז SONATA 3

קיצר הבנתם את הרעיון..

התקנתי 7 ULTIMATE RTM

64 BIT

עושה לי מסכים כחולים בלי סוף!

על שגיאות כמו

IRQL? not less or equal

system service error

סתם ככה באמצע העבודה עם המחשב

צירפתי כמה קבצי דאמפ שקיבלתי מקווה שאתם יודעים לעזור עם הנתונים האלו ממש תודה על כל עזרה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אם הבעיה לא תיפתר אצטרך לקנות וינדוז הום פרימיום 64 ביט כבר השבוע. אני לא יכול לחכות בלי מחשב נורמלי שעובד בבית. אני צריך גם להתקין פה , והכל תקוע. אני יודע שזה נשמע כדי להלחיץ אבל אני רציני לחלוטין.

התשובה שלכם תחסוך לי יותר מ600 שקלים אם תפתור את הבעיה, אני רציני, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA SP2 > מערכת הפעלה טובה ויציבה למחשב חזק כמו שלך, לא נראה לי שאתה עומד לעשות טעות איומה בקניית ויסטה .

אישית, אחרי בדיקת WIN7 , אני רק יכול להעריך ולשבח את ,

יכול להיות שיש לך בעיית חומרה כל שהיא: מודול תקול, דרייבר מאיץ גראפי/בעיה בכרטיס עצמו אולי וכו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב 64 ביט? בכל מקרה תנסה גירסת RC ואכן שלילה של חומרה פגומה חשובה כאן. איך תעשה את זה אם אין לך חלקי חילוף רזרבה זו בעיה אחרת, מקרה הכי גרוע קח את המחשב אל המקום שקנית ושיבדקו לך במקום, בהנחה שאתה יכול לשחזר את התקלה תוך 5 דקות לא צריכה להם בעיה לעזור, במידה והשירות שלהם טוב כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני חייב 64 ביט כי יש לי 4 ג'יגה ראם.

קניתי בRSM השירות שם טוב אני אגש לשם מחר ... רעיון טוב צריך לשלול בעיות חומרה (אבל באמת קניתי חומרה כל כך טובה שאני בספק שמשהו לא בסדר, מה גם שראיתי באינטרנט שלמלא אנשים יש בעיות דומות לשלי עם וינדוז 7 וזה לא היה להם בויסטה או אקספי אז כנראה שהגירסה שיש לי בעיה על הפנים)

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש חייב (בגלל שיש לך 4 GB זכרון) יש חסרונות למערכת 64 ביט , יישומים רבים לא מכירים 64 ביט ,

לא תרגיש בהבדל בין 3.25 GB שמערכת 32 ביט "רואה" .

גם מחשב חדש ורכיבים משובחים לא חסינים מפני תקלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...