MICROSOFT TRUCKERS STEERING WHEEL - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MICROSOFT TRUCKERS STEERING WHEEL

Big_White

Recommended Posts

טוב אז נתחיל... זאת רק ההתחלה :silly:

בתור אחד שממש אוהב את סדרת המשחקים 18 wheels of steel

כבר ליפני חצי שנה נימאס לי לשחק עם ההגה הקטן המעפן הזה מצאתי מאחד החברים הגה עור של איזה חברה צרפתית עם מתאם לציר ההגה

לצערי בניסיון לפרק את ה המתאם מתוך 4 ברגים יצאו רק 3 והשלישי הנלך לעולמו

ככה זה היה ניראה בהתחלה ( הגה זוועה וקטן יש הרגשה של מתקני ילדים בגני שעשועים)

06092009192.jpg

מתחילים בפירוק על מנת להוציא את כבל שמחבר בין הכפתורים של ההגה ל בקר הפנימי של ההגה

מייקרוסופט ממש הקשו על פירוק התחתית של הגוף היה צריך לפרק כימעט את כל ההגה בשביל להוציא אותו :screwy:

אחרי הפירוק זה ניראה כאילו רוב הכסף שעולה ההגה עולים הברגים,הם ממש השקיעו בכמות הברגים.

06092009195.jpg

ובנים הם לא ממש טרחו להשקיע :yelclap::silly::bash:

06092009193.jpg

את המתאם הוחלט לעשות מעץ סנדוויצ'

ולסירטוטים ומדידות וניסורים

06092009196.jpg

מסמנים חורים של חיבור ה 6 ברגים להגה ( שבשלב מאוחר יותר התגלה כטעות חמורה)

06092009198.jpg

המיקום של הברגים והחורים שיש באמצע בשביל החיבור לציר ההגה.

06092009199.jpg

ואחרי שגיליתי שחורים שסימנתי בהתחלה לא טובים הייתי צריך לסמן עוד חורים, עכשיו זה ניראה כמו מסננת אבל בסדר לא רואים את זה כי קדחתי רק עד חצי העומד

06092009200.jpg

מחברים את כל העסק

06092009202.jpg

מרכיבים על ההגה ועל המחשב

06092009204.jpg

נבפנים שמתי את הלוח כפתורים שהיה על ההגה בשלב מאוחר יותר ( שבועיים+-! במקום המיקרו כפתורים יחוברו מפסקים ויתחיל להיבנות SHIFTER ( בתכנון 15 הילוכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא ניראה יותר טוב אבל אם היה שם גם מתאם יפה יותר אני ינסה לסדר לשם איזה מכסה עגול כזה חח :nixweiss: שיסתיר את הברגים המחברים וגם את החורים המיותרים שעשיתי ( 2 חורים קטנים ליד החור המרכזי) :s07:

מה שאותי מעניין זה איך אפשר להוסיף עוד כתפורים לבקשר הזה?

אני צריך עוד איזה 10-15 מפקסים וכתפורים... כולל סוויצ' "התנעה" :s07:

אה והדבר הכי חשוב עוד מקום בחדר חחח כי אין לי מקום לכל זה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא ניראה יותר טוב אבל אם היה שם גם מתאם יפה יותר אני ינסה לסדר לשם איזה מכסה עגול כזה חח :nixweiss: שיסתיר את הברגים המחברים וגם את החורים המיותרים שעשיתי ( 2 חורים קטנים ליד החור המרכזי) :s07:

מה שאותי מעניין זה איך אפשר להוסיף עוד כתפורים לבקשר הזה?

אני צריך עוד איזה 10-15 מפקסים וכתפורים... כולל סוויצ' "התנעה" :s07:

אה והדבר הכי חשוב עוד מקום בחדר חחח כי אין לי מקום לכל זה חח

השאלה עד כמה אין מקום.. אני אז שמתי כיסא של במקום הכסא הרגיל, התאמתי כמעט הכל מבחינת גובה של שולחן ודוושות שיהיה כמו ברכב..

זה תפס לי את כל החדר אבל פסדר זה היה שווה את זה :P כבר זרקתי הכל כי אמא שלי שגעה אותי וגם שיהיה יותר מקום כי זה נמאס בסופו של דבר..

כל הכפתורים לדעתי או שאתה יכול לקנות הגה הכי זול ולפרק ממנו את הפתורים, או לנסות לבנות ממקלדת ישנה, זה לא פשוט אבל אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה קטנה שנתקלתי בה בזמן השימוש,לא ממש בעיה לטווח הקצר אלה לטווח הארוך. ציר ההגה עשוי פלסטיק והוא פשוט לא יעמוד בלחצים המופעלים עליו בגלל משקל ההגה עצמו ובגלל התפרעות יתר עם ההגה בסיבובים. אז כניראה שהבקר לקבל גוף חדש עם ציר מתכת ומיסבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא שווה את הG25

דבר ראשון זה מפלסטיק, לא אמיתי, ולא כמו של משאית. וגם עולה כסף וככה הוא לא מבזבז כסף, משחק עם הגה אמיתי בידיעה שהוא הרכיב אותו ככה שזה עדיף ברמות...

ולעניין הכפתורים.

יש תוכנה לשלט שמתחבר לCOM ושולט על WINAMP ויש שם עד 15 כפתורים

אולי אפשר לערוך את זה או למצוא משהו אחר וככה תוכל לבנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה טעם לקנות את הג'י 25 בנתיים א' כי אין כסף ב' כי גם ככה המשחק לא תומך ב קלאצ' ג' לא ממש מפריע לי שההגה לא מסתובב 900 מעלות. ובלי שיפטר אפשר להיסתדר אך זה תוספת נחמדה. אבל אני עדיין לא מבין איך אפשר להפעיל 2 בקרים בו זמנית במשחק אחד. והמטרה לנסות לעשות לבד מה שנוח לי ולא לקנות, לעשות לבד הרבה יותר מעניין. מישהו יודע תחת איזה מילות חיפוש בגוגל אני יכול למצוא פרוייקטים של אנשים שעשו או שינו לבד את הבקרים.

ולפי מה שהבנתי לא כל משחק תומך ב 900 מעלות סיבוב בטח שלא משחק ישן כמו זה. אז בכלל אין טעם לקנות. אם כבר עדיף לנסות לעשות לבד דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה טעם לקנות את הג'י 25 בנתיים א' כי אין כסף ב' כי גם ככה המשחק לא תומך ב קלאצ' ג' לא ממש מפריע לי שההגה לא מסתובב 900 מעלות. ובלי שיפטר אפשר להיסתדר אך זה תוספת נחמדה. אבל אני עדיין לא מבין איך אפשר להפעיל 2 בקרים בו זמנית במשחק אחד. והמטרה לנסות לעשות לבד מה שנוח לי ולא לקנות, לעשות לבד הרבה יותר מעניין. מישהו יודע תחת איזה מילות חיפוש בגוגל אני יכול למצוא פרוייקטים של אנשים שעשו או שינו לבד את הבקרים.

ולפי מה שהבנתי לא כל משחק תומך ב 900 מעלות סיבוב בטח שלא משחק ישן כמו זה. אז בכלל אין טעם לקנות. אם כבר עדיף לנסות לעשות לבד דבר כזה.

א', אם במשחק אין קלאץ' אז הוא פשוט לא יהיה בשימוש ב-G25.

ב', אתה יכול לכוון את ההגה שיסתובב בכמה מעלות שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...