תחרות OC למעבד INTEL E6500K עם מכפלה פתוחה - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות OC למעבד INTEL E6500K עם מכפלה פתוחה

ViperPC

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי הכל

שברתי את הלוח

ואפילו כבר כפיר אמר לי

אבירם דיי אתה כבר הורס את הלוח

אני אומר שברתי אותו עם מתחים והוא נשאר קפוא הודות לשני כוח סוס שהיו מולו

בנוסף אחרי שהחזרתי את הQ9550 הלוח סירב לעלות והייה צריך לנתק אותו שוב לגמרי לכמה דקות כדי שיפרוק מתח

שהגעתי ל4.8 המערכת הפעלה XP לא עלתה

ב4.5 הXP עלתה אבל התחילה לגמגם

שלא נדבר שהמילים בביוס היתבלבלו ולא הבנתי מזה ההגדרות האלה ...

וכמובן סטיק אחד של 1150 2 שני (מהרבעייה שלי) שלא הגביל ביכלל עם המכפלות האלה ...

ועדיין .....

זה לא קל בכלל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים , יש לי עדכון קצת מצחיק וקצת עצוב...

השבתנו 2 לוחות אם ...

אחד מהם הוא MAXIMUS FORMULA והשני הוא FATAL1TY F-I90HD

כאשר עם ה- הגענו לתוצאה די מרשימה של 5.5GHz במכפלה של 11*500 אשר השביתה את הלוח כליל לאחר דקה של עבודה ;D

אבל זה רק מוכיח שיש עוד לאן להגיע...

כאמור ב-9/9/09 אנחנו מפסיקים את התחרות , מיותר לציין שאין עדיין שבירת שיא של אנשים אשר מנסים את מזלם פה במעבדתנו

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב הלוח לא שרד מספיק זמן בשביל לתעד זאת... מה שכן הצלחנו לפני זה להגיע 5.11 איתו ולהתקין בצורה חלקה... אך ניסינו לעשות להרים אותו ל5.5 אחרי ההתקנה ולפני שהספקנו לתעד זאת ... הלוח מת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרפתם שתיי לוחות אם ?

אתם לא חושבים שזה יותר מידי סיכון בישביל שבירת שיא ? לא חבל? :nixweiss:

חוץ מזה מזל טוב שברתם את סיא העולם רק חבל שהלך הלוח אם והוא החזיק רק דקה.....וגם אין תיאוד..... אז במילים אחרות כאילו אף פעם לא קרה :lol:

אבל האמת אחרי שפירסמתם את זה אני בקושי מאמין שמישהוא ירצה ......

אז אולי תסימו את הפרס $$$$$$$$$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!sos!, אל תכעס, אבל בכל זאת, שים לב לעברית שלך, קצת מוציא את העיניים מהמקום. קבל בהבנה. :)

דבר שני !sos!, למקרה שלא הבנת, מדובר באירוע/תחרות שמארגנת חנות מחשבים. הם אמרו כבר שהם מוכנים לספק את כל החומרה הנדרשת, שיש בהישג יד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!sos!, אל תכעס, אבל בכל זאת, שים לב לעברית שלך, קצת מוציא את העיניים מהמקום. קבל בהבנה. :)

דבר שני !sos!, למקרה שלא הבנת, מדובר באירוע/תחרות שמארגנת חנות מחשבים. הם אמרו כבר שהם מוכנים לספק את כל החומרה הנדרשת, שיש בהישג יד שלהם.

מקבל בהבנה

אבל אין מה לעשות

כשאני לא רושם במחשב אין לי שגיאות כתיב

רק במחשב........

אז כניראה תיצתרחו להיתרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...